Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość eduardo enamarado
Jeśli byłby jakiś sposób na telefon, w ten weekend, łącznie z dzisiaj, krótkie spotkanie, jakiś pomysł, jestem otwarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
Czekam na Twój uśmiech błogi, Dźwięk głosu subtelny i pełen radości, Spojrzenie głębokie jak ocean szczęścia, Dotyk, co leczy wszystkie moje troski. Moje wargi spotkają Twoje usta gorące, By wycałować szepty jedynej miłości, Westchnienia tęsknoty mieszać się będą Z westchnieniem szczęścia po długiej rozłące. Pragnę Cię tulić i zapewniać żarliwie, Że Tylko Ty jesteś, byłaś i będziesz, Niezwykłą wartością w moim zwykłym życiu, Jedyną prawdziwą do śmierci miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Dziękuję Ci Eduardo za te słowa. Nawet nie wiesz ile dla mnie znaczą. Kocham Cię i chcę Ci to okazywać na wszystkie sposoby. Żebyś wiedział, żebyś nie miał wątpliwości. Żebyś był szczęśliwy. Też jesteś moją jedyną, prawdziwą miłością. I chcę z Tobą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Gdy moje wargi Twoje spotkają, Musną je delikatnie, nieśmiało, Dotkną, obadają, znów się zapoznają, Przypomną sobie dni rozkoszy, Zatańczą swój taniec miłości, Żądne szczęścia i namiętności, Będą chciały więcej i więcej, Będą chciały, żebyś nie przestawał, Spragnione nektaru, zapachu miłości, Będą błagać o jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
Chciałem, żeby to się stało dzisiaj, Więc krążyłem bez końca po znanych Ci miejscach, Lecz nie dane mi było Spotkać Cię przypadkiem, Ogarnęła mnie wściekłość i rozczarowanie. Teraz muszę myśleć o kolejnej szansie, O dniu, kiedy spotkaniu już nic nie przeszkodzi, Kiedy wreszcie Cię zobaczę i wyczytam w oczach, Że nadal mnie kochasz i nic się nie zmieniło. Jestem tak stęskniony, że naporu mej miłości, Nie powstrzyma nawet mega tama na Jangcy. A uwolnienie tego uczucia grozi zalaniem Kraviedo, Oviedo, i przyległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie umiem pływać, ale nie boję się. Będziemy razem pływać w morzu naszych uczuć. W morzu to mało powiedziane, w oceanie to właściwe słowo. Razem, trzymając się ze ręce. O niczym innym nie marzę Eduardo. O niczym innym nie marzę, jak tylko o tym, by być blisko Ciebie, tak bardzo blisko. Chcę być z Tobą Eduardo. Najlepiej teraz, zaraz, już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Ach śpij, Kochanie Jeśli gwiazdki z nieba chcesz, dostaniesz Czego pragniesz, daj mi znać Ja Ci wszystko mogę dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Gwiazdki z nieba to może dzisiaj nie. Ale chciałabym 876 pocałunków na dobranoc. I duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo przytulania. Najlepiej całą noc. A..i głaskanie po plecach prosiłabym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
W Kraviedo moja Księżniczko. Nie dam Ci spokoju. Będziesz mnie miała dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie sądzę E., żebym miała Cię dosyć. Trzymam Cię za słowo. Całowanie i przytulanie w dużych ilościach. Bez chwili wytchnienia. Księżniczka jest baaaaaaardzo stęskniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
I've been alone with you inside my mind And in my dreams I've kissed your lips a thousand times I sometimes see you pass outside my door "Hello" Is it me you're looking for? I can see it in your eyes I can see it in your smile You're all I've ever wanted And my arms are opened wide 'Cause, you know just what to say And you know just what to do And I want to tell you so much I love you I long to see the sunlight in your hair And tell you time and time again how much I care Sometimes I feel my heart will overflow "Hello" I've just got to let you know 'Cause, I wonder where you are And I wonder what you do Are you somewhere feeling lonely? Or is someone loving you? Tell me how, to win your heart For I haven't got a clue But let me start by saying- I love you! "Hello" Is it me you're looking for? 'Cause, I wonder where you are And I wonder what you do Are you somewhere feeling lonely? Or is someone loving you? Tell me how, to win your heart For I haven't got a clue But let me start by saing- I love you! http://www.youtube.com/watch?v=PDZcqBgCS74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Czas Gdy jesteśmy razem, czas biegnie nieubłaganie. Biegnie jak Usain Bolt po złoty medal. Gdy się rozstajemy, czas zwalnia złośliwie, każe nam czekać długo, każe czekać cierpliwie. Często nie chcę już czekać, chcę Cię widzieć natychmiast, wtedy nie mogę się skupić, inni są bez znaczenia. Mam tak już od tygodni, żyję Ciebie wspomnieniem, muszę znaleźć Cię szybko, bo spali mnie miłości płomień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Dowiedziałem się, że Kraviedo będzie dostępne jeszcze tylko w przyszłym tygodniu. Nie wiem dokładnie do kiedy, ale chyba jeszcze tylko parę dni. W zamian, w tym czasie, otwiera się Prusadora :) Trochę szkoda mi jednak Kraviedo :( Fajne miejsce :( I tyle wspomnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
KOCHAM CIĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Towarzyszysz mi cały czas, to nic, że jesteś gdzie indziej, w moim świecie jesteś ze mną, jesteśmy razem cały czas. Nie pozwalam Ci samej wyjść do sklepu, przynoszę zakupy, gazety, robię posiłki, jestem obok Ciebie, z Tobą, za Tobą, odprowadzam Cię do pracy. Przymilam sie, łaszę jak piesek, proszę o łaskę, drapanie pod brodą, podaję łapę na zawołanie, potem drugą, jestem dla Ciebie. Cały czas. Hauu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Moja miłość pęcznieje jak dojrzałe owoce. Wzbiera jak dopływy Wisły na południu. Nie znajduje ujścia. Jesteś gdzieś tam. Nie pozwalasz na jej uwolnienie. Jesteś poza zasięgiem. Moja miłość grozi eksplozją. Może zachwiać fundamentami. Jak jajko w mikrofali. Jak ja bez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Kocham Cię najbardziej na świecie Eduardo ! Jestem. Myślę. TĘSKNIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
KOCHAM CIĘ !!! Pamiętaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jeszcze chwilę Kochanie i będziemy razem. Już przez cały czas. Kocham Cię. Bardzo tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
Odebrałem Twoje krótkie wiadomości :) kochanie Tęsknię, czekam na właściwy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
Erdolę hinduskie rytmy. Bardzo Cię kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
I nie wiem kiedy mogę telefonem odpowiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
Czy mam jej powiedziec ? Jestem bardzo blisko. Tak blisko. Płacze. Co mam jej powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Co powiedzieć komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Wszystko w porządku Eduardo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Bardzo Cię kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×