Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość eduatrdo enamorado
To faktycznie jest ściana. To chyba koniec. Bardzo żałuję. Próbowaliśmy, ale nie można przeskoczyć siebie. L.I.F.E.G.O.E.S.O.N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduatrdo enamorado
KOŃCZĘ WĄTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jutro zamierzam się upić. Powinno pomóc. Nie wiem, co się ze mną dzieje. Bardzo Cię kocham. Najbardziej na świecie Eduardo. I nie mogę znieść tych godzin rozłąki. Nie mogę znieść, że tak krótko się widzimy. Nie mogę znieść zazdrości. Mam ochotę zabić. Bardzo tęsknię. To jest miłość. Nie ma się co dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
KOCHAM CIĘ Nie zachowuj się tak. Mam kryzys, tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Jest mi ciężko. Potrzebuję Cię. Nie zostawiaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Potrzebuję Cię Eduardo. Nie zostawiaj mnie. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Odpisz, proszę. Poradzimy sobie. Nie poddawaj się. Fight !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie usuwaj tego wątku. Odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Odpisz, proszę Cię... Nie poddawaj się.. Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie zostawiaj mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Eduardo odpisz.. Kocham Cię.. Nie zostawiaj mnie.. ODPISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduatrdo enamorado
Nie poradzimy sobie. Możemy się tylko poddać temu, co będzie. Co nam los przyniesie. Nie chcę, żebyś cierpiała. Myślę, że przedwczorajsze lub wczorajsze Twoje "zakończmy już" to wynik długotrwałych przemyśleń. I przyznaję Ci rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Powiedziałeś, że się nie poddasz choćby nie wiem co ! Ja nie chcę się rozstać. Potrzebuję Twojej pomocy. Mam kryzys. KOCHAM CIĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Chcę być z Tobą ! Nie chcę tego zakończyć Eduardo. Nie chcę, bo bardzo Cię kocham ! Nie chcę. Nie poddawaj się. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie chcę tego zakończyć. Chcę być z Tobą. Chcę Eduardo. Mam kryzys. Potrzebuję Cię. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie rezygnuj jeśli zależy Ci na tej miłości. Mi bardzo zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Co mogę zrobić ? Nie chcę, żebyś się zmieniła. Nie chcę, żebyś traktowała mnie inaczej. Kłamstwa, albo zabawa mną. Nie chcę tego. A jeśli tego wszystkiego nie jesteś w stanie przetrwać, wątpisz, chcesz dać sobie spokój, albo........szantażujesz mnie. To ja tak nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Co to znaczy, że Cię szantażuję? Nie robię tego. Jest mi ciężko. Nie zmienię się, bo taka już jestem. Nie bawię się Tobą. Ja Cię szantażuję? Za kogo mnie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Kocham Cię nad życie, chcę być z Tobą i dlatego tak się zachowuję. Może postrzegasz to jako szantaż, nie wiem. Nigdy nikogo nie traktowałam poważniej niż Ciebie Eduardo. Nie będę Cię szantażować, nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Mówię o tym, że w naszej sytuacji nie możemy wytwarzać presji, żeby siłą zmienić nasze życia (dokładnie wiesz o co chodzi). Szantaż - to może złe słowo. Presja - to lepsze określenie Choć ja odbieram to tak: nie będę Cię kochać jeśli ... to i to. Jeśli to i to się nie wydarzy, to odchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
I w tym kontekście mówisz: muszę się zmienić. To jest szantaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Zawsze będę Cię kochać. Forever. To prawda, wywieram na Tobie presję, która wygląda jak szantaż. Pisałam Ci już, że za dużo chcę. Nie mogę zmienić Twojego życia. Jestem na to za malutka. Tam są Twoje korzenie. Bardzo Cię kocham !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie zmienię się, to głupota. Nadal będę tą samą Princesitką. Chcę nią być. Przepraszam, że wywieram na Tobie presję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Ja także używałem kilkakrotnie szantażu wobec Ciebie. To już tak jest, jak ktoś kogoś kocha. I inni też używają szantażu wobec nas :(. Takie mamy warunki. Ja też Cię kocham, to wiesz. Tego nie trzeba powtarzać, ale Ty i ja uważamy, że trzeba powtarzać jak najczęściej. I będę to powtarzał, niezależnie od wszystkiego. Ja czuję to tak: im więcej mnie kochasz, tym więcej chcę. To takie perpetuum mobile. Z tego to wynika. Więcej chcemy, bo nam jest dobrze ze sobą. Tragiczne i ........piękne. NIE MAM ROZWIĄZANIA NA TĘ HISTORIĘ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Ja też nie..To dokładnie tak jak piszesz. Po prostu chciałabym mieć Cię tylko dla siebie. Nie zamierzam tego ukrywać. I chcę z Tobą być, a Ty? KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Wiem to wszystko. Chcę być z Tobą, przytulać się, rozmawiać, usługiwać sobie, spać, jeść, kochać się, kłócić, godzić spędzać czas domowy, wychodzić wspólnie, wyjeżdżać, różnić się, spierać, przyjmować wspólnie razy od życia (rodziny), pomagać sobie, wspierać się, prowokować się, wkurzać wzajemnie. Po prost być razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Byłoby cudownie... Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Nawet jeśli istnieje 1000000000 przeszkód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
To na czym stoimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie wiem, ale bądź przy mnie. Tylko tego chcę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×