Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warta grzechu

Och... A gdyby tak...

Polecane posty

Okres motyli w brzuchu trwał bez końca. Natłok problemów dnia codziennego, mijające lata i troche mi żal że żar pomiędzy nami... utemperował się. Chciałabym jakąś magiczną receptę, ale z tego co słyszę, to po prostu tak jest i związek się zmienia. Tak mnie jakoś naszło, czysta melancholia: chciałabym znów przechodzić przez pierwsze miesiące i poczuć tą namiętność przeplataną niepewnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda by tak chciała ...ciągłe , niezaspokojone żądze emocjonalne - wiecznie i bez końca.... tak się nie da...faceci to nie baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pstry Borsuk
nie da sie z prostej przyczyny - Natura. Lubisz Sushi??? Bedziesz je żarł co dzień to Ci się w końcu przeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby faceci byli jak baby to swiat bylby wrecz idealny, a wiemy przeciez ze ideałów niestety, ale nie ma, i wsrod kobiet i wsrod mezczyzn, sa jednak czasem wyjatki kiedy to facet jest nawspanialszy pod sloncem ale i to czasem denerwuje kobietę bo wtedy jest za dobry.... hehe... wydaje mi sie ze nie ma na to recepty. Niekoniecznie musi tak byc, ze wszystko, cala ta wielka milosc przemija. Wystarczy dbac silnie o zwiazek a wszystko przetrwacie, wystarczy odrobine chciec i sie postarac, a widocznie moze miedzy wami sie cos spieprzy.....ło za przeproszeniem. Wiadomo ze w zwiazku musi nastapic przyzwyczajenie, zawsze tak jest, ale mimo to ludzie sie kochaja, a jesli w gre wchodzi juz znudzenie to rzadko co wychodzi z tego cos dobrego... Trzeba sie kochac a wtedy wszystko sie uda, trzeba sie rozumiec we wszystkim, miec zaufanie i szacunek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby faceci byli jak baby to swiat bylby wrecz idealny, to profanacja i nie wiem, czy wiesz co piszesz ....czy każdy Twój facet był /jest podobny do baby? jak Ty sobie to wyobrażasz? te same klejące - ciepłe cechy u faceta? wyluzuj mała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny... ach to była bajka, książe i księżniczka. A teraz jest też dobrze, ale tak strasznie tęsknie do tych czasów gdy byliśmy idealną parą Disneya. Kiedyś nie uwierzyłabym że mogę patrzeć na niego bez odurzającego trzepotu serca... Taa. Życie rządzi się swoimi prawami. Gdybyśmy tylko mogli zamieszkać na bezludnej wyspie z dala od ludzi, zmartwień, wiecznej pogoni (i jego kumpli :D:D)... Niech to, motylki powinny trwać wiecznie. Trudno mi przyzwyczaić się do braku fajerwerków... Wypije sobie winko i pójdę spać, jak jest się samemu to złe myśli tak łatwo przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warta grzechu - tylko nie "dziewczyny" :P a miłość, to szara codzienność - a teraz pij lampkę i lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to, ze to kobiety sa bardziej czule od facetow... tylko o to. Kobieta kobiete bardziej zrozumie niz facet kobietę rozumiesz? Kobiety sa zawsze bardziej wyrozumiałe, potrafia i probuja rozmawiac ze swoimi facetami mimo zlych chwil w zwiazku a facet zaraz trzaska drzwiami i wychodzi z pokoju badz tez z domu. Nie mowie ze kazdy facet jest zly, ale gdyby byli babami to albo napisze jasniej gdyby sie zachowywali jak baby to byloby dobrze, o wiele lepiej podejrzewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się mylisz SZCZĘŚLIWA, kobiety też nie potrafią rozmawiać ale nie trzaskaja drzwiami tylko migaja się od rozmów i odpowiedzi a gdyby faceci zachowywali sie jak baby to by nimi się stali więc jaki w tym sens?:P gdyby nie było różnic miedzy płciami to byłoby nudno:) jak zwykle wszystko sprowadza się do poznania odpowiedniej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to, ze to kobiety sa bardziej czule od facetow... tylko o to. Kobieta kobiete bardziej zrozumie niz facet kobietę rozumiesz? Kobiety sa zawsze bardziej wyrozumiałe, potrafia i probuja rozmawiac ze swoimi facetami mimo zlych chwil w zwiazku a facet zaraz trzaska drzwiami i wychodzi z pokoju badz tez z domu. Nie mowie ze kazdy facet jest zly, ale gdyby byli babami to albo napisze jasniej gdyby sie zachowywali jak baby to byloby dobrze, o wiele lepiej podejrzewam... skoro wy jesteście tak czułe - to my nie możemy być tak samo czuli - proste i naturalne...poza tym, my nie mamy rozumieć kobiet tak samo jak wy siebie , bo wy tak samo nie rozumiecie facetów - proste i naturalne...facet ma prawo pokazywać swoje niezadowolenie i reagować w sposób jemu odpowiedni -proste i naturalne... a gdybyśmy zachowywali się jak baby, to nigdy nie byli byśmy mężczyznami - proszę Pani....wiec proszę darować sobie to bezpłciowe mieszani płci ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem macie racje chłopcy, kobiety sa tez rownie podłe jak i faceci, ale moze dlatego sie tak wyrazilam ze gdyby faceci byli jak baby to byloby moze lepiej, bo mysle o sobie, gdyby inne byly np takie jak ja to byloby fajnie. Ja jestem wyrozumiala, nie trzaskam drzwiami, uwierzcie mi, o kazdym problemie potrafie i chce rozmawiac z facetem , nie zachowuje sie jak szczeniak, poza tym kobiety sa czasem bardziej odpowiedzialne jak faceci czasem, wezmy chociaz pod uwage macierzynstwo... Faceci nie zawsze daja sobie z tym rade a kobiety sa na tyle silne ze musza sobie poradzic z byciem mamą... no ale fakt jest faktem czym byloby zycie bez facetow dla kobiet albo bez kobiet dla facetow... a tak? zycie jest dosyc piekne :) nie rozumiem czasem ludzi z inna orientacją seksualna, ale bez urazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×