Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewci@

Hiszpańska Mucha

Polecane posty

Gość Ewci@

Wiadomo do czego służy ale czy skuteczny? Czy naprawde działa? Bo chce dolać troche chłopakowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
jestem gruba i nikt nie chce mnie zruchać,ostatnio pewnemu chłopakowi dałam tabletkę gwałtu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wscibski
W temacie nie mam nic do powiedzenia , choc to pewnie sciema ... ale czy Ty to Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Ona to Ona, ale czy Ona jest ta, ktora ma byc, czy moze jest ta, ktora nie jest, ale bys chcial, zeby byla, bo gdyby nia nie byla, to bylaby kims, kim byc nie powinna, bo wowoczas nie bylaby ta, ktorej szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest ściema- mucha hiszpańska powoduje silne podrażnienie i czasem zapalenie cewki moczowej, co wywołuje erekcję i priapizm. Jest silnie toksyczne i nikt przy zdrowych zmysłach tego nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kiedyś ugryzła mucha. Musiała być hiszpańska bo miała kastaniety i bzyczała : "ole!". Niestety, wrażanie było mało podniecające. Może gdyby mnie ugryzła w przyrodzenie to byłoby inczej ale bałem się spróbować. Ktoś się odważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gryzł mnie nigdy hiszpański ogórek ale istnieje pewna szansa, że ja gryzłem kiedyś hiszpańskiego ogóra. Ale to było perwersyjne... Dobrze, że żona nie wie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z pań zabawiała się z hiszpańskim ogórkiem "na hiszpana"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×