Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszynka37

Ciągle mówią mi,że jestem chuda

Polecane posty

od dziecka słyszę jaka to ja jestem chuda mam tego dosyc. Same słowo CHUDA działa na mnie jak płachta na byka Czy ludzie nie zdają sobie sprawy że mnie krzywdzą i przez nich nie raz myślałam o odebraniu sobie życia A ja taka poprostu się urodziłam i taką mam budowe i mogę jeść nie wiadomo ile a i tak nie mogę przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie wiesz jak Ci zazdros
cze tego ze nie mozesz przytyc, ja kocham edzenia jednak fałdki wiszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam to samo identycznie ale udało mi się przytyć dzięki magicznym tabletką i odpowiedniej diecie ,teraz już nikt nie mówi mi że jestem chuda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie mówi wtedy:
dzięki, fajnie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peritol na receptę wątpie ,że obcy lekarz przepisze ci tyle opakowań ile potrzebujesz ale jak masz znajomego lekarza to jest szansa 5opakowań(po 2 tabletki dziennie) i 3 tygodnie przerwy i znowu 6opakowań (po 3 tabletki dziennie ) ja przytyłam 8kg ;) podczas brania tabletek jedz dużo;twarożków ,jajek,bananów,orzechów,mleko,jogurty na śmietanie,sernik no i mięso ,nie zapychaj się słodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej lekarz ni nie przepisze bo powie mi ze jestem zdrowa i czegos takiego nie potrzebuje Ale bede probowac i postaram sie zdobyc te tabletki DZIEKI CI SERDECZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem chuda, ale w przeciwienstwie do Ciebie, ja to lubie. Zawsze taka bylam i calkowicie sie akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez prubuje siebie zaakceptowac i czasami mi sie to udaje do czasu kiedy nie uslysze BOZE JAKA TY JESTES CHUDA , a waze 50 kg.przy wzroscie 164 No i w tedy zaczyna sie depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puoiouipyopuyioipuy
Mi też tak mówią ale przestałam się przejmować :) Różnica między mną a tymi, którzy mi to mówią jest taka, że mogę jeść co chcę i wyglądam DOBRZE a one muszą się wiecznie ograniczać a i tak mają dupy jak szafy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz doskonala wage i wzrost, ja mam ponad 170 i nie wiecej jak 52, uwielbiam moje cialo, nic bym nie zmienila. W PL ciagle slyszalam, ze jestem chuda, ale to nie robi na mnie zadnego wrazenia, od kiedy mieszkam w US, przekonalam sie, ze chudosc tytaj jest w cenie, kojarzy sie ze zdrowiem i dbaniem o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ze my mozemy pozwolic sobie na wszystko i jesc o roznych godz. i ciagle jestesmy zgrabne ,przynajmniej widac u nas wciecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak IRIS tam gdzie jestes to ja tez czulabym sie dobrze ale w naszym kraju sama wiez jak jest,jezeli jestes chuda to oznacza ze jestes na cos chora a jeszcze lepiej to moze ma sie pasozyta,ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy od tego czy Ty sama siebie lubisz/akceptujesz taka jaka jestes, a na teksty typu ''zjadlabys cos'' albo ''ale ty jestes chuda'', jesli nie stac Cie na smiech w takim momencie doradzam powiedziec cos co urazi kolezanke czy ciocie, drugi raz tak do Ciecie nie powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IRIS trudno mi zaakceptowac siebie ale pomimo tego ze ranią mnie takimi docinkami to nigdy nie pokazywałam że to mnie boli tylko odreagowywałam usmiechem i zartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij sie przyjaznic z chudymi, to Ci przejdzie ;) Taka mam urode, ze jestem chuda. Jestem zdrowa, swietnie sie czuje. Wszyscy wiemy, ze docinki robia zwykle ludzie majacy wiele problemow ze swoim wygladem, osobiscie jak ktos puszcza do mnie jakis tekst, to wysylam go na diete i do silowni. Ja po prostu lubie naturalna chudosc, bo jest dla mnie stanem naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki IRIS nawet nie wyobrazasz sobie jak podniosłas mnie na duchu,tego potrzebowałam DOBREGO SŁOWA jeszcze raz dzieki i pozdrawiam cie serdecznie moze ktoregos dnia popiszemy sobie a narazie musze konczyc pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam na drugą zmianę i jak mam isć do tej pracy i znowu usłyszeć jak ja wyglądam to mnie az krew zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .aataaam
Jesteście szczupłe i tyle,ja 170/47kg i jakos nikt nie komentuje ,że jestem chuda,chyba trochę przesadzacie z tym szykanowaniem przez otoczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy w jakim otoczeniu sie obracamy ja mam takiego pecha,że gdziekolwiek bym się nie pojawiła to komentują mój wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssssssssssssssssssssssssssss
a ja 165 i 49kg... jak dla mnie ok nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko,dobrze się bawisz??? tak się składa,że mam taki sam wzrsot i waże 46 kg i wcale nie jestem chuda!więc daruj sobie,pewnie w duchu cieszysz się,że masz taką figure,po co te cyrk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żaden cyrk Paniusiu!Ja od 13Lat słysze od tych samych osób słowa jaka ty chuda;)od kobiet oczywiście.Sądze że zazdroszczą nam takie laski normalnego wyglądu,normalnego objadania się i nieodmawiania sobie słodkości.A po drugie to niech się nauczą słowa szczupła.Jeśli człowiek jest zdrowy to jest szczupły bo chude to są anorektyczki;)Te puste laski niech spojrzą najpierw na siebie czy one są idealne w każdym calu a potem komuś mówią na temat jego wyglądu!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×