Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alejądrooooooo

zdradzilam mojego chlopaka z trrzema nieznajomymi facetami po pijaku

Polecane posty

Gość alejądrooooooo

Pokłociłam się z moimchłopakiem no i wzielam 5dych ze skarbonki i poszlam do baru kiedy juz przechlalam te 5dych to zaczelam zamulac i wtedy podszedl do mnie pewien koles gadamy gadamy i patrze a on mnie kladzie po udzie mysle kurde fajnie jest no a potem coraz wyzej pamietam wszystko ale wiem ze bylam bardzi pijana no dobra i on do mnie czy wyjdziemy a ja sie napalilam czuje mokro w gaciach no to poszlam 20 metrow od klubu byl murek i czyis ogrodek wbilismy sie tam i w sline on od raz mi kiecke podwinal i wlozyl o jak w niebie sie czulam potem po jakis dwudzietu minutach ostrego ruhania doszedl kolega jego tez go nie znalam chuj z tym zaczelam mu robic loda (mial bardzo malego) no i potem ja sie wypielam i ten pierwszy zaczal mnie pakowac od tylca a tamtemu dogadzalam ustami i tak chyba z pol gofziny tamten mnie rznal i sie spuscil na kiecke na plecach a ten ktoremu obciagalm nie mgl dojsc przez alkhol chyba no ale chyba po 40 minmutach doszedl juz nie moglam chodzic nogi mnie napierdalajy jak skureysyny a tamten mowi ze mu znow stoi ale zaraz wroci no to tamten sie ze mna lizal i mi palcowke robil jak stalam 10 minut nie minelo przeyszedl trzeci mysle sobie niewyrobie ale huj dobrze mi bedzie i ten usiadl na trawce i ja na niego ci dwa staneli za nim i z jednego boku marszczylam reka a zdrugiej robilam loda no i ujezdzalam ale ten to mial duzego oczywiscie dodam ze po pierwsze zaden gumki nie mial no nie spuscili sie nigdzie ale wiecei choroby kurde a po t\drugie to zaczelo sie o terzciej nad ranem a skonczylo przed piata i bylo juz bardzo jasno i ludzie co z tego klubu wychodzili wszystko widzieli ale co najgorsze na przeviwko tego ogrodka byl stary blok socjalny i tam w oknie dziadek na oko 50 lat sie gapil ale bylam tak pijana ze mialam to w dupie poszlam spac do klatki i w poludnie zadzwonilam do chlopaka zeby mnie zabral do domu i sie pogodzilismy czuje sie jak szmata ale bylam narabana aha i jeszcze jedno okolo 6 rano poszlam sie kapac nad jezioro hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fun dziewczyn bez majtek
http://www.saunaclub.pl/ poszedłbym do takiego klubu jak powyżej ale z chętną dziewczyną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym byla facetem
To bym siarczyscie zaklnela, ale jako dama, nie wypada. Taki niski poziom pisania obraza mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj cukirek
ajaa dziwka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alehandrooo
to tak się spiewa :( i co teraz dajesz chlopakowi tez dupy bez gumki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soooory... sama jestem grzesznicą i wyuzdaną s* ale to co napisałaś/(napisałeś??) to zakrawa o pomste do nieba i piekła razem wziętych. ani ładu, ani składu, poćwicz składnie i ortografie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejądrooooooo
u nas spiewaja alejadro na wiosce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co wam wszystkim chodzi
dziewczyna sie dobrze bawila tylko dziwie sie ze nalau nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejądrooooooo
dostanę order zasłuzonej dzifffffki :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooo ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym byla facetem
dziwki???? W zyciu ----- dziwka bierze za to pieniadze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejądrooooooo
teraz dzyndzel mi wisi do chodnika i obciera i boli a najgorsze to to ze psy glodne ze wsi sie rzucaja na miecho i prawie nic nie zosalo... tak zaluje sweo czynu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejądrooooooo
no ale ja wzielam od nich po 50 giera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejądrooooooo
nie jeste dziekciem jestem dkobieta z dzyndzlem po tąd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale checa
fajfe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobna sytuację robiłam to na ławce na osiedlu było ich kilku ale tylko 4 przyszło do mnie zaczęli dotykać wszędzie nagle poczułam w sobie jednego twardego długo mnie walili jak wróciłam byłam cała w s*****e powiedziałam co zrobiłam facetowi on mnie przytulił i przeprosił że pozwolił wyjść z domu czuje się winny ale muszę powiedzieć że fajnie było chętnie bym to zrobiła znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×