Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciemnooka szatynka,:)

Miłość czy Kasa??

Polecane posty

Gość Ciemnooka szatynka,:)

co byście wybrali czekam na posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbibibej
milosc bo uwazam, ze nie mozna stworzyc szczesliwego zwiazku opartego na kasie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnooka szatynka,:)
też tak myślę, ale chciałam poznac opinie Polakow hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno i drugie, ale kasę łatwiej zarobić kasę, niż znaleźć miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnooka szatynka,:)
to nie jest prowokacja, byłam ciekawa zdania kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ostatnich doświadczeniach z paniami, nie byłbym taki pewien, że wybiorą miłość... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnooka szatynka,:)
nie mozesz patrzec na swiat z perspektywy czasu , nie każda jest złą maaterialistka , bynajmniej ja jeszcze wierze,ze sa normalne wartosciowe kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnooka szatynka,:)
wiem ,ze jest ciezko o prawdziwwa milosc itd ale na Kafe raczej tez jej nie znajdziesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnooka szatynka,:)
tak mam:) ale to nie o mnie ma byc topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze4567
kasparov, pewnie szukasz nieodpowiednich lasek, nie kazda leci na kase, zreszta juz po paru spotkaniach mozesz ocenic sytuacje, jest duzo wartosciowych kobiet, ktore szanuja faceta za jego cechy charakteru lub podejscie do zycia a nie tylko zagladaja do jego portfela, z drugiej strony ja ostatnio spotkalam sie z dwoma przypadkami, ze facet byl niesamowita sknera az do granic smiesznosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus
Tylko miłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnooka szatynka,:)
siedzacc na Kafe na pewno nie znajdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnooka szatynka,:)
jakas Cisza czyżby Polki nie chciały sie przyznać??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo-ogram
Tylko i wylacznie milosc. Nie znosze materialistek i materialistow. Jesli dwie osoby sie szczerze kochaja to czy maja kase czy nie beda szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest przereklamowana. Kasa. I nie, nie jestem materialistką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnio bogata
ja jestem średnio ustawiona, mam swoje mieszkanie,stałą pracę i żyję sobie ot tak spokojnie ale nie beztrosko bo na to akurat mnie nie stać, mój facet natomiast nie ma pracy,jest na rencie chorobowej (więc kasy nie ma), nie ma tez ani mieszkania ani samochodu ale za to jest najfajniejszym facetem jakiego kolwiek miałam, inni byli ustawienia ale mieli zrabane charakterki ten jest "goły" ale wiem że zawsze mogę na niego liczyc więc chyba milość jest ważniejsza, razem łatwiej pchac wózek po górkę,po co komu facet z kasa który powiedzmy miałby zone za nic,kochanki na boku i w razie choroby zony zwinąłby się moment i zostawił ja samą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo-ogram
mada25 nie jestes materialistka? to wytlumacz czemu uwazasz, ze milosc jest przereklamowana i kasa jest wazniejsza? dla mnie dziwne jest wiazac sie z kims kogo sie nie kocha tylko dlatego ze ma duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannapppppp
Ja sama nie wiem co bym wybrala.... teraz napisze ze wybrałabym kase, ale to tylko dlatego ze nigdy na powaznie sie nie zakochałam... Wiec nie wiem jakbym sie zachowała pod wpływem strzały amora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannaa25
Miłość miłością jak najbardziej,ale bez kasy też nie ma nic,bo samo uczucie,ani nie nakarmi, ani nie napoi ani nie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiorkowa
to zależy o jakiej kasie mowa :) jeśli o dużej to raczej ciężko ją zdobyc ot tak, jesli chodzi o zwyczajne zabezpieczenie podstawowych potrzeb to jestem za miłością jesli jest miłość a nie ma kasy można starć się to zmienić, działać, coś myśleć - ważne że razem i szczęśliwie jeśli jest kasa a nie ma miłości no to kicha, facet kupi ci nowy ciuch i przytulaj sie do niego babo, brak czułości,więzi,a czasami sexu sprawia że człowiek staje się pusty wewnętnie i osamotniony,chyba że ma tak zepsuty i perfidny charakter że kasa rekompensuje brak pewnych rzeczy - ale wątpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhjbu
patrzac na moje kolezanki, blizsze i dalsze, to mimo deklarowania jak to milosc jest najwazniejsza, to wiekszosc poszla za glosem...rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhjbu
i powiem wam, ze obserwujac ich zycie, ktore jest teraz lekkie, bez wiekszych problemow, to ja wybralabym...KASE. Milosc predzej czy pozniej i tak zmienia swoje oblicze, szczegolnie jak ktos musi codziennie walczyc z szara rzeczywistoscia i problemami finansowymi. Najwiekszym problemem moich kolezanek jest w tej chwili wybor miejsca na wakacje - jamajka czy bermudy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemnooka szatynka,:)
no sie cos zaczelo sie w koncu dziacc :) ciezko widze wybrac nie ktorzy maja racje piszac, ze ciezko zy z miloscia bez kasy ale czym jkest zycie w luksusie bez milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrg
Skuteczna reklama Lublin to odpowiedni sposób na poprawę pozycji firmy oraz pozyskanie większej ilości odbiorców. Z jej pomocą można zwiększyć własne zyski i osiągnąć sukces. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×