Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olvvvina

Kobiety po 50-tce co czytacie ?

Polecane posty

Gość olvvvina

Co najczesciej kupujecie jesli chodzi o gazetki ? Ostatnio pozytywnie zaskoczyłam sie bo widziałam gazete Fajf ,własnie dla takich kobiet.Jestem ciekawa czy znacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irinkob
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jez
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna_krawcowa
ja nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu jaa
Nie znam tytułu, o którym piszesz. Rzeczywiście interesuje cię, co czytamy? Czy tylko reklamujesz czasopismo Fajf? Z gazet czytam tylko lokalne, z czasopism Politykę i Angorę systematycznie. Inne czasem, gdy zainteresuje mnie coś na okładce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulina89
Czytam typowe polityczne tygodniki jak Wprost czy Newsweek. A jeżeli chodzi o pisma kobiece to raczej do nich nie zaglądam, może czasem kupię Galę czy Vivę. O Fajfie natomiast słyszałam, bo moja mama była nim zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po pięćdziesiątce?
Można czytać faktury za prąd. Można też rachunki za telefon. Jeszcze gazetka z REAL-a i taka ulotka ze skrzynki, że jak przyjdę na spotkanie, w sprawie ekologicznych garnków, czy kołder, to gwarantują mi, że otrzymam prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słusznie osobo z góry
cosmo i podobne tytuły już się nie czyta - bo po co w tym wieku moda i seks? Pani domu - i podobne - też nie - bo prowadzenie gospodarstwa domowego dla synow, córek, zięciów, synowych i wnuków + pies czy kot - ma się w małym palcu Politykę i in. - też nie - bo co człowiek po 50 może wiedzieć o polityce? Może czasami program tv....... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 22
Po piędziesiątce panowie chetnie czytają pisma erotyczne ażeby przypomnieć sobie jak to kiedyś fajnie bywało a panie pisma o panach ażeby pożalować że jak były mlode to takich facetów golych w pismach nie bylo i muszą teraz to nadrabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×