Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maikrey

DZIEWCZYNY mamy wolne terminy do pracy. dzwoncie juz dzis szkoda czasu.

Polecane posty

Gość maikrey

Witamy z pieknie dolnych niemiec !!!! Bardzo dobrze znany prawatny apartament w KAISERSLAUTERN,poszukuje super babeczek do pracy. My nie szukamy ksiezniczek , my szukamy normalnych kobietek ktre chca zarabiac w super atmopsferze i w komforcie psychicznym swoje pieniazki. Jezeli jestes mila, masz super humor, nawiazujesz szybko kontakt z otoczeniem, jestes usmiechnieta, bezkonfliktowa , bezpruderyjna i otwarta na zniany w swoim zyciu a takze potrafisz zyc pod jednym dachem z innymi ludzmi , a przede wszystkim lubisz sex , to jestes dokladnie tu gdzie sie dobrze zarabia. figurka i wiek jest dla nas nie istotny bo to czy masz 18 latek i nosisz xs lub to czy masz 40latek i nosisz xl jest obojetne bo u nas kazda z dziewczyn zarabia i jest zadowolona , tego jestem pewna. Super zadowolone i spokojne o swj wypchany pieniazkami portfelik sa takze u nas TRANS-DAMY ( SHEMALE ), ktre sa juz od dluzszego czasu podziwiane i noszone na rekach jak ksiezniczki a takze dobrze oplacane i obdarowywane prezentami,chojnymi napiwkami przez naszych niemieckich dzentelmenw.Dla was kochane moje cud kobietki takze juz od zaraz mam miejsce wolne i zapewniam wam konfortowa atmosfere pracy. G w a r a n t u j e m y. Super atmosfere( wszyscy mwimy po polsku ) Super klijentele Wysokie zarobki Zadnych opat dodatkowych za reklame w gazecie i internecie Zadnych oplat za urzad skarbowy Pokoiki do wlasnej dyspozycji Mieszkanko za darmo Panie sa przywozone i po zakonczonym terminie odwozone na dworzec Dostep do internetu, Poszanowanie sfery prawatnej i okazywanie calkowitego szacunku do zycia prywatnego kazdej z was. TYGODNIOWY ZAROBEK DLA KAZDEJ Z WAS 700 euro - 1000 euro NA RACZKE !!!!! Moje kochaniutkie nie czekajcie zbyt dlugo nie zastanawiajcie sie poprostu dzwoncie pytajcie i przyjezdzajcie,choc na tydzien a jak wam sie spodoba to i na dluzej swiat stoi otworema pieniazki czekaja na was. T e r m i n y w o l n e o d TERAZ Pamietajcie aniolki ze kto pierwszy ten lepszy. Na wszystkie pytanka odpowiem w jez. polskim jestem Polka i mam na imie ANIA kontakt tel cala dobe od pon -pon 24 h pozdrawiam i caluje pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×