Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Justynaaaa75

Kuchnia na wymiar...kto ma?

Polecane posty

Gość izuchaa
ania ma rację. Może nie potrzeba korzystać z usług osobnych projektantów, ale firmy robiące meble na wymiar robią teraz wizualizacje i pomagają nam "stworzyć" naszą wymarzoną kuchnię/inne pomieszczenie najpierw w komputerze. Chyba dużo lepsze rozwiązanie, niż wytłumaczenie stolarzowi co chcemy i liczyć, że zrobi dokładnie tak, prawda? Ania- czy firma iKuchnie, z której korzystałaś wizualizację robiła za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia na wymiar jest droższa od tej standardowej ze sklepu ale w pewnym przypadkach jest niezbędna...gdy pomieszczenie jest małe, nieregularne, ma wystający komin wentylacyjny z pewnością warto zrobić na wymiar...w pozostałych przypadkach gdy miejsca jest dość z powodzeniem można kupić gotową taniej... warto też pomyśleć jak długo się będzie w danym mieszkaniu mieszkać...bo raczej nie ma sensu wydawać 15 tys zł na kuchnię na wymiar w kawalerce, która jest tymczasowa... jak być kobietą spełnioną? http://www.zlotemysli.pl/empatia,wkom/prod/12269/subtelna-kobieta-we-wspolczesnym-swiecie-ludmila-bliss.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuchaa
FIstacha- i właśnie dlatego uważam, że kuchnie na wymiar są lepsze nawet gdy mamy kuchnię standardowych wymiarów. Co to są szafki Cargo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o tych szafkach, one są przeważnie do szafek narożnych ale nie tylko , bo także do zwykłej szafki:) Są nowoczesne i bardzo funkcojonalne, sama myślałam nad zakupem do szafki narożnej takiego mechanizmu, bo mam dużo miejsca nie wykorzystanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuchaa
Ciekawe artykuły! Dzięki, przejrzę sobie tego bloga, bo chyba interesujące ciekawostki można tam znaleźć. Nie miałam pojęcia wcześniej o takich rozwiązaniach jak kosze Cargo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam ten artykuł co podałaś i dowiedziałam się bardz fajnych rzeczy nowych. A ile takie coś kosztuje jak bym chciała zamontować to w szafce starej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Myślę, że jeżeli taki system da się zainstalować w gotowych już szafkach to wyjdzie on nieco drożej niż gdybyś zamówiła go ze wszystkim meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Patrzałam kiedyś na te wszystkie systemy to w sklepach wychodzą one naprawdę drogo. No i fistacha ma rację- trzeba dokładnie wymierzyć, żeby wszystko się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś o tej firmie słyszałam od znajomych, realizowali kuchnie za ponad 10 tysięcy i dostali jakieś gratisy. Chyba promocje miała wtedy ta firma jakąś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszło ok 32tyś ale ja jeszcze brałam stół rozkładany na 12 osób i tyle samo krzeseł z tego samego drewna co zabudowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mala przesliczna kuchnie dałam 12 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuchaa
Masz rację. Co chwilę czytam o jakichś promocjach- nie tylko w iKuchnie, ale również w ich firmie iSzafy- tam to dopiero mają promocję- -50% na szafy wnękowe- żałuję, że swoją już mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgdz28
Kuchnie na wymiar są fajne ... przeglądałam inspiracje i widziałam ostatnio taką piękną, nowoczesną kuchnię rodzinną. Była zielona i była na wysoki połysk. I chyba zdecyduję się na podobną. Szukałam inspiracji i najprawdopodobniej znalazłam. W tym opisie też piszą o ważnych rzeczach, jak wymiary w obrębie trójkąta roboczego, etc.Czy ja wyślę Wam zdjęcie to powiecie co o niej myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Tak, mgdz- prześlij tu zdjęcie. Z chęcią zobaczę tą kuchnię, o której piszesz. Jeżeli dają tam też wskazówki to już w ogóle super, bo można nakierować wykonawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Trójkąt roboczy jest to sposób rozmieszczenia szafek i sprzętów w kuchni. Tzw. Working Triangle. Polega to na tym, że najważniejsze elementy stoją blisko siebie. Kuchenka od zlewu, zlew od lodówki, lodówka od kuchenki. Sprawdza się to w kuchniach w kształcie litery L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddzywa
A czemu nie przez internet? Zobaczcie - http://www.kuchnie.pl/ Ilość frontów ogromna, kolory, szafki, wzory... Tylko kto rzeczywiście korzystał i może mnie zapewnić, że warto? Że meble będą takie, jakich oczekujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddzywa
Ale czy potrzebuję to potrafić? Wystarczy mieć kogoś na miejscu, zapłacić 100-200 złotych i wszystko zostanie wykonane za nas. Kwestia tego czy jakoś wykonanych mebli będzie zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Już prędzej meble kupiłabym w salonie niż przez internet. Kupić meble, których wcześniej się nie widziało i to do kuchni, gdzie wiadomo ile takie meble kosztują i że muszą starczyć na długie lata. Proszę Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddzywa
Po pierwsze nie wiesz o czym piszesz... Meble kupiono z netu są znaczenie tańsze. Druga sprawa - wiesz jakie będą fronty. Trzecia sprawa - zamówienia internetowe rządzą się swoimi prawami, a wykonawca to jedna z najbardziej znanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddzywa
Nie - zależy od zasad świadczonej usługi, bo nie wszystko da się wykonać. Druga sprawa to cena - meble na wymiar kupione na takich zasadach będą bez porównania tańsze niż meble kupione lokalnie u producenta mebli na wymiar. Rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
OK- zaoszczędzisz. Ja wolę zapłacić i wiedzieć na czym stoję. WOlę mieć kontakt z człowiekiem, kuchnię zaprojektowaną, wykonaną na wymiar pod moją kuchnię, która uprzednio zostanie wymierzona przez pracownika firmy. Dzięki temu będę wiedziała, że moje pieniądze nie pójdą w błoto- wolę za to zapłacić trochę więcej.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
Ja mam na wymiar same meble kuchenne .. 5 tys zł cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddzywa
izucha - wykonawcą jest grupa meble.pl. Uwierz mi, że prędzej kiepskie meble dostaniesz od lokalnego stolarza niż od firmy produkującej meble, która ma najlepszą opinię w sieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakalak
Nie wiem jak meble.pl spisuje się przy meblach na wymiar, ale gotowe zestawy które od nich mieliśmy, choćby meblościanki były perfect, pomimo niskiej ceny. Na żywo wyglądały tak jak na zdjęciach i przede wszystkim nie był to zestaw kiepskiej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Ok, ja też nikomu nie chcę umniejszać, bo nie znam tej firmy. Chodzi mi tylko o to, że JA wolę porozmawiać w 4 oczy z wykonawcą i też nie mam na myśli stolarzy, ale firmę, która zajmuje się aranżacją wnętrz i wykonaniem mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markosso
Ciężko akurat ich nie znać. Chyba bardziej znanej marki w sieci nie ma. Z tego co pamiętam to czego związanego z meblami nie wpisałoby się w google, zawsze wyskakują ich sklepy. To o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Nie piszę przecież, że ta firma jest zła czy coś- ma swoich fanów, ok. Ja napisałam o tym co ja wolę i jaka współpraca mi się bardziej podoba. Moja siostra robiła kuchnię w firmie iKuchnie- przyjechali, porozmawiali, wymierzyli, zrobili wstępne projekty- wysłuchali uwag, poprawili, meble wykonali, zmontowali- siostra jest w 200% zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Nie piszę przecież, że ta firma jest zła czy coś- ma swoich fanów, ok. Ja napisałam o tym co ja wolę i jaka współpraca mi się bardziej podoba. Moja siostra robiła kuchnię w firmie iKuchnie- przyjechali, porozmawiali, wymierzyli, zrobili wstępne projekty- wysłuchali uwag, poprawili, meble wykonali, zmontowali- siostra jest w 200% zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×