Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Justynaaaa75

Kuchnia na wymiar...kto ma?

Polecane posty

Gość w przyszlosci lepsza
ja mam 16 m i zapłaciłam 7 tyś. A ty zależy od wymaań od 3 do 15 tyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczny
koszty liczą się z mb a ładna lodóweczka dodaje splendoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wybrałabym bardziej nowoczesne, jednak wiadomo, skoro głównie gotuje moja mama, to dla niej ma być ta kuchnia zrobiona taka jaka jej się podoba. No i wiadomo, ja mam dwa razy taką wielkość kuchni jak Ty, więc materiału też trzeba więcej, za czym idą większe koszta. Lodówki również nie mam zabudowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczny
koszt to mb zabudowy czyli L, U do tego moze być wyspa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj orange.
A zmywarki nie planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zabudowa w kształcie też L....bezx zadnych wysp...bo to prostokątna kuchnia i dwie sciany to meble, jedna to okro i kaloryfer wiadomo....moze pod to okno jakiś stolik sie zmieści no i ostatnia sciana to otwór na salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie co sie sie robi
jak zmywarka nie chce zmywac ? trzeba klepnac w pupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczny
nie wiem czy tu jeszcze zajrzysz :classic_cool: mam dwa ale zmywarkę zainstaluj a podziękujesz i wywal grzejnik z kuchni jeśli jeszcze możesz, myślę że dom jest nowy to ten grzejnik nie jest potrzebny ;) w tak małej otwartej kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załoosna
żałosna jesteś , czyli TY SIĘ UWAŻASZ ZA KOGOŚ , nie poniżaj ludzi z Podkarpacia bo znam wielu i wielu BUDUJE DOMY jaśnie wielmożna pani ktoś( celowo z małej litery )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załoosna
pani z domem na 2 osoby , żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie nz podkarpacia, czyli np Ja to spoko ludzie... i nie poniżam ich, ale tu jest bieda, i naprawde mało młodych ludzi ma szanse na własny dom..nielicznym udaje sie wybic...czy słyszałaś kiedyś od kogoś słowa typu "jade na podkarpacie do pacy" albo "jade studiowac na podkarpaciu"" I don't think so

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załoosna
ja jestem z podkarpacia i tu u nas jak ktoś w ogóle buduje dom to juz jest KIMŚ... sama twierdzisz ze jesteś kimś :( wiec wynosisz sie ponad , nie będę z tobą jaśnie pani dyskutować więcej bo nie mam ochoty , wole zwyklejszych szaraków , TAKŻE Z PODKARPACIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załoosna
ludzie nz podkarpacia, czyli np Ja to spoko ludzie... i nie poniżam ich, ale tu jest bieda, jeszcze jedno autorko i fabiolo w jednym - zdecyduj sie jakim nickiem jestes i nie bron sie z drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z podkarpacia
autorko, podobaja Cie się jasne błyszczące kuchnie/ czyli pewnie fronty lakierowane? cos takiego? http://www.vitus.szczecin.pl/galeria/38-01.jpg mniej wiecej oczywiscie?? ja mam kuchnie z podobnymi frontami, zabudowa w kształcie litery L, kuchnia- 11 m kw. lodowka niezabudowana zmywarka w zabudowie. jestem z podkarpacia cena tej kuchni 13 tys. bez sprzętów. oczywiscie taka kuchnia moze kosztowac i 20 lub 30 tys, zalezy jaki osprzet chcesz miec w niej? jakie uchwyty? zawiasy? moze elektryczne? ciche domykanie (u mnie jest). nasz wykonawca policzyl np. ze za lepsze systemy otwierania, zamykania wyjdzie 6 tys !! wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sądzę, że
ja mam kuchnie ponad 2 metry-fioletową :) płaciłam za kuchnie+stół+2 hokery fioletowe+sprzęt koło 7 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek mural
My mamy, ale całość zamawialiśmy z internetu - oczywiście na wymiar. U nas w mieście ceny są przegięte. Kuchnię 3x3 wyceniono nam na 11 tysięcy. Masakra jakaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania jarelska
He? Coś pokręciłeś - nie ma czegoś takiego jak kupowanie mebli na wymiar przez internet. Może jakieś zapytanie składaliście czy cuś. Bo przy meblach na wymiar to najpierw goście przyjeżdżają na ich pomiar do domu - nie da się tego zrobić przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta90
Ja również mam kuchnię, do której zamówiłam meble na wymiar. Ogólnie jest to lepsza opcja niż branie mebli ze sklepu, które często nie mieszczą się do kuchni lub zabierają zbyt dużo miejsca, meble na wymiar pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni, gdyż można mieć odpowiednie meble nie zagracające pomieszczenia . Jeśli chciałybyście dowiedzieć się więcej o meblach na wymiar do kuchni, to mogę polecić wam firmę, w której sama zamawiałam meble na wymiar http://www.starbor.pl/ polecam, naprawdę świetna i solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Faktycznie, jeśli chodzi o kuchnię to tylko i wyłącznie meble na wymiar. Fakt, że zapłacisz więcej, ale za to za dużo lepszą jakość i wykonanie. Cena na pewno zależy od wielkości kuchni, materiału no i zastosowanych systemów: te zwalniacze do szuflad, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kuchnie na wymiar i jestem zadowolona . Mam już 3 lata ją i nadal piękna i dobrze się wniej czuje. Racja koszty były spore ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny chciałam zaapelować do was abyście nie brały architektów wnętrz/ dekoratorów wnętrz. szkoda kasy a po drugie jest milion różnych aranżaci i pomysłów i gotowych projektów w internecie. pamiętajcie- macie swój własny styl i gust i niech nikt nie wmawia wam że go nie macie !!!!!!!! pieprzyć tych zbytecznych nawiedzeńców !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jak się bierze na wymiar meble to wtedy możemy w swój gust trafić i zapotrzebowanie takie jak my potrzebujemy, a jak kupimy gotowe to nigdy nie dopasujemy wnętrza i wyglądu takiego jak byśmy chcieli. Ja się z tobą nie zgadzam, wogóle wiele firm , które robią na wymiar to mają super promocje warto poszukać i zrealizować na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×