Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buzz155

12 dni po stosunku.. czy mozliwe ze wyjdzie pozytywnie??

Polecane posty

Gość mikamikamikamika
tak sobie skaczę od forum do forum i natrafiłam na topik o chińskim kalendarzu planowania płci. Ciężko trochę uwierzyć, że w jednym miesiącu fory mają plemniki żeńskie a w innym męskie. Taka to trochę bzdura chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamikamikamika
a ja z kolei sikam jak najęta, bardzo dużo piję bo u mnie w domu jest strasznie gorąco bo okna od zachodu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamikamikamika
jestem:) miałam weekend za miastem i nie zrobiłam tego testu ale jutro z samego rana będę robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuuunku!
Dziewczyny, nie wiem co mam robić... od wielu m-cy staramy się z mężem o dzidziusia, nic... równo tydzień temu przytulaliśmy się "dość ostro" ;) 2 dni temu strasznie bolało mnie w macicy i jajnikach... jak na okres, dziś bolą mnie sutki. To mój pierwszy cykl z Duphastonem, który mam brać 0d 16dc-25dc. Jutro mam 2 ostatnie tabletki, a ja czuję się inaczej... coś się we mnie zmieniło, mam delikatnie podpuchnięnty dół brzucha jak przed okresem a do niego mam jeszcze tydzień... przed chwilą zrobiłam test ciążowy, wiem,że to za szybko... jedna krecha i delikatny cień (nie kreska)obok, czy to może być ciąża, czy to jaj już ześwirowałam? po ilu dniach od stosunku test z krwi beta pokaże ciążę? dziewczynki proszę odpiszcie... jeśli to ciąża to jutro powinna zrobić betę bo duphastonu nie wolno przerywać we wczesnej ciąży , bo grozi poronieniem, a ja już leku nie mam :( pomóżcie co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika witam:) ja trzymam kciuki bardzo mocno caly czas:) ja mam 27 dc dzis jutro zrobie rano test bo nie wytzrymam dluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamikamikamika
to w takim razie od rana pisz jak test wyszedł bo też jestem ciekawa;) ja też napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamikamikamika
jest druga kreska ale tylko trochę mocniejsza niż ostatnio, myślę że mogę uznać ten test za pozytywny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamikamikamika
przykro mi, że negatyw:(, może następnym razem się uda, dziękuję za gratulacje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
mikamikamikamika, po ilu dniach od przytulanka zrobiłaś pierwszy test, kiedy była ta blada kreseczka, ja jestem 7 dni po i to chyba za wcześnie na test, sutki mam drażliwe i 3 dni temu bolał mnie brzuch jak przed @, co myślisz? gratuluje kreseczek :) dużo zdrówka dla dwupaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamikamikamika
13 dni po seksie i dzień przed owulacją, 7 dni to może być za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
MIKA, TEŻ TAK MYŚLAŁAM, BOLAŁY CIĘ SUTKI PRZY DOTYKU I BRZUCH JAK NA OKRES? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
ja chyba juz świruję, wymyślam objawy bo za bardzo pragnę tego dziecka, rok starań, ale takich objawów jeszcze nie mialam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamikamikamika
brzuch mnie trochę pobolewał i miałam podwyższoną temperaturę ale sutki mnie nie bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika ale ja sobie tak mysle ze dostaje kolejna szanse w kolejnym cyklu...co prawda okresu nie ma jeszcze , ale musze sie jakos trzymac:) pisz co jakis czas co tam u ciebie i jak sie czujesz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
cześć, :) dziewczyny, nie wiem już sama co mam o tym myśleć, nie chcę się nakręcać, ale muszę się wygadać... od roku staramy się o bejbi i nic ma pco, w tym cyklu 16-25dc brałam duphaston, ostatni okres miałam 28/05/11. W moją owulkę tj 11.06, brykaliśmy przed i po ok 2 dni :) od kilku dni bolą mnie sutki i piersi od strony pach, a nigdy nawet przed okresem tego nie miałam, 3,4,5 dni temu bolał mnie brzuch jak na okres dziś pobolewa, kłuje, od czasu do czasu, wczoraj miałam gęsty, biały grudkowaty śluz, nie jest to na pewno infekcja, regularnie chodzę na wizyty, dziś jest ale rzadszy bez grudek, poza tym wczoraj i dziś sprawdzałam temp. i wczoraj było 36,8, a dziś jest 37,4. Dziś zrobiłam test , negatywny :( nie wiem o co kaman, może za wcześnie, od ostatniego owulacyjnego przytulanka dziś mija 8 dni... co myślicie? ja chyba już szleję... co myślicie? ciąża? tak bym chciała... napiszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia99999
ja robilam teraz 9 dni po stosunku i 11 i negatywny, mam nadzieje że jest juz miarodajny wynik bo narazie o dziecko sie nie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia 23
Czy ktoś mi pomoże???28 września miałam dostać miesiączke . . jestem 11 dni po stosunku zrobiłam 2 testy ciążowe a dzisiaj tj 30.09 rano. Zrobiłam test z krwi -wyszedł negatywnie 0.10 . . czy jest możliwe żebym była w ciąży -miesiączki nie mam dalej''A nigdy się nie spóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Sama nie wiem czy się cieszyć czy płakać.To by było moje trzecie. W pracy jestem na okresie próbnym. Przez tydzień tylko wieczorem miałam okropne bóle brzucha teraz ustąpiły ale pojawiły się bóle piersi. Do tego wyczólenie na zapachy czasem mdłości i nie prześpię nocy bez wizyty w toalecie. Cykle mam od 26 do 32 dni. Dzisiaj jest 28 dzień. Boję się zrobić test. Kiedyś z rok temu chciałam teraz nie wiem mam mieszane uczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×