Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja207

Mój ojciec chyba zdradza mamę. Powiedzieć jej ???

Polecane posty

Gość kierowca na ciężarówkę
jak bedziesz to miała na tasmie porozmawiaj z nim zanim powiesz matce , czasem warto dac szansę , on jest tylko zwierzęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja207
No to dzisiaj sie wszystkiego dowiedzialam. Tata wrocil z pracy i poszedl sie kąpac, zostawil telefon w przedpokoju. Sprawdzilam smsy, ostatni byl, ze o 17:30 bede czekać pod kinem takim i takim a potem pojedziemy do mnie. Poszłam tam z koleżanka, zaczailysmy sie i faktycznie ojciec podjechał. Spotkał się z blondyna, na oko 25-27 lat, pocałowali sie !!! Wiedzialam, ze nie jest uczciwy wobec mamy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdgtert
ale świnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosnik tematow on air
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co u Ciebie słychać....
jak się sprawy mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexInstructorGirl
ja bym powiedziała mamie. W ogóle to bym chyba fiuta skopała. Nie rozumiem takiego toku rozumowania, że "nie powinna się wtrącać, to sa sprawy rodziców", jak można w ogóle tak myśleć? Jak można pozostać obojętnym na coś takiego? Przecież ona to widziała, to dotyczy jej życia, to nie jest sprawa kowalskich spod 5, tylko jej domu. Dała bym tatuśkowi ostro popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja207
Rozmawiałam z tatą, ale wyparł się wszystkiego. Żałuję, że zdjęć nie robiłam... Teraz na pewno będzie się lepiej ukrywał z romansem i już żadnych dowodow mieć nie będę. Zagrozilam mu, że pwiem mamie, zaczął prosić żebym tego nie robiła bo przez moje wymysły mama sie bedzie denerwować bla bla bla.... Jeszcze mamie nie powiedziałam, zastanawiam się co dalej. Dzisiaj mama jest w domu i piją właśnie z ocem kawę w ogrodzie. Nie mogę na to patrzeć, wiedząc co ojciec na boku robi... jak mam to mamie powiedzieć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bass bassjmk
powiedz jej!! no kurva dzieciaku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem niektórych co mówili o milczeniu! przecież to zwykłe kurestwo!!!!!!!!!! a gdzie tu szacunek ???? zaufanie ????wierność ??? Jedynie takie rady prowadzą do jednego, dziewczyna was posłucha i sama w przyszłości spróbuje innego (zdradzając obecnego partnera-oczywiście w przyszłości) i pomyśli przecież to nic złego.... no japierdole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokokkl
ja też bym chciała wiedzieć... ale są żony którym to na rękę bo większość kobiet nie lubi seksu.. ale tutaj jest obopólna zgoda.. chociaż się do nich nie zaliczam i mimo wszystko chciałabym wiedzieć Twój tata to tchórz, ja bym powiedziała kurestwo trzeba tępić;(;( wiec idź i powiedz, Twoja mama ma prawo do szczęścia i miłości, a nie podtatusiały zdradzacz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx. ;)
No jasne że tak! Nie kryj tego przed swoją mamą... :) przy okazji http://tnij.org/mf2h - dziekuje za wejścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz swojej mamie
nie musisz miec zadnych dowodów przeciez :O uwierzy Ci , przeciez wie, ze tak nie chciałabys rozwalic jej malzenstwa.... :O swoja drogą wspolczuję ... :| jak mogł zrobic WAM cos takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 22
Jeśli powiesz mamie to jej świat i Twój się zawali, mężczyżni po czterdziestce boją się starości i upływającego czasu, muszą szukac potwierdzenia swojej męskości a jak trafi im się dwudziestoparolatka to chłop kompletnie głupieje i albo mu to przechodzi albo z nią się żeni bo zacząć nowy związek z młodą to tak jakby lata się cofnęły. Faceci mają prostą konstrukcję -cepa. Na Twoim miejscu nie mieszałabym się w życie rodziców i nie słuchaj tutaj kobiet bo są to przeważnie kobiety porzucone i rozgoryczone , obojętne za co ale by kopały aby tylko trafił się facet pod buta. Ojciec Was kocha tylko potrzebuje potwierdzenia swojej męskości i boi się że za chwilę przyjdzie andropauza i koniec jego męskości. Nie mieszaj się a jak koniecznie chcesz odreagować to spotkaj się z tą jego laską i opowiadaj że ojciec bije Ciebie i mamę, że jest psychopatą itd, a zobaczysz że ona tych informacji nie wytrzyma. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaah ale sie usmiałam !!!!!!!!! zarty sie ciebie trzymaja ty swojej zonie tez pozwolisz na skoki w bok zeby ja dowartosciowac brawo.normalnie świetna rada ;o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×