Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

malzenstwo idealne

Polecane posty

sprzatam,myje,piore i gotuje.robie zakupy,jestem zawsze mily dla zony,jesli sie klucimy,to raczej wymiana zdan,zakonczona pocalunkiem i nigdy do tego nie wracamy.budzimy sie i kladziemy spac zawsze z calusem i milym slowem. Moge wyjsc z kumplami kiedy chce w 99% przypadkow,nie musze mowic kiedy wroce i nue jestem zasypywany tel.,o ktorej bede,zona podobnie z kolezankami.sex mamy kiedy chcemy,nigdy nie boli glowa,jak cos to szczera prawda,a nie wymowki.teraz jest w ciazy i nie pozwala,bym czul sie zaniedbany.kasy starcza nam od wyplaty do wyplaty,czasami nie.czekam na wyrazy zazdrosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na sie uklada
wlasnie sie rozwodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuytre
pendzior ale masz marzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuuuuuuuu
piękne to doprawdy piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nam sie uklada
z powodu zmian ktore zaszly w charakterze moejgo meza, z powodu braku pociagania wzajemnego i rozjescia sie w kwestii pogladow na zycie, ot zmiany,zmiany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w stalym zwiazku i mam podobnie jak Ty. moj facet zastanawia sie dlaczego jest mu tak dobrze !!! czesto nad tym mysli. ja nie zaprzątam sobie tym glowy. jestesmy dobrze dobrana para :D dodam ze nie mamy po 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charakter sie nie zmienia To tylko ludzie patrza na pewne cechy charakteru z innej perspektywy Inny charakter będzie kobieta widziała na poczatku związku z męzczyzna a inny juz po ślubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mazenia?tak wyglada moje malzenstwo.za duzo naogladalem sie rozpadajacych zwiazkow przez brak wspolpracy i porozumienia i pielegnuje go jak tylko potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona idealna
a ja po rozwodzie bo maz zdradzil za granica, teraz on zaluje ale to inna historia. Jestem sama z dwojka dzieci i ktos powie a kto zechce babe po 30 z dwojka dzieci. Ja wiem natomiast, ze potrafie dac z siebie maksimum dla rodziny, dla faceta, potrafie zaskakiwac, dac szczescie, sex o kazdej porze dnia i nocy, jestem z natury pogodna jesli mnie ktos nie wkurzy, nie obrazam sie o byle glupote, znam sie na zartach, jestem atrakcyjna, niezalezna finansowo...i co? i tak mnie nikt nie zechce bo jestem po 30 i mam dwojke dzieci :( tak wiec...zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona-swojego-męża Nie ma i nie tyczy się to tylko małżeństw ale wszystiego co nas otacza. Czy ludzie sa idealni ? Nie, wiec w jaki sposób moga stworzyc coś idealnego ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka_abc
Gratuluję .... u mnie jest cudownie 5 rok małżeństwa... mam kochanka i ani mąż ani ten drugi nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona idealna-gdybym byl sam,nie bylabys sama... Dodam,ze jeszcze prasuje,a wszystko to lubie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pchelka-z jakiego powodu kochanek? Nie zdradzamy sie,zdradzilem ja kilka lat przed slubem i przyznalem sie na pol roku przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie tez pochwale
w porównaniu do autora.... zone czasem glowa "boli"... kasy nam nawet nam zostaje... aha tylko 17 lat razem od 10 małzęństwo od 4 niezaleznych osob uslyszelismy ostanio ze jestesmy swietnym małzeństwem, jeden powedział ze ksiazke o nas mozna bylo by napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pendzior pchelka-z jakiego powodu kochanek? Nie zdradzamy sie,zdradzilem ja kilka lat przed slubem i przyznalem sie na pol roku przed slubem no i prosze jakie mamy "idealne" związki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co rozumiesz pod pojeciem zostaje?dla mnie to gora 2 stowy.kasa,to jednak nie wszystko,a mamy znajomych bardzo przy kasie i zawsze jakies ale jest u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzamy to czas terazniejszy,zdradzilem przeszly i przed slubem,co nie umniejsza poczucia winy.ale nie wracamy do tego,nigdy.bylo ciezko przez rok,ale przetrwalismy to i liczy sie przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enfant Terrible znasz kogos podobnie uczciwego?kto przyznal sie do takiego bledu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znasz kogos podobnie uczciwego? uczciwy to ostatnie co mozesz o sobie powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×