Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wereczka

PROŚBA O POMOC - materiały do pracy z nagrodami!

Polecane posty

Gość wereczka

Witam serdecznie. Piszę pracę z psychologii, która polega na zbieraniu historii z życia przyszłych mam. Nie są ważne dane osób (nazwisko itd.), ale przeżycia. Dane są jak najbardziej anonimowe. Zebranie takich historii jednak jest bardzo ciężkie. Borykam się z tym już od wielu miesięcy - ludzie nie mają czasu i motywacji, by pisać. Szkoda, bo dzięki temu można pomóc w przyszłości wielu osobom, o których przeżyciach nie mamy pojęcia. W związku z tym, po to by choć jakoś wynagrodzić czas włożony w napisanie takiej historii (wystarczą choć tylko 2 strony!), postanowiłam zaproponować nagrody. Brałam udział w badaniach nad trudną sytuacją opiekunów ludzi chorych na Alzheimera. Uwierzcie! Choć również ciężko było ich początkowo namówić, ludzie ci potem pisali podziękowania, że mogli brać udział w badaniach, że mogli w końcu powiedzieć to, co w nich siedziało. Moje badanie jest bardzo przyjemne. Polega na zbieraniu historii, które dotyczą związku - od momentu poznania do dnia dzisiejszego. Zapraszam serdecznie. I Panie i Panów. Z pewnością nie pożałujecie. Są fajne nagrody. Osoby zainteresowane, proszę, aby napisały na mój portalowy mail - tam znajdziecie (napiszę) szczegóły. tera6682@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×