Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariolka13

mój eks :)

Polecane posty

Gość Mariolka13

Mój były wstawia na profil NK fotki z inną kobietą i wchodzi prawie co dzień na mój profil oraz raz w miesiącu przesyła mi pozdrowienia. Odezwałam się do niego ale nie odpisał.O co mu chodzi?Po co to robi? Dodam że pomimo tego że nie jesteśmy razem to nadal mi zależy na nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazkshdhd
na NK lub FB ma profil czysta patologia, więc nic Ci nie powiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsia sia
a po kiego grzyba wlazisz na jego profil i do niego piszesz :) zobaczyl, ze ma cie w garsci i olal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka13
Napisałam do niego dopiero po tym jak zobaczyłam go u siebie na profilu i te pozdrowienia.Więc nie od razu.Myślałam , że może chce pogadać ale chyba nie.I co ja mam teraz myśleć? W odpowiedzi na moją wiadomość co u niego słychać wstawił zdjęcie z jakąś kobietą.Jak mam się teraz zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsta zdjęcie z jakimś facetem :) a tak poważnie, na trzeźwo to ja bym nic nie zrobiła bo facetowi nie wiadomo o co chodzi a po co się poniżać, zrobiłaś coś, wyciągnęłaś ręke, zagadałaś, jeśli nie zadziałało to bym to olała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u niego słychać? Widziałaś,wstawił zdjęcia. Wchodząc na Twój profil chciał zobaczyć czy zareagujesz i to zrobiłaś. Więcej nie pisz i jak napisała poprzedniczka olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seftghju;
wchodzi na ciebie zebys widziala ze dodał sobie nowe zdjecia on na twoje konto wchodzi po to zebys ty weszla na jego i zobaczyla go z nowa niunią i była zazdrosna a ty glupia to robisz po jakiego wchodzisz? jak juz tak chcesz ją zoabczyc to sie ukryj i wtedy ogladaj po co mu dajesz satysfakcje? i nie psiz do neigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka13
On nie widzi że jestem na jego profilu , ponieważ jestem zawsze na ukrytym.Toon wchodzi do mnie na widocznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj dzieci dzieci dzieci!
I jeszcze pewnie, jak jedliście landrynki, to on wziął tą jedyną białą anyżową, a wiedział, jak bardzo ty je lubisz. Nie pomyliłaś dziecinko portali? Na http://www.mydziewczyny.pl spróbuj, tam cię zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka13
Gdyby wszyscy byli tak poważni to świat byłby nudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolko to nie jest możliwe chyba że zmieniasz na niewidoczne jak wchodzisz na nk a potem zmieniasz, na nk jest tak, że jak ty widzisz, że ktoś wchodzi to inni też widzą, że ty wchodzisz i odwrotnie, jeśli ty nie widzisz to inni też nie widzą ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka13
No zgadza się.Więc jak chce wejść i zobaczyć zdjęcia oczywiście nie swoje to zmieniam na niewidoczny bo po co mam się pokazywać.Później jak wracam na swój profil to zmieniam się na widoczną :) i dlatego widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka13
Coś mi się wydaje Marika że nie masz konta na NK. Nie widzi , że byłam bo się ukrywam.A później jak wchodzisz na swój profil to możesz już zmienić na widoczny bo to już nie ma znaczenia.Ja nie pokazuję się u znajomych na widocznym bo wydaje mi się że to trochę nie bardzo kogoś tak śledzić :).Zresztą większość osób tak robi.Jak założysz konto na NK to spróbuj a przekonasz się jak to wszystko działa :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profil mam ładnych kilka lat.Chyba od założenia NK Taka j.ma rację.Jeżeli automatycznie robisz się widoczna to inni widzą że byłaś na profilu. Kiedyś umówiłam się z jedna osobą i sprawdzałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka13
A co to znaczy automatycznie? Tam się nic automatycznie nie dzieje.Musisz sama Marika zmienić.Poza tym ja też mam to przećwiczone :).W innym przypadku bym się nie odważyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkan
o ja.. teraz się trochę zorałam.. ja też zawsze tak robię jak Mariolka, zmieniam na widoczny dopiero jak wracam na swoj proil no i mam nadzieję że to tak dziala... Ja nie sprawdzałam. A ostatnio mialam fazę na jednego kolesia i ciągle wchodizalm na jego profil... Jak ro widzial to masakra jakaś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadff
to widac. zaraz potem, jak zmienisz sie na widoczny, zeby zobaczyc, kto cie podgladal, to sie tez wyswietlisz u innych, pomimo, ze mialas ukryty wczesniej. zalóż 2 konto i spr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lessslyyj
KOchana a ile ty masz lat,bo zajezdza dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkan
No może i dzieciniada ale tak mnie wzięło na tego kolesia że nie mogłam sie pohamowac ;) No i założyłam własnie 2 konto dla sprawdzenia, weszłam niby niewidoczna na swoje konto, potem zmieniłam na widoczne i jak potem weszłam na swoje normalne konto to jednak nie mam tego w gościach. Więc chyba na szczęście jednak nie widać tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka13
Sprawdzałam nie widać :)Spoko.A poza tym to on siedzi na widocznym na moim koncie a nie ja na jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×