Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Azuka

Keratynowe prostowanie włosów

Polecane posty

Gość gość
u mnie zabieg dal super efekty. moze to faktycznie kwestia jakosci keratyny...? moja fryzjerka robiła 'Inoar' i wyszlo bardzo dobrze. na pewno bede powtarzac, chociaz licze na to, ze na te dobre 4 miesiace bede miec spokoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam keratyne winogronowa od Amazon Keratin, jest rewelacyjna. Polecam profil na facebooku i zdjęcia prac oraz efekty. Fanpage: "Keratynowe prostowanie i odbudowa włosów Łódź" tak sie nazywa profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś robiłam keratynę za śmieszną cenę i liczyłam na cud - przeliczyłam się. Efekt szybko zniknął. Byłam sceptycznie nastawiona do tego zabiegu. Ale przekonał mnie nowy salon fryzjerski w Krakowie http://jadoreinstytut.com/ . Tam po 3 miesiącach nadal mam proste, lśniące i super gładkie włosy. Jak modelka hahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keratynowe prostowanie najlepiej wykonywać w salonie. Robię taki zabieg swoim klientkom i głównie używam keratyny Inoar. Efekt zachwyca nie tylko mnie, ale również panie, które korzystają z usług mojego salonu. Tym fryzjerom, którzy marki nie znają polecam targi fryzjerskie, które odbedą się w Katowicach 26-27 listopada. Świetna okazja, by przetestowac nowinki kosmetyczne, w tym marki Inoar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak pisze poprzedniczka keratynę robimy w salonach! I mówię z własnego doświadczenia.... MOja fryzjerka używa Inoaru, włosy mam proste przez ok 4 miesiące. Mam porównanie do Cocochoco, którym prostowałam poprzednio i włosy też były proste, ale już po miesiącu nie było tego efektu nabłyszczenia i odżywienia. I to chyba największa różnica na korzyść obecnie stosowanej keratyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolę sobie dołączyć do opinii na temat marki Inoar. Mam na włosach zabieg już 4 miesiąc i dalej włoski proste :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amazon Keratin to kosmetyki fryzjerskie, więc ich działanie jest potwierdzone. Sama niedawno nimi robiłam u swojej fryzjerki. Włosy proste jak drut, ale wiadomo - żeby był efekt, włosy też muszą być odpowiednie. Zniszczone, puszące się, kręcone - to najlepszy materiał to takiego prostowania. Włosy cienkie i naturalnie zdrowe nie będa mieć takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostowanie keratynowe to naprawdę ratunek dla zniszczonych włosów. Moje odżyły po wizycie w In Harmony u pani Kasi. Sama zaproponowała mi te zabieg , zna się na włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goguszka
Hej dziewczyny ! Wybieram się za tydzień na keratynowe prostowanie włosów ale wcześniej chce się zafarbić na czerwono. Pani fryzjerka powiedziała mi że keratyna rozjaśnia włosy o ton, dwa. Mam jasnobrązowe włosy z końcami ombre jasnymi i teraz nie wiem czy rozjaśniać je rozjaśniaczem a po paru dniach nałożyć czerwoną farbe czy po prostu zafarbić je odrazu na czerwono a ta keratyna mi ten czerwony jeszcze rozjaśni ? Chce mieć czerwony kolorek już na sylwestra dlatego chce zafarbić się wcześniej. Bardzo proszę o porade . Pozdrawiam i z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anika
Ja polecam Tru Keratin, ja robiłam już kilka razy w instytucie urody na wspólnej i jest ok. szczególnie jak michał robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa rozne rodzaje zabiegu keratynowego. Odradzam. Wyglada to tak: pierwszy zabieg super, drugi tez fajnie, trzeci ok, potem zaczyna sie go robic czesciej i czesciej. W domu odkrywacie, ze wlosy sa sianowate, porowate, nie radzicie sobie z nimi i w konsekwencji.... zaczynacie jeszcze czesciej robic ten zabieg. Pracuje jako fryzjerka. Ale tutaj moge pozwolic sobie na szczerosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goguszka, najpierw keratyna jak juz sie zdecydowalas, apotem farba. Nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Ile zabiegów keratynowych potrafi zniszczyć włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nie wie, kiedy i jak robic zabieg keratynowy, to wlasnie takie efekty beda. Naczytacie sie na forach, ze im bardziej zniszczone wlosy tym lepiej... tylko debile pisza takie rzeczy!!! Keratynowe prostowanie wykonuje sie prostownica nastawiona na wysoka temperature. Jezeli wlosy sa bardzo zniszczone, to popalicie wlosy prostownica!!! To nie keratyna je zniszczy ale wlasnie wysoka temperatura! A pozniej wpisy typu- keratyna zniszczyla mi wlosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za bzdury nie rozumiem? Keratyna jest jednym ze składników włosa, więc go odbudowuje. Najlepiej działa pod wpływem dużej temperatury, dlatego do tego zabiegu używa się prostownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego tu nie rozumiec??? Tak keratyna jest budulcem wlosa i co z tego? I co ma keratyna do prostowania? Prostuje wlosy formaldehyd, glutaral, inne aldehydy itp. Czyli substancja nalezaca do produktow sklasyfikowanych jako wygladzajace. A temp ma znaczenie w tym sensie, ze zbyt wysoka spali nie keratyne z produktu tylko zniszczone wlosy, na ktore preparat sie naklada... podstawy chemii fryzjerskiej sie klaniaja... prosze poczytac o temperaturze topnienia keratyny jako budulca wlosow, to sie rozjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja regularnie raz w roku robie zabieg brazylijska keratyma QOD, super efekty. Wykonuje w chorzowie w pracowni Q10, super obsluga swietny efekt, polecam wybrac sie na zabieg do fachowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska1239
Według mnie to idealny zabieg dla zniszczonych włosów, swietnie je regeneruje. Ja robilam w Krakowie w Black Pearl przy szlaku, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś prostowałam prostownicą, ale po keratynowym prostowaniu włosów w kelo design w gdynii po prostownicę nie sięgam, a włosy mam idealnie proste i gładke i jestem z siebie taka dumna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wybór był prosty, bo włosy miałam jak siano i do wyboru - albo je obciąć albo zrobić ten zabieg. Przekonała mnie do niego moja fryzjerka - pani Kasia w In Harmony. Kiedyś uratowała nieudane, domowe farbowanie mojej mamie, więc postanowiłam jej zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zabieg boto hair z inoar bo mama bardzo słabe delikatne włosy platynowy blond i są tak błyszczące gładkie i nie używam żadnej odżywki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boto jest genialne! Delikatniejsze od zwyklej keratyny, na moich dosc cienkich wlosach sprawdza sie idealnie. I sa proste przez ok 2 miesiace, bardzo nablyszczone. Nie uzywam zadnej maski, bo nie jest to w ogole potrzebne! Inoar naprawde daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez po keratynie nie używam żadnych odzywek jestem po morrocan od inoar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze robię ten zabieg na lato bo włosy bardzo mi się wtedy puszą. Poza tym musiałabym je prostować codziennie nawet na urlopie. Po prostowaniu w Akademii Perfect Hair u pani Marioli będę mieć trochę spokój. Poza tym będę mogła lepiej odżywić włosy, nie będę ich katować prostownicą i jesienią powinny być w lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robię prostowanie keratynowe na lato, tylko że w In Harmony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze włosy latem też są bardziej suche? Moje po keratynie wyglądały świetnie, ale trzymała się tylko 3 miesiące... Zastanawiam się czy znowu nie zrobić, bo włosy bardzo są suche i się łamią. Robię sobie teraz kurację ampułkami royal moroccan, mam nadzieję, że to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×