Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany xyz

Szukam Cię....

Polecane posty

Gość 1999999
M oznacza imię czy miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi,musisz mi powiedzieć bo jak mi nie powiesz,to nie będę wiedzieć... czy Twoje oczy są zielone????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmMmMmMmMmMMMMMMM
tak zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach fiołka
głupia zabawa w miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłości mojego życia
Czy jest to świat zimniejszych? Kochanie, jestem utratą duszy Im bardziej probuję to po prostu staje się trudniejsze A mój ból jest coraz starszy Ktoś powiedział, że nic nie trwa wiecznie Wystarczy burza, więc zniknie to co już powiedziano Jednak wydaje się, że kiedy pada to rozlewa I wiesz, deszcz wygrał, bo nie trwa wiecznie I wiesz, burza wygrała, bo nie zawsze będzie przypływ A jeśli słońce nie będzie świeciło wiecznie? Pozwalam Ci odejść Czasami moje obciążenie stają się tak ciężkie I wydaje się zbyt trudne do podnoszenia Czasami czuję się taka pusta I czuję się jak nikt Ktoś powiedział, że nic nie trwa wiecznie Wystarczy burza, więc zniknie to co już powiedziano Jednak wydaje się, że kiedy pada to rozlewa I wiesz, deszcz wygrał, bo nie trwa wiecznie I wiesz, burza wygrała, bo nie zawsze będzie przypływ A jeśli słońce nie będzie świeciło wiecznie? Pozwalam Ci odejść I pozwalam Ci odejść... I pozwalam Ci odejść... Mmmm... Mmm... oohhmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor moich oczu
jest zmienny jak ja sama przybiera barwe błekitu letniego pieknego dnia barwe błekitu zmieszanego z zielenia jak morze śródziemne i czasem bezkresnego odcienia błekitu i zimnej zieleni w która lepiej nie patzreć i omijać a dzis mam oczy rozmyte, wesole :P figlarne, zalotne i psotne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You gotta let it go
głupia zabawa w szukanie kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You gotta let it go
a nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli myślisz ,że jestem tu dla zabawy , to bardzo się mylisz. Gdybyś mnie znała ,wiedziałabyś ,że to nie jest zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You gotta let it go
i oczy wpatrzone w lusterko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc
gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc
Wychodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×