Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany xyz

Szukam Cię....

Polecane posty

Gość po moim trupie :)
nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po moim trupie :)
a z reszta siedzisz tu i dukasz jakimis rebusami i zagadkami sam sie odezwij,masz jaja? moze lepiej nie odpowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo zakochany
do kogo to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odezwę się bo
to nie ma sensu. pozdrawaim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie dajcie spokoj
no tak nie pisze zaden zakochany gosc,ktory szuka...on chyba nawet nie potrafi budowac zdan zlozonych w jezyku polskim,stad wnioskuje,ze to dzieciak jest nie facet...pisze tak,jak potrafi,a wiadomo,ze dzisiejsza mlodziez tego nie potrafi..wiec tak sobie duka duka duka purtnie a to TAK a to NIE a to NIE ,NIE ZACZYNA SIE NA G,M,CU,J ,L,itd.,a potem bąknie A TO NAPISZ JAKIE MIASTO ,a potem odbąknie NIE ZIMNO,TO NIE TO ,a jak ktos mu mowi ZAPRZECZASZ,ZE JESTES G,A PRZEDTEM PODALES ZE MASZ NA IMIE NA G ,to on pisze,jak powyzej A ROBCIE I MYSLCIE CO CHCETA,JA SZUKAM DALEJ ....zaprzecza sam sobie ,bo klamie i nie pamieta juz co napisal pare dni temu,bo przeciez droczy sie z kazdym i kazdemu podaje pewnie inny inicjal,a ze wielu pyta to sie chlopak pogubil...bo przeciez prawdziwego imienia swojego nie poda,jej tez nie poda-bo jej nie szuka wcale i wojewodztwa tez nie poda. Zawsze bedzie tylko CIEPLO,ZIMNO,TO NIE TA,TO NIE TO WOJEWODZTWO ALBO NO JUZ MYSLALEM ,ALE NIE TA ,O KTORA CHODZI ...SZKODA... gOSC EWIDENTNIE NABIJA TE POSTY,nie widze innego powodu dla ktorego mialby udawac zakochanego,ktory szuka....jak ktos to przeanalizuje,co i jak on pisze,to sie zorientuje,ze to dzieciak,ktory sie bawi...szkoda,ze sie niektorzy daja na to nabrac...NIKT MU NIE POWINIEN ODPOWIADAC Zreszta on tak lakonicznie duka i odpowiada,ze juz wiadomo,ze nie potrafi sie nawet normalnie wyartykulowac,oschla z niego i zimna krotka,zwiezla dupa,pisze jak taki PAJAC CO PIERDZI JAK ZAWIEJE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge pogodzic sie z tym
a co ciebie to obchodzi???:O ja lubię podczytywać ten topik a przez ciebie wpisałam się niepotrzebnie i go zaśmieciłam tak jak ty. Mam nadzieje, ze to skasuja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja piosenka
każdy ma prawo obdarzyć nawet tą najtrudniejszą miłością, to jest trudna miłość, bo zakochany nie może nawet dotknąć swojej ukochanej itp. jeśli ona wykona choćby jeden gest w jego stronę, to taki gest napędza do życia, uważam,że ta trudna miłość jest doskonała w swojej niedoskonałości, myślcie co chcecie, miłości nie wolno i nie można nikomu zabronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam Cie
Nie chcialam by tak to wyszło :( .dobrze podejme rekawice zobaczymy jak to wyjdzie ,potrwa to troche no i oczywiscie musze sie naumieć bo klikajac w niewiadome miejsca mozna cos nabroic nie wiedząc o tym :) poprostu ćma ćmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże brawa dla zakochanego za upór i konsekwencję w poszukiwaniach M!!! Ważne by w tym ,,kombinowaniu -nie przekombinować" bo się, już chyba sam pogubił?? Może metody i środki które obrał - zaprowadzą go do celu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wasze wypowiedzi,nawet te nie miłe . W niczym się nie pogubiłem,cały czas chodzi tylko o jedno i to samo. Jak łatwo kogoś oceniać................. Na początku jak pisałem pod tymczasowym nikiem ,w kolorze pomarańczowym,ktoś pisał za mnie,dlatego może się wydawać ,że podaję sprzeczne informacje .Ktoś to zresztą już zauważył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cię nie oceniam, a zresztą od kiedy obchodzi cię to co ja o tobie myślę ??? mam propozycję odpuść sobie na kilka dni kafeterię (forum), ale zanim to zrobisz to: przeanalizuj swój topik zakochanyn -od a do z, wpisy swoje, życzliwych i tych nie-, i napisz do jakich wniosków doszedłeś, 3 zdania złożone, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa osObka
co wy z tymi zdaniami złożonymi:O ja też tu wchodzę by się rozerwać a nie udawać profesora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też życzliwa
jestem ale bezradność ixa jest osłabiająca na dłuzszą metę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mnie nie szukasz
cisza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to Ty?
to dawno się nie widzieliśmy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dawno
mój drogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam.pytanie
piszesz ze nie masz numeru, a potem o ze dales jej znak- poczta, tel albo ze nie spotykasz jej czasem celowo to jak chcesz porozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany xyz
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany xyz
jeśli to dla mnie to dziękuje za piosenkę pisałem że nie mam numeru telefon ani żadnych namiarów ale to się mogło zmienic mogłem zdobyc celowo nie chciałem jej spotkac ale tylko przez chwilę z nadzieją że to minie ale nie mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany xyz
jesteś tu???????? niestety to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eakiggitholnjh
Denerwują mnie tacy jak Ty.Tak naprawdę kochasz tylko siebie, a to co tu robisz, to nic innego jak zabawa w kotka i myszkę.Albo tkwisz w jakimś nieudanym związku, albo nigdy w nim nawet nie byłeś, bo jesteś zbyt mało dojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja piosenka
a ja już nie muszę szukać, znalazłam prawdziwą miłość, tamten mężczyzna nie był dla mnie a teraz znalazłam odpowiedniego, powodzenia wam życzę, tobie zakochany też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×