Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany xyz

Szukam Cię....

Polecane posty

Gość fghjklkjhgfdghjmk
tchórzostwo to inaczej brak odwagi, a przed czym sam wiesz najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany xyz
nie wiem,powiedz mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany xyz
powiedz co uważasz za tchórzostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany xyz
sory...napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany xyz
piszesz chociaż nie wiesz czy to jestem ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjklkjhgfdghjmk
ty też zabijasz tu czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjklkjhgfdghjmk
nie odważysz się..., liczysz na jej odwagę, chcesz satysfakcji...? możesz ją mieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany xyz
na co sie nie odważę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany xyz
napisz jasno ,o co Ci chodzi,bo juz nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjhhgjkljhujikol
widze że super ktos ' się bawił moim nickiem :)podczas mojej nieobecności hee całe to forum .... nie wiem kim jesteś, ale skoro nie chcesz sie ujawniać to trudno, a ja nie będę się bawiła w zgaduj zgadula' ponieważ nie mam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjklkjhgftghj
zakochanyxyz : małe miasto i mały Tomek,ale uczucie WIELKIE nie szukaj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana xyz
autor Tak jak mówiłam w tamtym temacie pisać już nie będę, za dużo tam kłamstw i niepotrzebnie powiedzianych słów. Ty mnie szukałeś, ale i ja szukałam Ciebie również i to też po całym internecie, z pytaniem co to miało znaczyć? Bardzo nie spodobało mi się to co zrobiłeś w lipcu w obecności tamtej kobiety- własnie to było nieetyczne.Tematy o mnie puszczałeś już od kwietnia i to w różnych miejscach. W Twoją grę weszłam po to aby Cię poznać. Zrobiłam to dwukrotnie w tamtym temacie. Pierwsza Twoja reakcja była natychmiastowa, więc wycofałam się. Podjęłam drugą próbę, wiedziałam, że przeciągniesz to w czasie dlatego, że znowu nic się nie dowiesz-tak stało się. Pisząc tam sprawdzałam jednocześnie reakcje na innych tematach, wiązałam to wszystko ze sobą. Później pisałam to co chciałeś usłyszeć. Wiedziałam już, że to nie jest szczere z Twojej strony, więc i ja zaczęłam sobie trochę lecieć po fantazji podobnie jak Ty w innych miejscach, przyznaję, nie zawsze te moje metody były wtedy czyste, ale to Ty mnie tego nauczyłeś. Wydaje mi się, że mamy ze sobą dużo wspólnego, ale jest jedna zasadnicza różnica- nigdy nie wykorzystałabym drugiej osoby do tego aby potwierdzić swoją wyjątkowość, podnieść swoje EGO a później sprawdzać jakie to zrobiło wrażenie na tej osobie- to jest złe. Teraz już wiesz. Ja wiem, że to Ty i Ty wiesz, że to ja.Może rzeczywiście podajmy sobie ręce i zapomnijmy o tym co było złe, chociażby ze względu na te zbliżające się święta bo i tak przecież nigdy się nie spotkamy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fghj......dlaczego nie szukać dalej????/ zakochana xyz o jakim temacie mówisz/piszesz? pomyliłaś mnie z kimś i przypisujesz mi ,,zasługi ,,kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak naprawdę się mylicie
biorąc inne osoby za te o których myślicie ? naprawdę należy konkretniej , tak żeby przynajmniej wiedzieć z jakimś dużym prawdopodobieństwem z kim się tu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjklkjhgftghj
Dla zakochanego P>Tomka -to nie ja nie o Tomka mi chodziło...tak dla konkretów a i pewnie nie Tobie o mnie :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooj a nimm
ten facet sam nie wie czego szuka ani jak sie nazywa a wy idiotki nabieracie sie na pojebanca ,dajże spokówj ile kobiet sie nabrało poczytaj wcześniej ,ćwok pieprzony , nazywa sie Garbyś i Tomasz nie ma niebieskich oczu wiec, nie uwazacie głubie babay że was wrabia? kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjklkjhgftghj
nie mam zamiaru czytać w tył' mam gdzieś nie mam zamiaru sie wkrecać w zadne gierki wirtualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzi cd. Ona nigdy mnie nie szukała,więc to nie do mnie. Chyba to poznawanie mnie, zawiodło i nie poznałas mnie ,świadczy o tym Twój negatywny stosunek do mnie.Gdybyś mnie znała ,nigdy nie posądziła byś mnie o to ,że mógłbym bawić się kimś ,lub podnosić swoją samoocenę,to nie ja. Ty wiesz ,że to ja? ale ja nie wiem czy to Ty.Skąd mam wiedzieć,skoro sama piszesz ,że fantazjowałaś.Ja zawsze i wszędzie pisałem to samo. Podaję Ci rękę i zapominam o tym co było złe,ale nie mogę zapomnieć o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfghyujkmnbvgh
jakie inicjały jest m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edrftgyhujikfrtgyhj
Tobie rónież życzę Zdrowych Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany xyz
dziękuje za życzenia ,tylko Ty wiesz kim jestem ,a ja nie wiem kim jesteś, ale.....a nie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxdfghbnm,
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mito
kapłanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany xyz
hahahaha dzięki za dobry żart,ale mnie rozbawiło,nie kapłanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciebie ,bardzo ciepło i bardzo miło. To nie ważne ,że nic nie napiszesz ,że brak odwagi,że myślisz ,że cisza ,milczenie wszystko załatwi,że nie ma sprawy ,nie ma tematu. Jestes w błędzie, to wymaga wyjaśnień i powiedzenia jasno co jest białe a co czerne.Może Tobie potrzeba czasu ,żeby zrozumieć............żeby móc nazwać to po imieniu,żeby nie oszukiwać samej siebie............ ja wiem co widziałem........zbędne są słowa........ ja jestem tu ,juz tyle dni,dla Ciebie,czekam........i wiem ,że.....kocham Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghnbvghnbhnjm
Nie wolno mi Ciebie kochać.. nie wolno mi nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwerttrewerttt
duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghnbvghnbhnjm
Ty jestes autorem '''żeby zapomnieć''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miej odwagę ,spojrzeć raz jeszcze ,może ostatni ,mi prosto w oczy.... i powiedz,powiedz NIE ....to wszystko,tyle wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×