Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żona-swojego-męża

DEPILATOR LASEROWY LASER RIO IPL 8000

Polecane posty

Gość 2014
Miałam na myśli jeden zabieg, dla próby, by się przekonać, czy włosy są odpowiednio ciemne i skóra jasna by ipl dał rezultaty. 80 tys błysków? Praktycznie żywotność dwóch lamp rio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna92
Hej, nie wiem za dużo o rio, nie znam też nikogo kto go używa, więc sie nie wypowiem. Co do kosmetyczki to wątpię czy po 1 zabiegu coś wiadomo, sama pisałaś że miałaś 7... Poza tym z opinii na forach wiem, że IPL IPLowi nie jest równy:) dlatego dobrze byłoby wypróbować ten, który chcemy kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2014
Chodziło mi o próbę, po której widać, ze włos z cebulką zareagowal na ipl. A mianowicie, są dziewczyny z ciemnoblond włosami i nie wiedzą, czy ipl na nie zadziała czy też nie. Zasada działania IPL jest taka sama u kosmetyczki jak i w domowych urządzeniach, jedyna różnica to MOC! Nawet bardzo silne ipl nie zadziała na jasnych włosach! Więc po co w ciemno kupować taka maszynkę? Poza tym nawet 100 zabiegów nie usunie nam na stale zbędnego owlosienia! Nie dokona tego też LASER, ponieważ trzeba robić zabiegi przypominajace 1-2 razy do roku, a co dopiero IPL! To tak jak by używać prostownicy do włosów (tych na glowie, oczywiscie) i dziwić się ze po roku jej stosowania włosy dalej się kręcą... Prawda jest dość brutalna, te urządzenia NIE WYELIMUNUJA WLOSOW NA STALE! PAMIĘTAJCIE O TYM JEŚLI NIE CHCECIE PRZEŻYĆ ROZCZAROWANIA.. MIMO WSZYSTKO WARTO KUPIĆ SOBIE TAKI SPRZĘCIK.. Nie żałuje wydanych 1700 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2014
Wystarczy poprosić kosmetyczkę o 3-4 strzały próbne, udając ze chcemy zapisać się do niej jeśli zadziała ipl. Powinny się pojawić łyse plamy po tych kilku strzałach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna92
I tu się zgadzam, że ani IPL ani najdroższy laser nie usuwa włosów na zawsze (przypomina mi się książka chyba Marqueza, w której było o tym, że włosy rosną nawet po śmierci:)) ale jeżeli IPL usuwa włosy na parę miesięcy to dla mnie i tak super, a jeżeli można go jeszcze używać samemu to już w ogóle bomba, bo do kosmetyczki chodzić to mi się raczej nie uśmiecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie pytanie, bo mam mozliwosc kupienia rio ipl pro, tylko ze nie posiada lampy i koles ktory to sprzedaje mowi ze nie moze sprawdzic czy urzadzenie działa bez lampy, ze wyczytał gdzies ze bez lampy sie nie właczy, czy to prawda ze depilator ten nie wąłczy sie bez lampy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2014
Dla mnie to bardzo podejrzana sprawa.. Z pewnością sprzęt jest popsuty.. Nie zawracaj sobie głowy. Oczywiście, że bez lampy nie sprawdzisz czy działa. To tak jakby kupowac samochód bez wcześniejszego przejechania się nim... Kupisz po to by zainwestować w lampę i sie okaże, że sprzęt jest do naprawy albo bezpośrednio do wyrzucenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny. Jestem nową nabywczynią RIO LASERA IPL 8000. Zakupiłam laser tydzien temu i tylko jak go miałam zaczełam stosować. :). Postanowiłam wam zdac chociaz pare relacji tak z 3, 4 posty przez ok 3,4 miesięcy. Poniewaz sama nie mogłam znalesc konkretnych opini na temat lasera konkretnie tego ktory chciałam kupic tj. RIO IPL 8000. Zastanawiałam sie jakie to uuczucie czy tak samo boli jak u kosmetyczki itp, a u kosmetyczki bikini bolało, wiec zastanawiałam sie czy dam sobie rade sama tak z bolem strzelac;)heh. Nie jestem z tych osób ktore po 2 tygodniach mowią ze nie działa, jak juz zainwestowałam staram sie pare wieczorkow poswiecic na ta depilacje. Mianowicie jest to ból minimalny zazwyczaj robie na mocy4 lub 5. Biki owszem jak lampa działa powyzej 10 min ze sie nagrzewa i jednak bikini juz zaczyna bolec, ale nie jest to az tak tragiczny bol jak u kosmetyczki. Dlatego jak wlączam laser zaczynam od bikini poniewaz wtedy boli najmniej. RObie sobie nogi pachy, bikini, i tak delikatnie pare strzałów na brode uwazając.Poniewaz na twaarzy jest to trudno zrobic gdyz prostokacik jest duzy i nie styka wszystkich nozek na twarzy i laser wtedy sie nie wlacza tzn nie ma niebieskiego swiatełka i trzeba sie nakombinowac aby wszystko stykało i strzeliło. Chłopakowi Robie laserem klatke, jeczy juz ze nic nie wypada ale to zaledwie pare dni , odezwe sie za ok miesiąc.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomóżcie, mam pytanie kupiłam na allegro depilator RIO IPL 8000 jako używany ale jeszcze na gwarancji. Osoba od której kupiłam zapewniała że wykonała tylko kilka zabiegów i że lampa jest może w 20% zużyta. Przygotowałam się do zabiegu zgodnie z instrukcją i rozpoczęłam depilacje jednak moje szczęście nie trwało długo ponieważ po ok 100 strzałach dioda na urządzeniu zaświeciła się na czerwono ( a to zgodnie z instrukcja oznacza wymianę lampy). Urządzenie nadal działa i lampa świeci i wykonuje strzały, pytanie czy ktoś może wie jak działa lampa po "zużyciu". Czy ona dalej sobie świeci tylko te strzały są nieskuteczne czy lampa powinna zgasnąc i nic nie robic( jak w przypadku spalonej żarówki). Dzwoniłam do babki od której kupiłam urządzenie chcąc je oddac ale ona zapiera się że lampa nie może byc już zużyta. Zastanawiam się w takim razie czy to może byc wina tej diody na urządzeniu. Pls jeśli wiecie coś jak działa ta lampa pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinor
gość "Pomóżcie, mam pytanie kupiłam na allegro depilator RIO IPL 8000 jako używany ale jeszcze na gwarancji. Osoba od której kupiłam zapewniała że wykonała tylko kilka zabiegów i że lampa jest może w 20% zużyta " Jestem w identycznej sytuacji...Mimo zapewnień sprzedającego lampa najpierw świeciła się na pomarańczowo, po kilkudziesięciu strzałach świeci się na czerwono. Niestety, nie mam pojęcia czy używanie sprzętu w tej sytuacji jest skuteczne...Chyba trzeba kupić nową lampę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś nie jestem przekonana do takiech rozwiązań, nie lepiej byłoby wybrać się do jakiegoś gabinetu na zabieg z depilacji laserowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś nie jestem przekonana do takiech rozwiązań, nie lepiej byłoby wybrać się do jakiegoś gabinetu na zabieg z depilacji laserowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rio IPL Pro mam od listopada. Jeżeli lampa nie jest bardzo zużyta, dioda powinna świecić się na niebiesko. Ja do tej pory używałam 5 razy na uda i bikini i wciąż świeci się na niebiesko, także czerwony kolor to już chyba końcówka (zresztą to było gdzieś w instrukcji opisane) A teraz moje wrażenia. Otóż jak wspomniałam najbardziej zależało mi na udach i bikini (sporo ciemnych włosków skłonnych do wrastania na dosyć jasnej skórze). Po pierwszym razie praktycznie nic nie zauważyłam. Kolejny wykonałam chyba po 4 tygodniach i pozostałe też mniej więcej po 3-4 tyg. Pierwsze efekty zauważyłam może po 3 razie. Część włosków rosła z normalna prędkością, a część (w postac**placków) rosła podejrzanie powoli, a przy potarciu okazało się że po prostu wypadały. Dodam że do tego czasu te pierwsze placki nie odrosły. Minęły już więc 3.5 miesiąca i na oko mogę powiedzieć, że na udach i bikini nie mam ok 40% włosków. Oczywiście myślę że można by częściej się depilować, tyko ja trochę zapracowana akurat jestem :) Co do bólu. Korzystam z najsilniejszego sygnału IPL czyli 5. Depilacja ud nie boli lub boli minimalnie, ale w okolicach pachwiny i bikini zdarzały się boleśniejsze strzały. Mimo wszystko to wyjątki. Zauważyłam też że im bardziej napięta skóra, tym mniej boli. Uda i bikini zajmują mi łącznie 1h 20 min. Na dzień dzisiejszy polecam ten sprzęt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2014
Sugeruję nie eksploatować tak lampy, bo prawdopodobnie szybciej się zużywa jeśli pracuje ponad godzinę non stop. Ja co prawda robię tylko małe obszary, ale już niedługo minie 2 lata jak używam tej samej lampy w Rio Pro... Staram się jej nie przegrzewać również ze względu na uniknięcie poparzenia. Sprobuj też depilować bikini póki lampa nie jest rozgrzana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, masz rację: przy ostatnim razie zauważyłam że bikini faktycznie zdecydowanie mniej boli gdy lampa jest dobrze schłodzona. Po ostatnim razie włoski na nogach wypadły już w naprawdę fajnych ilościach. Przy poprzednich razach nie widziałam aż tak dużej różnicy w porównaniu do tego ostatniego. A skoro korzystasz od 2 lat, możesz powiedzieć coś na temat odrastania włosków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem posiadaczką rio ipl 8000, sama długo szukałam inf na temat tego urządzenia i było ciężko, więc postanowiłam również podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami. A więc użyłam go 7 razy przez ok 5 miesięcy, okolice to uda i bikini. Moje wrażenia są jak na razie średnie, ok 40% włosków wypadło, ale wciąż odrastają z tym,że są cieńsze i jaśniejsze. Zauważyłam również ze jeśli używam mniejszej mocy np. na bikini bo czuje ból to za jakiś czas włoski wrastają. Nastepna serie spróbuje zrobic na max mocy i zobacze czy włoski beda się również wrastały. Ale mimo wszystko nie poddaje sie i bede go używala, aż osiagne zadowalający efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazg
A jest ktos posiadaczem memyelnos? mam ochote na ten sprzet. jest to urzadzenie o najwiekszej mocy na rynku domowym. plus technologia rf. ultradzwieki. urzadzenie tylko slisgamy powoli po depilowanym miejscu. Moze sie ktos wypowiedziec na temat tego sprzetu? na polskich forach malo opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, też się dorzucę z pytaniem o Me My Elos Pro Ultra 120 000 błysków. Cena wydaję się rozsądna na tą ilość błysków, ale jak z efektami? Ma ktoś to cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile takie sprzęty kosztują? Nie lepiej byłoby się wybrać do dobrego gabinetu na zabieg? bo się zastanawiam czy to się w ogóle opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2014
Ja naświetlam się tylko na najwyższej mocy i pięknie wszystko wypada. Mój Rio Pro daje lepsze efekty niż zabiegi w salonach kosmetycznych (tylko Light sheer jest nieprzescigniony).. Max. wykonuję 35-40 strzałów na 5-tce. Nie przegrzewam lampy i służy mi już ponad 2 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja depiluję Rio głównie bikini - bo tu musi być gładziutko i ładnie, ale na rynku jest sporo dobrych depilatorów, co ciekawsze wymienione tutaj: http://depilatorlaserowy.like.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2014
gosc, akurat rio scanning sa najgorsze z mozliwych! a ty jakie rio masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre sa depilatory Rio - tylko trzeba używać zgodnie z instrukcją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelka224
Zajrzałam na tą storne http://depilatorlaserowy.like.pl/ a potem na strone producenta laserów Rio - faktyczni wyglądają ciekawie i mam nadzieję, że tak też działają, bo sobie zamowilam ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattttt
Girls! Ja mam zamiar kupić BEURER IPL 10000 http://www.agdhome.pl/beurer-ipl-10000-salonpro-system-lifetime-flashes,id32628.html, ale nigdzie nie ma opinii na jego temat. Zachęca mnie duża głowica. Może wy coś wiecie? Kilka lat temu na depilację IPL w salonie reagowałam dobrze - po 6 zabiegach skóra była gładka przez jakieś pół roku. Potem, wiadomo, trzeba by zabieg powtórzyć. Teraz myślałam o Light Sheer, ale że za jakiś czas też trzeba go będzie powtarzać, to zainwestuję w depilację domową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzasmucony
g****o warte, nie dajcie się nabrać tak jak ja !!! My biedne mamy z tymi włosami straszne problemy, a oni na nas żerują!... zamiast wynaleźć cos co rzeczywiście będzie dzialac :( sprawdzony sprzet i niegodny polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5
mam rio ipl 800 juz od dłuzszego czasu,zauwazyłam że włoski odrastają rzadsze po kilku zabiegach,ale ostatnio przy błysnięciach zaczął parzyć i boje sie go ponownie użyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estelka77
Też miałam problemy z włoskami na brodzie, ale jak zaczęłam je traktować kremem do depilacji odrastały mocniejsze i co gorsza ciemniejsze. Dlatego też zdecydowałam się na depilację laserową w Laser Glamour w Łodzi http://www.laserglamour.pl/ i poszło jak po maśle:) szybciutko pozbyłam się tego paskudztwa a po 3 sesjach nic mi nie odrasta. Mam nadzieję, że tak zostanie na długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan5
TO NIC nie działa. Wyrzucone pieniądze i tyle. Tak zrobiłam ja i jak się jeszcze okazało moja koleżanka, ja przynajmniej kupiłam tańszy. Choć czytałam różne opinie to i tak głupia kupiłam z nadzieją na gładkie ciało. Ponieważ kosztuje to sporo pieniędzy to z początku wmawiałam sobie że włoski są jaśniejsze i słabsze - tak jak pisałam WMAWIAŁAM sobie ale czas pokazuje swoje. Najbardziej to chyba szkoda mi tego dłuuuugiego czasu na pajacowanie ze słuchawką tego depilatora. Mam porównanie z depilacją w gabinecie (ale lighsherem - nie wierzcie w IPL) efekt był super więc sama chciałam się pobawić w depilację więc kupiłam to g***o. Idźcie do gabinetu kosmetycznego bo teraz te usługi tak staniały (w porównaniu np. z 2012) że lepiej zapłacić za sprawdzony efekt bo warto. Czasem nawet na gruponach itp są też atrakcyjne oferty. Mam nadzieje że moja opinia pomoże komuś zaoszczędzić sporą kasę, jestem sama zła na siebie bo uważałam się za rozsądną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×