Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żona-swojego-męża

DEPILATOR LASEROWY LASER RIO IPL 8000

Polecane posty

Gość magda300
Witam mam ciepniejszą karnacje kupiłam depilator laserowy rio ipl 8000 a raczej mąż w prezencie mi sprawił i cóż nie zerknął ani nie przeczytał że jest on do karnacji jasniejszej ;-( próbowałam się nim naswietlić wykonałam na próbę jeden zabieg i to bylo wszystko gdyz cera moja nie pozwala na więcej .Jeśli ktoś by był chętny odsprzedam w naprawdę atrakcyjnej cenie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka441
Przyznam szczerze, że jakoś nie mam zaufania do depilatorów laserowych do stosowania w domu, dlatego skorzystałam z oferty Laser Glamour w Łodzi- http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi-depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html i efekt jest lepszy niż się spodziewałam. Włoski zupełnie się nie pojawiają od kilku miesięcy, dlatego teraz po głowie chodzi mi teraz także mikrodermabrazja korundowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seerf
Ja Ci mogę polecić Laser Vectus Palomar. To jest przy ul. Piłsudskiego 39 we Wrocławiu. Zajrzyj sobie na stronę www.laservectus.pl , tam znajdujesz szczegóły zabiegu. Venctus uchodzi za najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser na świecie. Ja jestem zadowolona z zabiegu, więc opinie raczej nie są przesadzone, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąc nigdy nie korzystałam z lasera domowego i pewnie nie zdecydowałabym się również na profesjonalny zabieg, gdyby nie moja przyjaciółka. Ma ona salon kosmetyczny i niedawno zaopatrzyła się w taką aparaturę http://pczk.com.pl/laser-e-light-ipl-rf-bi-polar.html Choć ja się zbytnio na tym nie znam, ona bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Podziele sie moim doswiadczeniem z RIO. Zakupilam Laser RIOx60 na ebay, poniewaz w moim miescie nie sa dostepne w sklepach stacjonarnych. Towar mial przyjsc z UK a przyszedl z Bulgarii to byla pierwsza mysl ze cos jest nie tak. Otworzylam paczke i laser wygladal super zabralam sie za epilacje . Zniepokoilo mnie dluzsze skanowanie ok 45 sekund w jednym miejscu. Jakie bylo moje rozczarowanie jak po dluzszym przyjzeniu sie okazalo sie ze produkt nie jest orginalny!!! Byl perfekcyjnie podrobiony, swiatelka sie zmienialy, w miejscu gdzie maialm wloski troche bolalo, ale te urzadzenie nie posiadalo lasera w sobie! Bolalo poniewaz przy dluzszym trzymaniu palil sie wlosek od ciepla zwyklej lampeczki. Odglosy wydaje jak orginalny laser kolory swiatelek rowniez. Mysle ze stad te zroznicowane opinie na temat laserow poniewaz jest duzo podrobek na rynku. Gdybym wczesniej nie maia doczynienia z prawdziwym laserem pewnie bym sie nie zorietowala ze ktos chce mnie oszukac. Sprzedawca nie zaprzeczyl ze produkt nie jest orginalny, odeslalam RIO. Aktualnie czekam na nowy RIO sprzedawca obiecal mi ze przysle teraz orginalny produkt dam wam znac pozniej co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tak bywa ze wszystkim, należy być ostrożnym i kupować w domu w sprawdzonych miejscach. Co do depilacji laserowej to w salonach ceny za usuwanie włosków spadają, pewnie za kilka lat będzie bardziej dostępna i działalność dużo wyższa, lepiej przejrzeć dokładnie internet zanim się wybierzemy na depilację laserową http://wydepiluj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOla929
Depilacja IPL to kwestia bardzo indywidualna. Moja znajoma używała Remingtona i-light prestige i efekty były świetne. Ta metoda depilacji najlepiej działa na ciemnych włosach ale też na efekty trzeba troche poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Od jakiegoś czasu uzywam Rio Pro, ale mam watpliwoaci co do oryginalnosci mojego sprzetu. Czy wasz wygada identycznie jak na pudelku? Na pycie z instrukcja obslugi i ksiazeczce sa jakies znaki Rio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilator Laserowy - http://nplink.net/fBSeSs7X Jestem zadowolona z zakupionego produktu. Efekty widać po kilku użyciach, ale muszą być regularne. Nie możemy się spodziewać, że od razu nie będzie włosków. Włoski są, jest ich zdecydowanie mniej. Są miejsca gdzie nie ma ich w ogóle. Ja miałam wcześniej depilowane włosy więc może dłużej u mnie trwa pozbycie się ich. Czas zabiegu nie jest krótki, ale robimy to w domu w dogodnym dla nas czasie i możemy robić przerwy w zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy ma ktoś może na sprzedaż albo do dorobienia kluczyka do RIO IPL tego biało zielonego. Bardzo pilnie potrzebuje, mój gdzieś zaginął. Oczywiście za jakieś normalne pieniądze chętnie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonusia
Dziewczyny prosze pomozcie mi, mam ten depilator i od roku nie uzywalam...chcialam teraz uzyc ale nie pamietam kodu na zabezpieczenie....a nigdzie nie moge znalezc instrukcji obslugi. Pamietam ze to chyba byl prawy, lewy,prawy lewy przyscisk i start ? czy jak? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się skusiłam na Brauna IPL. Miałam opory, ale okazało sie że zupełnie niepotrzebnie. Już widze pierwsze zadowalajace efekty i nie moge sie doczekać kiedy w końcu bede miała gładkie nogi na długoooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
depilatory laserowe ze strony depilatory-laserowe.co.pl tutaj jest świetny wybór polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaserMe
kupiłam laser RIO, niestety zgubiłam płytkę i nie wiem jak go odblokować, jakim kodem :( ma on tylko 3 przyciski: plus, minus i play. ktoś wie jaka jest kombinacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooo
olx.pl/oferta/hit-bezprzewodowy-depilator-laserowy-philips-lumea-CID628-IDgXvk1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rio nie znam, ale lasera i tak się boję, wolę ipl, mam w domu urządzenie Panasonika i jestem z niego zadowolona, efekty są lepsze niż bym sie spodziewała. Sam zabieg nic nie boli i starcza na długo i nie trzeba biegać po salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam IPL Brauna. Próbowałam kilku rodzai, ale ten mi najbardziej odpowiada. na poczatku sie bałam bo myślałam że to bedzie bolało ale nic z tych spraw. Sprawnie i bezboleśnie przeprowadzam depilacje w zaciszu domowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na gwiazdkę dostałam depilator laserowy. Dziewczyny to jest boskie! Rewelacja i spokój na kilka tygodni. Na avans.pl taki znajdziecie, moze nie ten co mam, ale widziałam że mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam własny depilator IPL od Panasonica. DLa mnie super sprawa, nie był taki drogi jak na tego rodzaju urządzenie, a depiluj***ardzo dokładnie. Efekty są długotrwałe, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy ktoś z was używa "babyliss g935e"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie doskonale sprawdził się depilator IPL od Panasonica. Nie był bardzo drogi, a jest naprawdę dokładny. Nie chce się wracać do tradycyjnej depilacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Młodzi..." ale my tu o ipl gadamy a nie o tradycyjnym rwaniu włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 25
Polecam naturalne metody Od ponad dwóch lat używam pasty cukrowej. Do tej pory widzę same plusyPasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Na początku chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 28
Moja siostra zdecydowała się na depilację laserem, i to był właśnie Vectus. Teraz wszystkim poleca. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Nie bolało i nie ma po tym śladu. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 27
Moja siostra zrobiła sobie depilację laserową, o ile zapamiętałam, to wybrała laser Palomar Vectus . Jest mega zadowolona. Osobiście też byłam zachwycona efektem. Po pierwszym zabiegu widać było działanie lasera. To była słuszna decyzja. Było w sumie bezbolesne. Mega efekt. Jeżeli macie dylemat czy warto zdecydować się na depilację laserową, to w 100% gorąco polecam. http://www.jedynka.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medycyny-estetycznej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×