Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marry Janne

Dlaczego katolicy to tacy zli ludzie?

Polecane posty

Gość załóż może majtasy na głowe
bo to ci może wyjdzie. bo z tym co założyłeś wobec mojej osoby ci nie wyszło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co głosi pismo św., będziemy rozliczani przede wszystkim z miłości, reszta jest mniej istotna, czy jesteś katolikiem czy protestantem czy zielonoświątkowcem. Te podziały ludzie wymyślili, najważniejsze jest to jaki jest człowiek a nie to do jakiego kościoła należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż może majtasy na głowe
>>>bo tak zacięcie bronisz ich pseudokatolickiej postawy! mozesz wskazac taki fragment mojego postu w którym bronie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty pierd....
Jedyny nienormalny @ ''ja wierzę w Boga ale wierzę że cała ludzkość jest jednością'' Cytat powtarzany prze wyznawców new age (czytaj ideologia i religia NWO)! Powiedz mi zatem, dlaczego ci wszyscy źli ludzi panują, a owieczki (naprawdę dobre owieczki) są batem poychane na tym świecie? Niedostrzegasz miłości Twojego Boga? Czy tak ta miłość wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jak to ludzie, są jacy są. Niesprawiedliwym jest nazywać tych złych mianem katolików, bo z założenia nazwa katolik oznacza zupełnie coś innego niż zły człowiek. Faktycznie może niezbyt fortunnie zadałaś pytanie. Moim zdaniem zresztą najlepiej jak każdy będzie patrzył na siebie, a nie oceniał innych. Wszyscy i tak będą odpowiadać za swe czyny na sądzie ostatecznym, więc dajmy im spokój i niech teraz sobie pożyją na luzie. Osobiście jestem katoliczką, praktykującą, jednak nie interesują mnie inni ludzie pod takim kątem czy są godni chodzić do kościoła. Kościół jest otwarty dla wszystkich, nawet tych niewierzących więc nie rozumiem skąd ta generalizacja, że katolicy źle postępują a do kościoła chodzą. Moje zdanie : niech każdy zajmie się sobą . http://poznajdate.com/kopary.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty pierd....
załóż może majtasy na głowe @ Grzeczniej dobrze? Podpisuj się jednym nickeim to będzie wiadomo o co chodzi, na chwilę obecną robisz taki galimatias, że diabli wiedzą coś napisał, a co nie! Jeżeli Twój post to ten, gdzie napisałeś, że katolik nie powinien wierzyć w Kościół to się ie dziw, że wziąłem Cię za kato - pozoranta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxg
zli ludzie panuja??? kolego otrzasnij sie bo dryfujesz w swiecie mroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolik wierzy w Boga
a nie w kościół kościół jest instytucją skupiającą ludzi wierzacego w Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzecznej? ty mnie sytuujesz
wśród jakiś katoli a ja mam być grzeczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty pierd....
Katolik nie wierzy w Kościół :) hahaha! Dobre! Nie znasz podstaw tej wiary tak jak i 90% pseudokatolików, wierzących tylko z nazwy! Nic dziwnego, że ta wiara upada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty pierd....
Do dxg Panują, panują! Zobacz sobie jaki jest ten świat! Zakąłmany, pełen kłamstw i wyzysku! NWO to fakt, a nie teoria spiskowa! Zastanawia mnie to, dlaczego Ten na Górze siedzi i przygląda się temu syfowi? Przecież jest przeciwnikiem szatana, który to zło podobno stworzył? Więc o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxg
Co ty pierd.... kolego skupiasz swoja uwage na rzeczach malo istotnych, musisz zmienic obszar poszukiwan bo doszedles do punktu w ktorym wszyscy sa wrogami, chyba nie musze ci pisac ze to slepa uliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty pierd....
dxg @ Nie pisz tego mi tylko katolikom! Według nich wszystko jest albo czaren, albo białe! Nie ma szarości! Tak im powiedział ich Mesjasz, ''bądźcie zimni, albo gorący, obyście nie byli letni''!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia blues
SSSSSSSaaaaatttttaaaaannnnn!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem że wierzę że ludzkość jest jednością, ponieważ Bóg kocha każdego człowieka na tej ziemi, i nam przykazał kochać swego bliźniego, dlaczego mam mieć w nienawiści kogokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla anchela
uwaga !!! laski właśnie się dowiedziałam że nawet zwykłe tabletki antykoncepcyjne mają także działanie poronne o czym się z przyczyn marketingowych nie mówi, nie wierzycie to wpiszcie to w wyszukiwarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie ocalona
HEJ LUDZIE, MAM WAM COŚ DO POWIEDZENIA: BÓG KOCHA WAS TAK, JAK NIKT NIGDY NIE BĘDZIE WAS KOCHAŁ, JEGO MIŁOŚĆ TO NAJLEPSZE CO WAM SIĘ MOGŁO PRZYTRAFIĆ CHOĆ MOŻE NIENAWIDZICIE SWOJEGO ŻYCIA, ALE UWIERZCIE, TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z NIM, ON JEST DOSKONAŁY I JEGO MIŁOŚĆ TEŻ, JEŚLI JESTEŚ DALEKO OD JEZUSA, WRÓĆ, JESZCZE WSZYSTKO SIĘ DA POUKŁADAĆ, UWIERZ W CUD, ODDAJ WSZYSTKO BOGU !! JA GO DOŚWIADCZYŁAM OSOBIŚCIE, JEZUS CZEKA, ZAWSZE CIĘ KOCHAŁ, NIGDY NIE PRZESTAŁ, ROZUMIESZ? NIGDY !! JEGO MIŁOŚĆ DA RADĘ ZNISZCZYĆ CAŁY TWÓJ BÓL chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Może to nie będzie dokładnie to o co prosiłeś lecz będzie to najlepsza możliwa aktualnie dostępna dla Ciebie opcja a może i coś lepszego niż „zamawiałeś”. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to na serio, dzięki spowiedzi możecie dosłownie wykasować te wszystkie złe rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc już
Bo wyznają twierdzenie, że "droga do zbawienia prowadzi przez cierpienie". Tak więc domniemam, że rzucają na mnie klątwy różnego rodzaju i złe uroki. W przeciwnym razie nie miałbym tak trudnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc już
Świadkowie Jehowy z pewnością też, bo nie zamierzam z nimi wychwalać ich wariactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie BIBLIE bo macie braki w wykształceniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×