Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Szarlotka*

jaki język?

Polecane posty

Gość kjirues
dziekuje i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjirues
Haha, moze 800 000 slow?? niestety ale musze cie zawiesc . Bo nie ma tylu słów ten jezyk . Przykladowo angielski ma zaledwie 600 tys słow . Dziewku i pozdrawiam i wspolczuje naiwnosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjhiuh
moze i bierna moze i sztuczna , ale znam ponad 95 % słow z ksiazek ktore czytam po francusku . Rozumiem 95 % tego co mowia francuzi na kanałach ktore mam w telewizji . I mam potwierdzony certyfikat ukonczenia francuskiego na poziomie zaawansowanym . To teraz mam propozycje. Jedz do Francji i zacznij zalatwiac codzienne sprawy, jak telefon, mieszkanie, konto w banku, porozmawiaj sobie z ludzmi na ulicy i wtedy przekonasz sie, ze twoja CZYNNA znajomosc jezyka praktycznie nie istnieje, nie znasz naturalnych zwrotow uzywanych przez francuzow, a certyfikat mozesz sobie w pupe wlozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjirues
a 80 tys słow to nie jest duzo naiwna istotko . Przykladowo angielski ma 600 tys słow . A jak nie wiesz to sobie sprawdz w google . OSoba ktora zna 20 tys słow po angielsku nie moze powiedziec ze opanowala ten jezyk w zaawansownym stopniu .. Bo to jest poziom co najwyzej podstawowy albo sredniozaawanwowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjirues
ja nie uwazam ze 80 tys słow to jest duzo . Francuski ma duzo wiecej niz 80 tys słow . To nawet nie jest połowa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjirues
wiem ze moj francuski nie jest doskonały , ale bedzie lepszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij się uczyć ukraińskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanisisijka

To prawda, że na ludzi z rosyjskim jest duże zapotrzebowanie w warszawie. Tłumaczenia, turystyka, obsługa itp. Sama chodzę do szkoły www.jezykrosyjski.com.pl gdzie odświeżam swój język z czasów szkolnych i przebiega to w przyjaznej atmosferze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×