Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość virtus27

problemy

Polecane posty

Gość virtus27

Jak wiekszośc z was mam problemy jestem 12 lat po slubie mam 10-letniego synka i oczywiście męża z którym kompletnie sie nie dogaduje .dzień sielanki 5 dni awantur według mojego męza 50 procent kłopotów wynika z tego ze kochamy sie zarzadko kurde facet siedzi od switu do nocy poza domem 7 dni w tygodniu wraca do domu w którym ma wszystko czego moze zapragnac ,no ale oczywiscie jezeli kłócimy sie przez caly dzien nawet przez telefon to jak wieczorem isc do łóżka .Sytuacja wyglada tak ze ja mimo tego ze pracuje zajmuje sie domem dzieckiem mam zawsze wygladac pieknie i czekac na męza w stringach .Czegos tu nie rozumie do tanga czeba dwojga moj maz twierdzi ze wszystkie panie w kolo sa atrakcyjnie pieknie ubrane w szpilkach i ponczochach a ja mimo tego ze mam 31 lat jestem zbyt mało wyzywajaca ,zastanawiam sie czy te panie piora gotuja pieka biegaja na zajecia z dziecmi ucza sie z nimi pracuja i zawsze sa gotowe na sex ,kurde a gdzie czulosc mile slowo kwiaty przeciesz nie jestem robotem który przez dzien jest słżąca a w nocy k........... prosze błagam o rozmowe wszystko robie nie tak jak on by chcial zastanawiam sie jak mam przemuwic mu do rozsadku ,nikt nie widzi problemu jego rodzina traktuje mnie jak ... szkoda mówic jak on jest the best a ja ........nie wiem co mam robic jak ratowac to wszystko on mówi ze to moja wina ,ze przezemnie taki jest moze to prawda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie problem jak zwykle leży gdzies pośrodku , ale cos jest na rzeczy skoro on sam mowi Ci , że sie za rzadko kochacie ( wiec widac wszystkiego nie ma . ) Poza tym rzeczywiscie powinnas pamietac o tym, ze jesteś także kobietą a nie tylko matka i pełnoetatową haousewife :O Czy on przypadkiem nie ma kochanki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka 587354
no wlasnie czy kogos czasem nie ma a Ciebie sie poprostu czepia. Czasem tez kobiety myslą ze jak dadza mezczyznie wszystko na tacy czytaj obiad, posprzątane to facet bedzie szczesliwy a tu jest dokladnie na odwrot....taka kobieta jest poprostu nudna. Niech nie bedzie czasem obiadu...bo np ty jesteś u kosmetyczki...zacznij go znow krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 22
Faceci tak mają i to co piszesz o Waszym małżenstwie to tak ma większość kobiet a ci wyżej co piszą to bzdury i widac ze mają porąbane we łbach. Oczywiście masz racje ze po klotni kobieta nie ma chęci isc do łozka ale facet ma konstrukcję cepa i jemu to nie przeszkadza, jak też zadbać o żone, kupić kwiaty czy inny mily gest. Maz po prostu Cię ma do seksu (nie mylić z kochaniem) do garów, prowadzenia domu, dbania o dzieci i niego. Zona to najtansza inwestycja bo jakby musiał zapłacić :kucharce, prostytutce, opiekunce do dzieci, sprzątaczce , to by 3 etatów było mało. A to dyktowanie Ci abyś ubierała i zachowywala się prowokująco , wybacz ale on musi chodzić gdzies na boki bo żaden normalny mąz nie oczekiwalby tego od żony. Cos mi tutaj smierdzi , przyjrzyj mu sie dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virtus27
Kochani wszyscy macie poniekad racje ,zdaje sobie sprawe z tego ze faceci potrzebuja czasami wyuzdanej napalonej kobiety niekoniecznie z obiadkiem ,wiezcie ja nie biegam w papilotach i pizamie po domku , mam 31 lat i jestem calkiem fajna babka cytuje niektórych zajomych .Mam niezła fantazje i mysle ze przy odrobinie checi wszystko by sie poukladalo.Niejestem na tyle zacofana zeby nie pozwolic komus zyc wlasnym zyciem ja tylko oczekuje szczerosci i odrobiny zainteresowania ,to czy mój mąz ma kogos czy nie to tylko on wie ale wydaje mi sie ze odrobina szczerosci mi sie nalezy kurde jesli ktos ma byc ze mna dla zasady to ja tego nie chce a jezeli kogos ma to jak mi powie to zwróce mu wolnosc bo milosc nie polega na trzymaniu kogos na sile dla dzieci prawdziwa milos pozwala odejsc ,po co miec przykre wspomnienia nie lepiej pamietac to co dobre hmm.... sama juz nie wiem co mam o tym myslec jesli chodzi o sex to nie mam problemu ze znalezieniem partnera bo jak sami wiecie sex bez zobowiazan kazdy ma na wyciagniegie reki . tylko czy warto to inna sprawa....Czlowiek który jest samotny w zwiasku ma czasem tak głupie mysli ze w glowie sie nie miesci.najgorsze jest to ze dla meza zerwalam kontakty ze znajomymi bo mu nie pasowali a teraz niema nawet z kim pogadac ,wszyscy znajomi sa nasi wspólni i glupio takjakos o szczerosc ,wszyscy uwazaja ze on jest super gosc przystojny kulturalny zawsze mily wiecie co czasem żygam tymi ludzmi dzieki za wsparcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie się że ma ochotę na sex przecież z dupą się nie kłócił tylko z gębą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virtus27
Marika10 masz poczucie humoru hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 22
Uzależnił Cię od siebie bo skasował Ci Twoje towarzystwo i teraz jest spokojny o swoją opinię bo nie masz się komu na niego wyżalić.Jest to stara dobra metoda jak trzzymać żonę w garści. Odnów swoje znajomości z koleżankami to mąż nie będzie czuł się takim Twoim właścicielem. niestety większość mężów tak robi a to jest ubezwłasnowolnienie. Niedługo zacznie opowiadać swoim znajomym o Twoich wadach. Musisz mieć kawałek swojej prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×