Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia49

Urozmaicenie w związku

Polecane posty

Gość sylwia49

Wiec mój problem, przedstawia się następująco; Mam 17 lat, jestem z chłopakiem od 3 miesięcy , starszym o 3 lata i jest nam bardzo dobrze razem, oboje się bardzo kochamy naprawdę świetnie, ale nie uprawiamy sexu, poki co, czeka aż będę gotowa, natomiast sa inne rzeczy, robie mu loda często, on mi minete, palcowke ,dobrze sie ogolnie bawimy sobą.Oboje chcemy jakies urozmaicenie, coś nowego.Ostatnio chłopak zaproponował pozycje 69, bardzo mi sie podobało i też chce cos zaproponować, wiem, ze on oczekuje żebym tez byla kreatywna, che go czymś zaskoczyć, cos co możemy razem zrobić albo ja jemu, co sprawi mu duża przyjemność, proszę pomóżcie, wiele jest tu doświadczonych osób a mi nic szczególnego nie przychodzi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V10
Po analu dalej bedziesz dziewica , czy juz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia49
Moj chłopak wlasnie nie lubic analu, a dziewica nie jestem, bylam przez poprzedniego chlopaka rozdziewiczona, ale zbyt szybko i teraz chce poczekac z sexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
A na co chcesz czekac? Nie lubisz seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyfjft
3 miesiące w związku i już szuka urozmaiceń... Co zrobisz za 3 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadatliwa..
phi cnotka się znalazła :P a jak mu liżesz albo on tobie to to nie jest seks? to co to jest?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jakis sexi stroj pomaluj oczy na czarno wejdz do pokoju gdzie bedzie siedzial nic nie mow wez go poprostu za reke zeby wstal kleknij przed nim rozepnij pasek zdejmij spodnie i rob mu loda a jak bedzie dochodzil wyjmij go z buzi i pozwol mu spuscic sie na twoj jezyczek i najwazniejsze zeby widzial ze ci sie to podoba na koniec go obliz i pozwol mu sie odwdzieczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wieku 17 lat nie wystarcza fascynacja ciałem partnera i szukasz urozmaiceń? I to po trzech miesiącach związku? Masakra! Życzę sukcesów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutkom się nie dajmy zwieść
jak miałam 17 lat to dla urozmaicenia całowałam się raz na siedząco a raz na stojąco.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×