Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Narasza19

Jak się szybko uwinąć z przeprowadzką?

Polecane posty

Gość Narasza19

Jutro muszę się wyprowadzić z mieszkania, tylko jeszcze nawet nie jestem spakowana jak myślicie dam radę jutro ze wszystkim [jutro to dzisiaj] i czy warto iść spać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heidiheidi
a co masz do spakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja taka ja ja
to zależy.. jak masz dwa pokoje, kuchnia, troche rzeczy to dasz rade ale co z meblami? ma kto Ci pomoc w rozkręcaniu?i znoszeniu? ja z mężem przeprowadzilismy sie w jeden dzien, wszystko, z meblami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis
Teraz idź spać, jutro wstań rano. Na początek idź do sklepu i poproś o kartony, dobrze jest też kupić worki (mogą być takie na śmieci, poręczne są takie z taśmą). Wróć do domu i systematycznie pakuj rzeczy, dzieląc pomieszczeniami. Każde pudło i worek opatrz napisem np kuchnia, pokój itp. Pamiętaj o kilku rzeczach: ciuchy mozesz spakować w worki (poskladane), w workach mogą też być pościele, firanki itp. Nie wkładaj wielu ciężkich rzeczy na raz do jednego kartonu - raz że może pęknąć, a dwa ze będzie nie do uniesienia. Na koniec zostaw pakowanie środków czystosci i kiedy będziesz miała już wszystko spakowane ogólnie posprzątaj mieszkanie z którego się wyprowadzasz (o ile nie masz tam jakiegoś dużego syfu, bo jeśli masz to sprzątnij porządnie - kultura nakazuje zostawić po wyprowadzce mieszkanie przynajmniej w takim stanie, w jakim było kiedy się do niego wprowadzilas). Aha - rzeczy typu dokumenty, telefon itp potrzebne drobiazgi (równiez klucze do starego i nowego mieszkania) zapakuj do jednej torebki (takiej damskiej, któą będziesz miała przy sobie), żeby nie zginęły i byly pod ręką. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×