Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce sie wygadac.

Szwagierka brzydzi sie mojego dziecka

Polecane posty

Gość chce sie wygadac
pisalam wyzej,ze ona jest jedyna osoba,ktora naszego dziecka nie wezmie na rece. Mamy duzo znajomych i spora rodzine.Nigdy wczesniej nie spotkalismy sie z takim zachowaniem,nawet od obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadscdasf
No to może nie ma normalnych relacji ze swoim bratem a twoim mężem, a może ma jakąś fobię. To zgadywanka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie wygadac
chyba raczej do mnie cos ma.Mojego meza i tescie i ona zawsze bronia,staja po jego stronie jak cos sie dzieje. ale ja tez juz nie bede zgadywac. Zminimalizuje kontakty najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxaza
No to widocznie nie lubi twojego dziecka. Bywa. Czasami tak jest. Czasami sa dzieci, ktore maja w sobie "cos" co jest nie do zaakceptowania. Dla niej to w koncu obce dziecko (w sensie, ze nie jej wlasne). Nic z tym nie zrobisz bo nikomu nie narzucisz lubienia twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawtona
Ja tez nie dotykam i staram się unikać kontaktu fizycznego z dziećmi mojej szwagierki. Nie lubię jej, jej dzieci też, bo są dziwne i takie ciapowate. To chyba ci wiele może wyjaśnić. Tylko nasze stosunki są naprawdę oziębłe, z dwóch stron, nie tylko z mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu7777
ja mało mam do czynienia z dziećmi, ale lubię raczej te których rodziców lubię, pewnie ma coś do Ciebie i dlatego tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×