Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwaaaaaa

test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką!

Polecane posty

Gość Kam888
Wiec jest tak.. 7.07 dostałam okres 11.07 skończył się owulacje miałam 21/22.07. Staraliśmy się wtedy o dzidzie codziennie.. 25.07 zaczęłam przyjmować luteinę 100mg dopochwowo. Dziś jest 4.08 ja wciąż biorę luteinę i okresu nie mam.. robiłam test ale wciąż negatywny.. ale od jakiegoś tygodnia czuje jok stop tępy ucisk-ból w dole brzucha po lewej stronkę skąd miałam owulacje. Okres powinnam dostać jutro.cykle nam regularne 30-32 dni... Czy mam wciąż brać ta luteinę? Czy test powinien już coś wykazać? Proszę onodpwiiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luteinę bierz tak jak lekarz kazał. W ciąży na moje oko nie jesteś. Przede wszystkim za dużo seksu i plemniki za słabe. Skoro okres masz na jutro to pewnie tak dostaniesz bo objawy o których piszesz są właśnie jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 24
Hey ja mam 24 lata staramy się o ciaze ponad pół roku i też nic . Brałam clo w tym mies. Miesiączke mam dostać w sobotę zostały 4 dni i też się zastanawiam czy zrobić test . Ale czy warto czasami tracę już nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alila00
Hej ja czekam na @, ma przyjść za 6 dni. Mam jednak nadzieję, że nie przyjdzie. Dopiero rozpoczęliśmy starania o dzidziusia. Tak mnie korci żeby zrobić test, ale wiem, że nie ma sensu, bo za wcześnie.kiedy najlepiej go zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poczekaj jeszcze troszkę. Najwcześniej to w terminie miesiączki. Ja robiłam 17 dni po owulacji potwierdzonej na usg. I były już dwie grube kreseczki. Powodzenia i trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam jeszcze dodać, że beta z krwi Ci wyjdzie szybciej i jest bardziej dokładna niż testy z moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alila00
Staram się nie myślęc, ale jakoś ciągle w głowie mam tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny! Chciałabym dołączyć do grupy starankowej, jakieś dobre nowiny się pojawiły? My zaczęliśmy, to nasz pierwszy cykl i oczywiście jak pewnie większość, mam objawy, ale wydaje mi się że niestety tylko urojone, ból w sutkach, praktycznie 4 dni po owu, nudności j senność, robiłam już test (no wiem że za szybko) negatywny, planowana @ za 6 dni, ale dziś właśnie zaczął mnie boleć brzuch jak przed, więc próbuję wybić sobie z głowy te urojenia, żeby się nie rozczarować za bardzo... ;( obawiam się, że to będą trudne czasy, macie jakieś sposoby na wyluzowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa90
Witam, U mnie również pierwszy mieaiac starania. I chyba jestem nienormalna bo sie wszędzie doszuluje objawów. Dziś jest 4 dni przed @ test negatywny owulacja prawdopodbnie koło 14/15.11 Wczoraj mialam lekkie zawroty głowy na ktore sie nawet ucieszyłem ale ten test mnie zawiódł.. Dziwne jest to ze nie czuje żadnych objawów okolomiesiaczkowych . Chyba nie nadaje sie do planowania bo wszystko za bardzo analizuje...jeszcze sie ludzie ze moze ten test był za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula

Czy ktoś tu jeszcze jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Młoda napisał:

Stało się zaszłam w ciąże, jestem przerażona jak powiem o tym mamie. Mam dopiero 19 lat, szukam w necie jakiejś metody jak to zrobić czy taki poradnik jest ok ?

https://odpowiadamy.pl/porady/ciaza-jak-powiedziec-o-niej-rodzicom/

Ja miałam 19 jak zaszłam 20 rodziłam dowiedziałam się przed dniem babci więc w dzien babci wręczyłam jej małego kwiatka z wiadomością że za rok już kwiatka wręczy jej mały czlowieczek.  Zależy też jakie masz relacje z rodzicami bo moi przyjęli na spokojnie , z resztą pierwsza osoba której powiedziałam była moja mama ( oprócz partnera )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek

Moim zdaniem. Usiąść na spokojnie i porozmawiać. Dużo zależy od relacji między Wami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMM

Dziewczyny jestem  5 dni przed okresem jest szansa zrobic test. Owulacje najprawdopodobnie miałam 11 dni  temu. W sumie to miałam okres od 5-10 marca a kochalismy sie 12 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodamezatka

Hej dziewczyny. W tym cyklu rozpoczelismy starania z mezem. Wczesniej bralam przez 5 lat tabletki anty. Odstawilam w polowie czerwca, miesiac bez staran tak jak zalecila ginekolog i w lipcu zaczelismy starania. 

Ostatni @ mialam 16.07, teoretycznie w okolicach 29.07-4.08 powinna byc owulacja. W tym czasie kochalismy sie prawie codziennie. 

Pierwszy test zrobilam 7.08 - wiem za wczesnie i i tak wyszedl negatywny. Dzis na okolo 2-4 dni przed @ (powinna byc okolo 13-16.08) zrobilam kolejny test o czulosci 10 mIU i tez zdecydownie negatywny. 

Czuje sie praktycznie kompletnie bezobjawowo. Zarowno ciazowo jak i objawy na @. Ani bolu brzucha, ani piersi (przez 2-3 dni w okresie okoloowulacyjnym bolaly sutki). Ale okropnie duzo spie. Przesypiam po 10h w nocy i jeszcze praktycznie codziennie w ciagu dnia przysypiam na pol godzinki- godzinke. 

Strasznie zalamal mnie dzisiejszy negatywny test. :( wiem ze to dopiero pierwszy ms staran ale masa naszych znajomych zaszla za pierwszym razem (chyba juz z 5 par) i siada mi to na psyche :( 

Myslicie ze jest jeszcze szansa? Nie wiem co mam myslec :( mezowi jeszcze nie mowilam o negatywnym tescie bo ludze sie ze moze jeszcze pojawia sie 2 kreski. Mam nadzieje ze ktos tu jeszcze zaglada i sie odezwie. Przeczytalam caly watek i bylyscie takim wsparciem dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Cześć dziewczyny! Wznawiam wątek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jajeczkowanie występuje mniej więcej w połowie całego cyklu miesiączkowego, a zatem u kobiety której pełny cykl trwa na przykład 28 dni, będzie to 13, 14 lub 15 dzień cyklu. Zwykle dzieje się to około 14 dni przed miesiączką. U różnych kobiet pełny cykl może trwać na przykład 31 dni, albo 30 dni – może też dojść do drobnych przesunięć, na przykład na skutek osłabienia organizmu przy chorobie. 

Zerknij sobie tutaj:

https://lekarzebezkolejki.pl/blog/cykl-miesiaczkowy-kiedy-jest-najwieksza-szansa-na-zajscie-w-ciaze/w-458

Na stronie jest opisane jak działa cykl miesięczny kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaa

Dziewczyny ja w dni płodne Kochałam się z mężem i w dzień owulacji też było to tydzień temu za tydzień mam mieć okres, ale mam od kilku dni klocie i ból z lewej lub prawej strony podbrzusza i uderzenia gorąca. Dziś robiłam test i wyszedł negatywnie. Jak myślicie czy mogę być w ciąży, a test za wcześnie zrobiłam???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nixi
1 godzinę temu, Gość Nikaaa napisał:

Dziewczyny ja w dni płodne Kochałam się z mężem i w dzień owulacji też było to tydzień temu za tydzień mam mieć okres, ale mam od kilku dni klocie i ból z lewej lub prawej strony podbrzusza i uderzenia gorąca. Dziś robiłam test i wyszedł negatywnie. Jak myślicie czy mogę być w ciąży, a test za wcześnie zrobiłam???? 

Syn. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaa
10 godzin temu, Gość Nixi napisał:

Syn. Gratuluję.

Dlaczego tak uważasz? Test wyszedł negatywnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nixi
1 godzinę temu, Gość Nikaaa napisał:

Dlaczego tak uważasz? Test wyszedł negatywnie 

Bo jak są uderzenia gorąca, to zawsze jest syn. Test się myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaa
7 godzin temu, Gość Nixi napisał:

Bo jak są uderzenia gorąca, to zawsze jest syn. Test się myli.

No mam uderzenia gorąca czasem i ten ból w dole brzucha. W piątek mam mieć okres zrobię wtedy jeszcze jeden test i zobaczę co on pokaże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaa

Hej dziewczyny, tak jak pisałam wcześniej test tydzień temu wyszedł negatywnie, dziś mam mieć okres ale się spóźnia jak narazie tylko trochę. Jak myślicie mogę wykonać już test czy jeszcze za wcześnie na to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelikaD

Cześć dziewczyny!Chciałabym aby wątek starania się o dzidziusia powrócił. Przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi. Naprawdę jesteście cudowne, wspieracie się i podnosicie na duchu. Nie ma tu żadnej krytyki. 

Z mężem staramy się o maleństwo od pieciu miesięcy. We wrześniu zrobilam test w dniu spodziewanej miesiączki, Dwie kreski, druga jasna. Następnego dnia zrobiłam bete hCG, wynik cos kolo 40,0.Niestety następnego dnia przyszły bóle brzucha, plamienie i później okres. Nastąpiło samoistne poronienie. 

Staramy się dalej:). Mam cykle 29dniowe, w sobotę jest dzień spodziewanej miesiaczki i oczywiscie ogromny stresik. Robilam tescik w poniedziałek czyli jakies 8 dni po owulacji i w środę rano(10dni od owulacji). Mam nadzieję, że to jeszcze za wcześnie i czekam do sobotki. Nadziea, że te kobiece dni teraz nie przyjdą.

A co słychać u Was ?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelikaD

Nikaaa jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×