Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwaaaaaa

test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką!

Polecane posty

Gość gość
Ja jak byłam w 6 tym.To jeszcze nie było widać zarodka tylko pęcherzyki,ale niestety w 7 tyg.poronilam i załamanie :-( ale mam 5 letnia córeczkę dla której trzeba było się otrząsnąć i funkcjonować dalej.Teraz będzie rok po tym poronienie i postanowiłam próbować na nowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki za błędy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo jest tu ktoś?kto czeka by nie przyszła @.Bo Ja w poniedziAłek mam dostać @ i oby jej nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jak pisałam wcześniej już nie czekam.jestem tydzień po @.teraz czekam na lekarza.A masz jakiesvobjawy? U mnie to 2 ciąża i ja to czułam,ze zaszlam.pobolewania w krzyzu,piersi bolace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolą mnie piersi i uczucie jak bym miała już dostać @ i nic pozatym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja testowałem przed i miałam drugą słabą kreskę.możesz sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do wtorku nie dostane @ to idę na betę bedzie najbardziej wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie tak.Ale ja z moją niecierpliwością to bym nie wytrzymała. Teraz czekam NA wizytę ibkazdy dzień jest dla mnie meczarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 4 dni przed miałam jedna kreske 2 dni pozniej ledwo widoczna a jeszcze 2 dni pozniej test zrobiony po poludniu pokazal dwie bordowe kreski beta ładnie przyrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez jestem niecierpliwa może jak bym mieszkała w mieście to bym już poleciała do apteki po teścik ale mam taka sytuację, że i tak muszę we wtorek jechać do miasta to i przy okazji zrobiłeś betę.A masz jakoś więcej tego śluzu i jak tak to wodorosty czy jaki?i za którym razem przytulaskow Ci się udało zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstawiłam tabletki w sierpniu,w październiku 1 miesiąc staram i się udało.oby tylko było wszystko dobrze.Ja testów zrobiłam niezliczoną ilosc:-) codziennie się upewnialam.Co do śluzu.Mam biały,raczej kremowy Ale czasem wodnisty. Sprawdzam kolor za każdym razem...to chyba paranoiczne:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ale fajnie to miałaś farta :-) życzę Ci z całego serca oby dzidzia rozwijała się prawidłowo.to twoja pierwsza ciąża?ja u siebie też zauważyłam śluz kremowy albo wodorosty oby to było to jak nie to znaczy, że ciąża uzbrojona i sobie wkrecilam objawy :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urojona*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno będzie dobrze:-) moja ciaza jest druga.w pierwszej chyba spokojniejsza byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscedith
U lekarza byłam za wcześnie,potem się człowiek naczyta na necie i sobie wkreca różne historie a zapewne niepotrzebnie.zmieniłam Nick co by wiadomo było kto co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 27
No nie ma co za wcześniej chodzić bo człowiek jak nie widzi zarodka jeszcze i sie nakręca,że cos nie tak.W pierwszej mojej ciąży co się starałam prawie rok a potem dałam sobie spokój i pochłonęła mnie praca to dopiero uświadomili mnie,że dawno @ nie miałam wiec po test i wyszły piękne dwie kreski a b u lekarza już Białce serduszko bo to już był 8 tydz.A teraz nie pracuje i w domu wariuje i się myśli o wszystkim :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscedith
No właśnie...a takie czytanie,nakrecanie się jest najgorsze.Ja jutro do pracy po wolnym-od środy w domu byłam więc myślę,ze szybko mi zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 27
Dokładnie,już powiedziałam sobie ,że nie będę się nakręca i czytać i wyszukiwać w sobie objawów trzeba żyć normalnie co ma być to będzie :-) a który już masz tydzień?i czy masz takie powoływania jak na @.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 27
Pobolewania*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscedith
5 tydzień zaczęłam dzisiaj.Teraz raczej mam klucia w jajnikach od czasu do czasu zwłaszcza wieczorem.Ale przed @ i parę dni po terminie bolał mnie brzuch jak na okres. Teraz bardziej czuję jakby parcie na pęcherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscedith
Znaczy 5 t 0 dni to chyba szósty tydzień. Masz ni dzieciątko?ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 27
To może już na wizycie będzie już widac zarodek i bicie jego serduszka :-) tak mam córeczkę 5 letnią i to ona mnie zmotywowala do działania o dzidziuś bo się pyta czemu nie ma kosmetyczki hi więc postaram się by miała... A ty w jakim wieku masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra944
Hejka:) już pisałam wcześniej nam udało się w sumie za pierwszym razem :) Na początku myślałam, że nic z tego robiłam kilka testów i nie było nic aż w pewnym momencie bardzo słaba druga kreska. Po dwóch dniach zrobiłam znowu i była już wyraźniejsza. Wizyta u ginekologa ciąża potwierdzona ale to było koło 4 tygodnia i było widać pęcherzyk. Teraz wizytę mam we wtorek będzie to 8 tydzień (ostatni @ 23 wrzesień) i mam nadzieję, że bije tam serduszko nie mogę się doczekać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscedith
No u mnie 4t3d nic nie było widać oprócz powiększonej macicy i pęcherzyka w jajniku...stąd ten stres.Mam synka.6 letniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 27
Gratulacje Aleksandra944 :-) no już w 8 tyg.powinno być widać bicie serduszka :-) A ja chyba umrę z niecierpliwosci do tego wtorku hi ale dam radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 27
goscedith to już masz też spora tą pociechę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra944
A dziękuje:) Bardzo się ciesze :) Mnie też bolał brzuch w szczególności wieczorem lekarz powiedział mi że każdy organizm jest inny i ma swoje możliwości w czasie ciąży i jeśli mnie bardzo boli to właśnie go wyczerpałam. Dlatego ostrożnie ja dostałam L4 oraz luteine dla bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 27
Aleksandra944 to twoja pierwsza ciąża?cieszę się razem z Tobą:-) a ja to chyba nie wytrzymam jednak do wtorku i jadę jutro zrobić betę a pewnie wynik będzie we wtorek ale mam przeczucie, że jak zrobię betę to przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×