Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwaaaaaa

test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką!

Polecane posty

Hej. Szkoda ze dostalas okres. Wiem Kochana ze to nie jest zbytnie pocieszenie ale masz juz dzieci :) masz potomstwo, a kolejne sie pojawi. Tylko cierpliwosci. A ja nie mam tej pewnosci czy nam sie kiedykolwiek uda. Okresu brak ale temp dzisiaj poleciala bardzo nisko i brzuch boli juz typowo okresowo. :( Milego wieczoru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang mk
Wiem że mam już dzieci dlatego myślałam że łatwo mi będzie zajść w ciążę ale widać to nie takie proste a człowiek tak się strasznie nakręca. Dlatego bardzo współczuję wam dziewczyny które starają się o swoje pierwsze maleństwo Bo to najwspanialsze co się może trafić przytulić takie maleństwo wiedząc że nosiło się go 9 miesięcy pod sercem. Życzę wam z całego serca oby się w końcu udało . Ja sobie odpuszczam i co będzie to będzie ,ale będę tu codziennie zaglądać i was wspierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam dzisiaj test paskowy z rana, nie wytrzymałam, niestety wyszedł negatywny. Jutro mam dostać okres i szczerze? Po dzissiejszym teście zdolowalam się i myślę że w ciąży nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już 1 dziecko, 4 letniego Filipka, i pamiętam ze jak przy nim robiłam test to w dzień kiedy nie dostałam okresu... i wtedy wyszły 2 krechy( wcześniej nie robilam). Myślę że jakbym była to byłaby juz chociaż blada kreska a tu nic l...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Dziewczyny życzę nam wszystkim jak najszybszych owocnych starań i jednak tego wyluzowania - z takim napięciem to prędko w ciążę nie zajdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Umnie dzis 1 dzien okresu. Niby mnie to nie obeszlo ale jednak chce mi sie teraz plakac jak nie wiem. Nie mam sily. Poltorej roku bezowocnych staran. Koncze z tym. Na miesiac, moze dwa. Chce zadbac o siebie. Zrzucic zbedne kg. A do idealnej wagi mam ich o 15 za duzo.. nie mam sily na comiesieczna depresje :( chce sie zaszyc teraz w kącie i wyc.. milego dnia Kochane. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TOLAOLA Życzę Tobie abyś na tej "przerwie" jak najbardziej zsszokowala się niespodzianka czyli malutka fasolka... Zobaczysz, że się uda gdy odpuścisz. Wiem wiem każdej z nas to dotyczy i każda o tym wie, ale jak i też same wiemy, że to poprostu jest niemożliwe. Dziewczyny życzę wam wszystkim (oraz sobie) abyśmy niebawem ujrzały 2 kreski. U mnie dzisiaj powinien pojawić się okres i jeszcze go nie ma. Myślę że w ciąży i tak nie jestem, bo robiłam rano test i wyszedł negatywny, co o tym myślicie? Temperatura ponad 37stopni a cykle 33-34 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Współczuję Ci Tolaola naprawdę Ale masz rację trzeba ci odpoczynku Masz za dużo stresu związanego z tym zafasolkowaniem... Odpocznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wczoraj miałam dostać okres ale do dzis go nie ma. Robiłam test ciążowy plytkowy i wyszedł negatywny.... zazwyczaj mam 33 dniowe cykle. Czy może być za wcześnie?? Owulacje miałam 1-5 maj (testy tak wykazały). .. Temperaturę mam rano 36,8 a wieczorem ponad 37 i tak się utrzymuje... Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka123
Hej niestety ale jedyne co ci mogę podpowiedzieć to zaczekaj i cierpliwości Niestety powyższe przykłady pokazują że rożnie może być Ale mimo wszystko trzymam kciuki by było pozytywnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora1990
Cześć dziewczyny. Ja pierwszy cykl starań. Umrę zaraz z niecierpliwości. Chcę WIEDZIEĆ. Planuję jutro zrobić test, ale nie wiem czy jest sens, bo termin @ mam na niedzielę (27dc). Ostatnio mam cykle idealne jak w zegarku - 26 dniowe. Chciałabym już wiedzieć, bo ćwiczę bardzo intensywnie i trochę mam obawy, kiedy są ćwiczenia na brzuch. Co prawda organizm powinien być przyzwyczajony, bo nie trwa to od wczoraj, no ale obawa jest. Najgorsze, że mam 2 dzień okropne bóle podbrzusza. Straszne wręcz. Siedzę i się kulę. Martwię się tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K29
Cześć dziewczyny. Dawno już nie pisałam, na chwilę włączyłam się z waszej rozmowy. Jestem po kolejnym cyklu starań. To już 5. Okres mam dostać jutro. Robiłam już dwa testy, 2 i 3 dni temu - negatywne. Dzisiaj stwierdziłam, że nie kupuje. Brzuch mnie pobolewa już tak okresowo. Jeśli się nie uda jeszcze przez jakiś czas, to będę musiała pojsc do lekarza, sprawdzić o co chodzi. Zrobię badania z krwi i zobaczymy. A co u Was? Jest któraś z Was w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diora1
Witam was @ mialam 23 czerwca wspolzylam w dni plodne. Od 3 dni boli nnie brzuch mam temp. 37,1 zaczely mnie piec piersi jestem zmeczona I mam zawroty glowy. Dzis robilam test jest negatywny. Czy zrobilam go za wczesnie? Czy moge byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny zrobiłam dziś test bona pokazał 2 kreski oczywiście jedna slaba ale jestem 3 dni przed @ I teraz nie wiem co myśleć napewno powtórzę za 2 dni ale się martwię bo brzuch mnie boli jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy już nie piszecie tu? Śledzę wątek od jakiegoś czasu ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać. Od 3 lat staramy się z mężem o dziecko. Mam niedoczynność tarczycy i zespół policystycznych jajników. Już tracę nadzieję powoli. Od jakiegoś 1,5 roku nie mam owulacji w ogóle. Już nawet mnie nie dziwia każde kolejne miesiączki i już nawet nie płacze tyle co kiedyś. Trzymam kciuki za was dziewczyny żeby chociaż wam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaana
HeJ dziewczyny :) odstawiłam tabletki w tamtym miesiącu i odrazu zaczęliśmy starania.. kochaliśmy się w dni plodNe i nie wiem czy sobie wkrecam czy nie.. miałam Juz pewne objawy i teraz znowu nic.. 4/5 dni do @ ddzisiaj, zrobiłam test i negatywny.. taka miałam nadzieję.. mam nadzieje ze nie wszystko jeszcze stracone.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) okres mam dostac 27.08 ale juz dzis zrobiłam test wyszedł negatywnt :( staramy sie juz 5 cykl czy jest jeszcze szansa ze jestem w ciazy i po prosu było za wczesnie >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Hej,bylo za wczesnie,ja mialam okres3mies i bylam w ciazy,zle sie czulam i u lekarza stwierdzil ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_84567
Hejka dziewczyny! 28 września miałam początek @ cykl 28-29 dni :) Dni płodne miałam mniej więcej od 5 października, a @ powinnam mieć teraz w sobote. W sumie przez cały miesiąc szaleliśmy z partnerem :) Staramy się o małego szkraba :** Teraz nie mogę się doczekać dwóch kresek. Dzisiaj zrobiłam test niestety negatywny ale myślę czy to przypadkiem nie za wcześnie. Od połowy cyklu ciągle pobolewa mnie trochę podbrzusze tak jak przed @. Jedno co zauważyłam nie wysypuje mnie na twarzy tak jak zawsze przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc, u mnie sytuacja wygląda tak w dni płodne współżyłam z mężem, był to stosunek przerywany, w każdym bądź razie dwa dni później dostałam bólu piersi oraz tak jak by z puchly oraz skutki bardzo wrażliwe 7 dni po stosunku dostałam strasznych boli brzycha jak przed każdą miesiączka tylko termin się nie zgadzał, tego samego dnia dostałam okresu przynajmniej tak myślałam na początku to były nie wielkie plamienia trwało to przez 5 dni z kuciami jajników, teraz jestem cztery dni przed planowaną miesiączka, piersi są jak by wieksze ale bez większych zmian dzisiaj robiłam test ciążowy wyszedł negatywny. Czy to może być jednak ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze rozwiazanie to zrobienie wyniku betahcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zostało jeszcze trzy dni do @ i mam nadzieję,że nie przyjdzie :-) Są jakieś tu osoby co czekają z niecierpliwością na ta fasolkę? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja czekam.W @nie przyszła .jestem 5 dzień po terminie.wczoraj wizyta u gin nic nie pokazała oprócz pęcherzyka w jajniku i endometrium 14 mm.za 10 dni mam się zgłosić.Tak bardzo się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki żeby się udało i zarodek się pojawi,daj znać co i jak.Mi zostało czekanie i nie dac się zwariować.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 21:13 ja czekam. w niedziele testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki :-) ja testowałem wczoraj ale wyszedł negatywny, ale jeszcze jestem pełna nadzieji bo może za wcześniej zrobiłam hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie blada kreska wyszła dzień przed terminem.Przedwczoraj już mocna jak Nie wiem co.jutro będzie tydzień po terminie.A lekarz za 10 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje :-) dużo zdrówka życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość a czy masz już jakieś objawy ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u lekarza w 4t3d nic nie było widać oprócz pęcherzyka na janiku i endometrium 14 mm.mówił że za wcześnie.kazał przyjść za 10 dni.oprócz pobolewania w krzyzu i bardzo bolacych piersi to w sumie nie.Jeszcze bym spała i spała Ale to już chyba bardziej głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×