Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozczarowana matka i żona

Sex po porodzie. jak to jest u was? Szczerze

Polecane posty

Gość rozczarowana matka i żona

Bo ja jestem załamana. Jestem po 2 porodzie. Wczoraj mieliśmy pierwszy raz i koszmar. Nic nie czuje. Co jest grane? Po pierwszym porodzie było dobrze więc czemu teraz nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile jesteś po porodzie? bo ja się nie znam, ale słyszałam że takie rzeczy mogą zaistnieć tylko tyle ze z czasem to mija bo to przez to że wszystko jest :na świeżo"... najlepiej jakbyś zapytała lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porodzie nie ma sexu
jest rozklapiocha, wiadro i luzy :( ,minęły 2 lata więc zostaje plastyka pochwy ale żadna się do tego nie przyzna bo wszystkie są ciasniejsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylas wczesniej u lekarza na badaniu czy juz wszystko ok ? u nas sex po porodzie naturalnym po 2 tygodniach od porodu ( juz nie krwawilam nawet, nie mialam zadnych szwow, cieta tez nie bylam) szalu nie bylo ;) ale juz w szpitalu cwiczylam miesnie kegla i po jakims miesiacu bylo o wiele lepiej, pozniej znowu jak przed porodem, dodam ze 2x rodzilam naturalnie mysle ze na wszystko potrzeba czasu i cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szybko po porodzie się kochałam początkowo pobolewało ale teraz już nie boli i sex jest nawet przyjemniejszy niż wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana matka i żona
Jestem 3 miesiące po i u lekarza nie byłam jeszcze i jakoś mi tam nie spieszno. Troszkę bolało na początku ale to nie o ból chodzi. Ja po prostu nic nie czuje. Pustka w środku, okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lepiej niz przed.......ale ja mialam cesarke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest przyjemniej niż wcześniej. Różnica niewielka, ale daje się zauważyć. To dlatego, że tak mnie pocerowali, że jest ciaśniej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 3 lata od porodu
U mnie jest tak samo jak i przed. A może i lepiej bo szybciej i intensywniej odczuwam orgazmy pochwowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffffffffffff
Okres pologu trwa 6 tygodni i jak sie skonczy, to nalezy isc na kontrole do gina. Nie wiesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko wypowiadam się w tych tematach bo zaraz zaczyna się dyskusja o wyższości jednego porodu nad drugim...Pierwszy raz rodziłam naturalnie i do dziś odczuwam że jest inaczej, czuję to w środku i widzę na zewnątrz. I na pewno nie są to zmiany na lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana matka i żona
Wiem że trzeba ale ja miałam ciąże zagrożoną i dużo czasu spędziłam w szpitalu i tyle osób mi tam łapy pchało ze po prostu na samą myśl o kolejnej wizycie mam dreszcze. Myślę, ze się zagoiło jak należy. Już nawet okres miałam więc chyba jest ok. No ale sex nie jest ok i to mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholkawawa
ej poczekaj, jak karmisz piersią to libido spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kronokolo
ja jestem 9miesiecy po porodzie i wcale nie mam ochoty na sex!!! czasami roie to tylko ze wzgled na meza. a przed ciaza i porodem moglam uprawiac sex z mezem 3razy dziennie a teraz wogole:(:( od porodu robilismy "to" moze z 14razy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola opopopo
Na kafeterii każda po porodzie naturalnym węższa, brzuch bardziej płaski a rozstępów mniej. Zal Pochwa się zmienia, nigdy nie będzie po porodzie taka sama, albo węższa. Jakie wy głupoty sobie i innym wkręcacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijabuba
Moze tobie sie zmienio na gorsze, nie uogólniaj:) 6 lat po 2 porodzie i MAMY WRAZENIE, ze jest ciasniej ! Co mam sobie myslec , ze mimo podniecenia, dobrej wilgotnoci ( dni podne ) ledwo penis sie mieci ? Oczywicie nie w kazdej pozycji:) I to zmienio sie na lepsze, albo zostao takie same, nie pamietam :) Na pewno nie jest gorzej ! Gorzej to jes z sadekiem na brzuchu, rozstepami.. , ale to nam w sexie nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po dwóch porodach, po pierwszym było normalnie - super, po drugim poraszka - nic nie czułam. Byłam załamana. Lekarz zadecydowanie mi powiedział że ćwiczenie mięśni kegla nic nie da, jest normalna rzeczą że wszystko w środku czyli pochwa rozciągnęły sie poobniżały. Miał taki specjalny przyrzad pokazał mi o ile to wszystko jest rozciągniete i poobniżane. Nie mogłam tak dłużej życ - zdecydowałam sie na plastyke pochwy - miłam zrobiona przednią i tylnia ściane pochwy. Operacja wykonana niespełna trok po drugim porodzie. Dzisiaj mija 13 miesięcy jak jestem po plastyce - i wiem jedno było warto bo znowu czuję sie 100 % kobieta. A maz mówi ze mam pochwe jak nastolatka :). Jeśli ktos będzie chciał więcej szczegółów na temat operacji to odpowiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwa wiadra i dwie rozklapiochy:)nie moge juz tego czytac Co za glupol to pisze Po pierwszym porodzie bylo bardzo dobrze Teraz 4 miesiace po drugim jest dobrze Sa pozycje w ktorych czuje slabiej a sa takie w ktorych jest bardzo fajnie Musicie pokombinowac i znowu bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 8 tygodni po porodzie. Robimy to od tygodnia. Jest ok, bardzo jestem napalona na męża - taka przerwa w końcu. Uprawiamy sex od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta :D terefere Jestem po 5 porodach moze nie uwierzycie,ale cipke mam jak 12 latka xD Ciekawe czy wasi mezowie sa takiego samego zdania :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niecały rok po porodzie i zastanawiam się nad plastyką pochwy, bo czuje duże luzy, do tego nawet jak używam tamponòw, to mi wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadajace tampony!! Hahauhaha tego jeszcze tutaj nie grali, śmiech na sali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewna/pewny ze nie grali? To dobrze przejrzyj to forum i nie rozumiem co Cię tak bawi. No chyba ze gimbaza jeszcze nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież same piszecie ze luzy w pochwie po porodzie to mit:) to co się tak dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna jest bardziej elastyczna , inna mniej. To są indywidualne cechy ale po 2 porodach żadna pochwa nie jest taka sama. Ja po pierwszym nie widzialam duzej różnicy, jednak taka sama nie bylam. Po 4 latach zrobilam 2 zabiegi laserowe odnawiające pochwę i czulam sie jak 18stka, serio, nawet przez pierwszy rok bywalo nam za ciasno. Potem nieplanowana druga ciąża i decyzja o cc, nie prędko pozwoliłabym sobie na wydanie kolejnych 5 tysięcy na zabiegi a sex jest dla mnie ważną częścią małżeństwa , więc stąd ta decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamia111
Temat ogólny, więc podniosę. U mnie sex 2 miesiące po porodzie- jak skończył się calkiem połóg. Zaskoczenie - 2 orgazmy. O dziwo mam tak do dzisiaj (3,5 miesiąca po porodzie) i mam nadzieję, że tak zostanie :D poród drugi, obydwa drogami natury, przy obydwu nacięcie, ale nie duże. Pochwa lekko luźniejsza (chyba) bo czasem napcha się do niej powietrze - bywało tak wcześniej, ale nie do tego stopnia. Ja i mąż w kazdym razie nie narzekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam cc wiec jest niby tak.samo, ale... sucho:( zele nie pomagaja, stosunek jest dosc bolesny i nieprzyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 3 dziec*****erwsze cc kolejne naturalny poród. Na początku sex był kiepski, ale wszystko wróciło po ok pół roku. Nie widzę teraz różnicy. Tylko że my już mamy "odchowane" dzieci i więcej czasu w ogóle poświęcamy sobie i teraz jestesmy naprawdę blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jak możecie być ciaśniejsze po naturalnym porodzie ? Przechodzi przez Was dzieciak , jak jakiś arbuz, rozszerza Was na dole niemalże do pęknięcia. Jakim cudem ma się pochwa sciasnic po czymś fakim? To nielogiczne, może tylko się rozwalić. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×