Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość supermenka w spódnicy

nadchodzi przedłużony wekkend - co gotujecie i pieczecie?

Polecane posty

Gość supermenka w spódnicy

Jakby nie patrzył,niektórzy z nas będą mieć wolne 4 dni ,coś trzeba jeść samemu i goście pewnie się zjawią - zatem j.w. co szykujecie na te dni????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobię gołąbki w sosie
pomidorowym,upiekę wołowinkę z pieczarkami,która będzie w jeden dzień z kluskami śląskimi a w inny z kaszą gryczaną,zrobię rosół, a na inny dzień zupę koperkową albo brokułową.2 sałatki.Upiekę murzynka i dobry sernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniagolop
kurczak pieczony,pieczone ziemniaki i kapusta na gęsto zupa borowikiowa parówki z pieczarkami w cieście francuskim i barszcz czerwony do popicia,zupa szpinakowo-szczawiowa z jajkiem i napoleonki bez pieczenia na krakersach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednapiegowata
a z jakiej okazji ten dlugi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LajzaMinelli
placki ziemniaczane i zupę szczawiową. To delicje, których normalnie nie mam czasu zrobić ale wreszcie będę miała czas. Co tam sznycle czy pieczeń. To pospolite.A może racuchy?! I truskawkowy koktajl!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co zrobiłam źle robiąc
"takajednapiegowata" - w czwartek 23 będzie Boże Ciało,piątek niektórzy mają dodatkowo wolny no i sobota i niedziela wychodzą 4 dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie wiem ale coś
lekkiego,wiosennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz co!!!!!!!!!!!!
taka_pewna_internautka - musiałaś narobić mi smaczka na te pierogi????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesko upiekę
w rękawie,sałatki zrobię 2,rybę zrobię pieczoną w folii i może krokiety z pieczarkami i żóltym serem,racuszków nasmażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zapiekanka
dobre zupy warzywne i knedle z truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ładny kawałek cielęciny więc zrobię bitki cielęce do kaszy gryczanej.Zupę pomidorową.W któryś z tych dni zupę szczawiową,kapuśniaczki i barszcz czerwony i pierogi z czereśniami.Upiekę murzynka i biszkopt z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA BĘDĘSAMA W TEN WEEKEND
co się zdarza nieczęsto, ale jako jedyna z rodziny muszę iść w piątek do pracy, reszta wyjeżdża. Odpocznę sobie, poczytam i teraz mam dylemat. czy fetować i ucztować czy lepiej wykorzystać ten czas na zrzucenie troszkę sadła ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam ta nasza
robie bitki w sosie, salatke z selera w sloiku z jajkiem, wedlina, kukurydza i majonezem do tego tiramisu na deser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky lucky
W czwartek jadę w gości więc mam z głowy ale na sobote szykuje grilla karkówka, szaszłyki, pałeczki z kurczaka a ciasto chyba zrobię kopiec kreta z truskawkami bo jadłam ostatnio u mamy wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic specjalnego nei gotuję ani nei piekę raz, że na długi weekend miałabym ciekawsze zajęcia, niz jakieś akurat specjalne gary dwa, że długiego weekendu nie mam, bo ide w piątek normalnie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja połącze przyjemne
z pożytecznym: poucztuję i zabaluje na imprezie burger kinga na Bielanach . Żarełko za grosze a do tego streetbal , muzyka , lotki i inne taqkie :P w końcu długi weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×