Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZlotaAnia

Przedszkole

Polecane posty

Powiedzcie mi jak to w końcu jest. W jednych przedszkolach zniesiona jest opłata stała a w innych nie. Od czego to zależy? Wszędzie trąbią że takowa opłata jest niesłusznie pobierana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholkawawa
we wszsytkich musi być zniesiona opłata za 5 godzin w przedszkolu /w moim mieście to godziny 7.00 do 12.00. ponad to są pobierane opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielismy coneco
teraz jest opłata CZASOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesiona jest na tzw podstawę
programową czyli od 8 do 13. Jeśli dziecko zostaje dłużej to się wtedy płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zgadzam się, ale pomimo to w naszej miejscowości nadal jest opłata stała w wysokości 171 zł. W środę wybieram się do przedszkola i nie wiem jak mam z dyrektorką rozmawiać, na co się powołać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin 8sierpnia -
bo zmiana jest od wrzesnia , który dopiero będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od roku opłata jest już zniesiona we wszystkich sąsiadujących miejscowościach. Więc o co tu chodzi, kto o tym decyduje skoro nie działa to na całą Polską w jednakowym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PEWNA.....................
witajcie dziewczyny czy jeśli zapłacę za przetszkole dopiero pod koniec miesiąca to czy dyrektorka może rozwiązać ze mną umowę przeciesz to jest nie sprawiedliwe w końcu wtwdy płaci się odsetki a ona non stop mnie straszy a przeciesz może się komuś zdażyć że akurat nie ma mam taką sytuację że w tej chwili nie mam a intendentka wydzwania jak poparzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin 8sierpnia -
to zapytak dyrektorke - janie znam przedszkola w którym nie ma opłaty stałej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy muszą miec ustamole opłaty za godzine pobytu dziecka w przedszkolu. Z tym że niektóre miasta zrobiły to w zeszłym roku a niktóre będa miałty te opłaty wprowadzone od wrzesnia tego roku. Tak wieć zalezy to od miasta rady miasta, podejrzewam ze uchwała juz jest zrobiona ale wchodzi w życie od września tego roku. Bynejmniej tak jest u nas w mojej miejscowości. Od września pobyt dziecka w godzinach od 8-13 będzie darmowy jest to miniumum programowe które musi zapewnić nam samorząd. Pozostałe godziny płatne 3,15 za godzine pobytu dziecka w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belnea to dużo płacicie, w sąsiednich przedszkolach ta opłata wynosi jakieś 2.09zł i za jedzenie 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta opłata została wyliczona na podstawie realnych kosztów utrzymania przedszkoli w naszym mieście i niestety taki sa te koszty a nie inne. Opłata za wyżywienie równiez 5 złotych dziennie, ale prawdopodobnie od wrześnie równiez stawka zywieniowa ulegnie zwiekszeniu bo wszystko idzie w góre i juz coraz ciężej zmieścić się w tej stawce z dobrym jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo zależy od zamożności danej gminy, u nas naprawde jest biedna gmina i nie maja z czego dokładac do przedszkoli poza tym co musza koniecznie dlatego ta stawka jest taka duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×