Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadarta spódnica

zdjęcia a może i filmik

Polecane posty

Gość zadarta spódnica

Mój mężczyzna wyskoczył ostatnio z propozycją abyśmy dali nasze zdjęcia (of kors bez twarzy) na pewien portal erotyczny . Dziwi mnie to ,bo okropnie jest o mnie zazdrosny . Wczoraj powiedział ,że nie wyobraża sobie aby ktoś inny mnie "dotykał " ,patrzył na mnie jak to robimy ,ale zdjęcia chciałby wysyłać na utworzony przez niego profil . No i nie rozumiem ,bo niby jest zazdrosny jak cholera a tu pozwalałby aby ktoś nas oglądał (chociaż bez twarzy ,ale zawsze ..) ale w realu by nie chciał aby ktoś nam się "przyglądał "że tak to ujmę . Pytałam się wczoraj ,niech wiec wytłumaczy jak ma to rozumieć ,to powiedział ,że go to jakby podbudowuje,że ktoś nam wystawi komentarze ,ochy achy (a wiadomo na takich portalach to nawet koza z workiem na głowie ma branie ;)) Ja uważam ,że to zły pomysł ,bo od zdjęć się zacznie a na filmikach a nie daj boże spotkaniach z kimś z portalu się skończy . Dodam może ,że mamy w domu kilka filmików z naszych zabaw łóżkowych ,ale są one tylko dla nas ,nikt tego nie widział .Taka nazwijmy to pamiątka ;) No i teraz prosiłabym ładnie ,gdyby jakich mężczyzna się wypowiedział w tej sprawie .Czy macie profile na takich portalach ? Pozwalalibyście aby ktoś komentował waszą kobietę ? ie obawialibyście się ,że jednak ktoś was może rozpoznać ? No i jak to wygląda z ta zazdrością ?jakie macie granice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadarta spódnica
ej żaby ,podzielcie się swoimi uwagami może dodam ,że oboje jesteśmy po trzydziestce ,no i mój mężczyzna w jeden dzień tego chce a na drugi ma już jakieś obawy co do tego pomysłu i tak w kolo Macieju lepiej to zabić w zarodku czy dać mu szansę i zobaczyć jak to się dalej potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadarta spódnica
Boję się o to, że jakiś napaleniec konika zwali na moich fociach, :((((( Buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadarta spódnica
nie ,nie boję się ;) nie rozumiem jak zazdrosny facet może mieć ochotę na dzielenie się widokiem swojej kobiety w czasie rozkoszy ;) ale co ty tam możesz wiedzieć dzidzia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadarta spódnica
Dzisiaj pierwsze foty wstawiam z zewnętrznej anatomii mojego piękna, tylko nie może się wdać na foce żaden nieproszony kutasek ani inna cipcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadarta spódnica
daj już spokój ,przecież grzecznie pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×