Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szklankapol

mam 23 lata, nie mam faceta a potrzebuje seksu, bliskosci

Polecane posty

Gość daisy_daisy
Wiecie co dziewczyny? Panuje stereotyp, że faceci myslą tylko o seksie, a kobiety nie mają takich potrzeb. Gówno prawda!! Ja mam ogromny temperament, ale potrzebuje czulości i bliskości faceta... Smutno mi kiedy myślę, jaka słaba jestem i jak mi tych wszytskich zreczy brakuje( nie wspominając już o głębszych emocjach) Sama potrafię zagwarantować sobie fajny orgazm ale nic nie zastąpi zapachu męskiego, dotyku, pocałunku, jego siły i całej tej otoczki.... Czasem aż mi głupio tak jak np teraz kiedy tydzień się nie widzieliśmy a ja już wariuje, że coś jest nie tak. Czasem mam ochotę po prostu napisać mu przyjedź i weź mnie tu i teraz ale nie zrobię tego bo boje co sobie pomyśli, że jakaś niewyżyta jestem...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamykowy
Wiesz, jak potrzebujesz po prostu seksu, a nie chcesz za niego płacić, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po prostu skorzystać z portali erotycznych. Nawet sam o tym nie wiedziałem, że tak dużo ich jest, ale jak ostatnio widziałem na Raporcie Kupidyna, jest tego sporo, nawet zaglądałem na nie, to dziewczyny są tam chętne... I raczej otwarte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklankapol
czy ja wiem, czy jestes slaba? to chyba ludzkie, normalne miec takie odczucia, a widac,ze seks z nim sprawia Ci jeszcze frajde:) ja chcialabym, zeby ten 1 partner tak dluzej zagoscil w moim zyciu, a nie zeby skonczylo sie na 1 razie, a jest takie ryzyko zawsze. a daisy, powiedz, jak doszlo do tego, ze zaczelas sie bzykac z tym pierwszym?gadaliscie na te tematy? czy pwypiliscie za duzo? ja nigdy nie wiem, czy uczucie jakie do kogos czuje jest bustronne, bo wiadomo, ze czlowiek zakochany sam sobie wile wmawia. tak smao moze byc z seksem, ja moze chce,a on?niewiadomo tak naprawde.no i zawsze ktos musi przelamac pierwsze lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklankapol
ja nie chce z pierwszym lepszym, powtarzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millford-Haven-23
jakich portali np? przecięz wszystkie reklamują prostytutki. daj przykład koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatiko
ja jedyne dreszcze jakie przeżyłam to kiedy mnie jakiś facet p[ierwszy raz przytulił... i właściwie od niepamiętnych czasów tego poszukuję..tego dreszcza ! a teraz? ciało jest wygłodniałe, zmysły uśpione... głupio mówić, ale zwykłe pieprzonko by sie przydało, plus jak to mowicie ta cala otoczka, przytulasy, calowanie.. bo ja nie chce być tą którą się popieprzy i zostawi i wroci jak się będzie głodnym... ciekawe jak to jest... :C czyli daissy mowisz korzystać, tak ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatiko
szklankopol- a amsz to z kim zrobic ? głupio mi tak przedmiotowo pisac, ale no coz, tylko pytam ... jacys koledzy... moze przyjaciel, nie wiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklankapol
:P a jak ie zabezpieczac?umka do postawa, ale wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfsggsd
oprocz gumki mozesz lykac tabletki antykoncepcyjne, tylko musisz isc do lekarza, aby Ci odpowiednie przepisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy_daisy
do kamykowy: mnie nie interesuje sam seks, mnie w mężczyźnie pociąga przede wszystkim intelekt. Żaden z moich partnerów nie stał się nim bo szukałam seksu, po prostu tak wyszło. Nie zamierzam zaglądać na potrale erotyczne, jeśli o to chodzi to musi wyjśc samo z siebie, naturalnie, nie zamierzam umawiać się z kimś na seks. Ten pierwszy był ( i jest do tej pory) moim przyjacielem. ( mieszka na innym kontynencie). Mieszkaliśmy razem, byliśmy bardzo blisko, spędzaliśmy razem mnóstwo czasu. Potem zaczęły się pocałunki, wspólne spanie( bez seksu), potem jakieś pieszczoty, on chciał seksu ja mówiłam nie. W końcu wyjechaliśmy w podróż i wiedziałam, że tego chcę. Nie powiedziałam mu, że byłam dziewicą ( on był doświadczony), nie zorientował się. Powiedziałam mu dużo później.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklankapol
nie, nie mam nikogo takiego. przyjaciol wsrod facetow nie posiadam. a jest,a moze juz byl jedne mna zaintersowany i przystojny, ale nie ten charakter,ale chyba i on juz sobie mnie darowal i cale szczescie, niech sie uwolni i znajdzie sobie kogos z kim bedzie mu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy_daisy
do sympatiko: pewnie że korzystać... tylko nie z pierwszym lepszym, a co do zabezpieczenia to prezerwatywa wystarczy, chociaz ja osobiście ich nie trawię i marzę , że kiedyś będę miała stałego partnera( który będzie też moim partnerem życiowym) i zacznę brać tabletki ( bo teraz to nie ma sensu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatiko
więc co zamierzasz skoro nie masz nikogo na oku takiego ? to jest glupie takie planowanie seksu, ale ja czuję,że juz nie wytrzymam i pojdę z kolegą w siną dal, a wiem,że on tego chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklankapol
dzieki, daisy. teraz mniej wiecej mam pelen obraz Twojej sytuacji i widze, ze to nie jesr relacja czysto na seks, ale zywisz donich jakies tam uczucia. tego tez wlasnie szukam, incazej nie dlabaym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklankapol
co zamierzam? na razie nic. piszac tu na forum po prostu probuje to sobie wszystko jakos uporzadkowac, przetlumaczyc, ze to nic zlego, ze mam takie potrzeby i nie znaczy, ze jestem puszczalska:P zobaczymy co zycie przyniesie, na razie nie mam odpowiedniego kandydata, wiec dziwica pozostane, bylam nia 23 lata, to i bede dluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy_daisy
oczywiście, że tak... zawsze tak było. Tak jak mówiłam to co mnie najbardziej w nich pociąga i to co mnie urzekło to osobowość! Najpierw każdego z nich baaardzo polubiłam, potem przyszedł pociąg fizyczny. Tego mojego obecnego kochanka znam od 4 lat, tylko nie znałam go zbyt dobrze, taki znajomy z którym gadałam raz na ruski rok... i potem nagle wspólna impreza, zaczęliśmy więcej rozmawiać, coś zaiskrzyło tak już zostało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatiko
dzięki dziewczyny za wypowiedzi również. zawsze to jakieś wsparcie... widzę,ze musze sobie dużo przemyśleć... miłej nocy i powodzenia tobie szaklankapol ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy_daisy
i bardzo dobrze, nie rób niczego na siłe... tylko jak juz coś poczujesz to nie bój się... będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklankapol
ja rowniez dzieki za rozmowe, dziewczyny. uciekam sie jeszcze pouczyc. p.s. sympatiko-jestes jeszcze mloda, kurde ja tez kiedys taka mloda bylam!wiec, fakt, czas szybko leci, ale nie naieraj na siebie jakos strasznie, a poki co radz sobie w inny sposob:) daisy, bardzo mi pomoglas, dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek313
Jestem starszy od was , ale czytając wasze informacje uważam że w większości to prawda. Kiedy robiłem to z dziewicą to później za dzień dwa tydzień miałem duże problemy emocjonalne jakby bliskość z nią przejmował nade mną kontrolę ;kochałem ją ale miałem być twardy . To straszne cierpienie , ale w ten czas w naszym kraju dziecko to w moim rozumieniu wyrok na siebie biedne lata w domu rodzinnym a temu maleństwu chcemy dać co najlepsze. Nic na to nie poradzę nie lubię być sam . Jestem niezależny , ale życie pisze natura - pociąg do czegoś , mamy wszystko ale jednak nasz umysł czegoś potrzebuje. Ja potrzebuję rodziny mojej z dziećmi bo do tego jestem stworzony , myślę że żyjemy według zapisu w kodzie DNA .Potrzebuję dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czatach jest duzo chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RypMnieJanusz
Ehhh te problemy... Ludzie! Jak się Was czyta, to żałość bierze! Ja mam dziewczynę, ale ona nie chce mi dać seksu, bo ma problem z wagusią. Jestem przystojnym gościem, perfumuję się tak, że aż ludziom nozdrza krwawią z zachwytu, myję się codziennie pachnącym mydełkiem i mój penisek ma 19 cm wzrostu. I też mi się chce bzykanka jak nie wiem! Tak mi się marzy złapać dziewczę w pasie, wycałować całe ciało, mam jęzorek jak maszyna i chciałbym nim pannie zrobić bosko mineto i swoim sprzyntem zaspokoić moje i jej pragnienia. Ahhh jak sobie wyobraziłem ten dziki seks z rykami na futerku z dzika, to aż mi mój kochany przyjaciel portki rozsadza. Jak żyć? :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarol
Chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem 644775793

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam za parę 0644775793

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To źle sont jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam a sexu i bliskości nie potrzebuje a już na pewno nie z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×