Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka 1308

SILNE BÓLE KRĘGOSŁUPA

Polecane posty

Gość gość
Polecam koszulki woolmed. Są one zalecane zwłaszcza osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją przyjaciółkę właśnie tak bolał kręgoslup, że już nie wiedziala co ma robić. Lekarz zalecił jej dłuższy pobyt w jakimś hotelu gdzie oferują zabiegi na ciało i fizjoterapię. Wiem, że pojechała do verde montana w kudowie zdroju i tam dobrali jej jakieś indywidualne zabiegi na ten kręgosłup. Mówiła, że była mega zadowolona z całej obsługi, z hotelu i z zabiegów, bo bardzo jej pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moos
W przypadku bólu kręgosłupa warto wyposażyć się w masażer, czyli urządzenie usprawniające krążenie limfy i płynów tkankowych. Ceny takich akcesoriów nie są wysokie, a odpowiedni masaż przynosi szybką ulgę i uśmierzenie bólu. Popularną polską stroną z tego typu asortymentem jest kredos https://kredos.pl/masaz Każdy zainteresowany na pewno znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej, żebyś początkowo poszukała informacji w Internecie na ten temat, a następnie poszła do lekarza. Nie ma co czekać aż ból minie, to zdecydowanie zły pomysł. Ja przy okazji swoich problemów z kręgosłupem i plecami trafiłem na http://www.mckenzie.pl . Bardzo dużo dowiedziałem się na temat moich Bolów, również postanowiłam się poddać tej metodzie lecenia – voila, moje plecy zostały uratowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smarowac kregoslup olejkiem rycynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście polecam ci Kręgosłup Center. Świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też cierpiałam na silne bóle pleców. Długo szukałam dobrego gabinetu fizjoterapii aż trafiłam na www.fizjogym.pl Specjalizują się w leczeniu bólu pleców i polecam ich wam. Tam uzyskałam profesjonalną pomoc i teraz czuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje problemy z kręgosłupem zostały rozwiązane dopiero po poddaniu się stosownej rehabilitacji, jaką otrzymałem ze strony www.kolmed-swidnica.pl . Tam od razu otrzymałam ważną poradę : bólów kręgosłupa nie można lekceważyć trzeba się z tym kłopotem jak najszybciej zgłosić do lekarza. Całe szczęście, rozwiązali ten kłopot gdyż rehabilitacja była bardzo udana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka9
Ja trafiłam na świetną rehabilitację w Krakowie z kolei. Bardzo rzeczowe, profesjonalne Panie fizjoterapeutki pomogły mi już po kilku zabiegach. Bardzo polecam, bo naprawdę działa ta rehabilitacja. Teraz jak już coś czuję, że mnie spina czy coś to mam zestaw ćwiczeń i sama umiem sobie poradzić, a jak coś poważniejszego to tylko na Słomczyńskiego 12/16 www.rehabilitacje.org tam się tylko zapisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efredyty
Marlenka chyba wszyscy w Krakowie wiedzą, gdzie się udać na zabiegi jak coś zaczyna boleć :D Ja równiez chodzę do gabinetu G&R ale na Piwną. Teraz wróciłam z nart i trochę zaczyna mi wracać, więc muszę się zapisać do nich na zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baziakos
Jeśli chodzi o rehabilitację to polecam szukać w Krakowie Rejestrowałam się tutaj http://www.rehabilitacje.org/ a dokładnie mój tata. Ja na zawodach siatkówki naderwałam staw skokowy i robiłam u nich rezonans. Cały zabieg przeszedł sprawnie a nie ponieśliśmy dużych kosztów . Kontuzja trwała ponad miesiąc ale udało mi się wrócić ostatecznie na boisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi powoli bóle w kręgosłupie odpuszczają odkąd jestem pod opieką specjalistów z Futura Medica, a był taki czas, że samo wstanie rano z łóżka kojarzyło się z takim bólem że do pracy kilka razy nie poszłam..Bardzo ich polecam, w stu procentach zdrowa naturalna medycyna, bez szprycowania przeciwbólowymi, które co prawda dają efekt na bardzo krótko metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Ja miałam takie bóle zaraz po porodzie. Szczególnie w okolicach odcinka lędzwiowego. Pomgła dopiero rehabilitacja i regularne wizyty u fizjoterapeuty. Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Bydgoszczy lub okolic to zerknij sobie na AthleticoMed, świetnie radzą sobie w takich sytuacjach i na pewno Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka112
Mi też bardzo pomogły wizyty w bydgoskim Athletico Med. Bólu kręgosłupa nie ma co bagatelizować - lepiej sprawdzić od razu co może być przyczyną i jak najszybciej ją zwalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się za sprawdzonym miejscem, w którym zajmują się leczeniem bólów kręgosłupa. Od siebie mogę wam polecić www.reha-kfz.pl w Krakowie. Mają tam szeroką ofertę zabiegów fizjoterapeutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pod wrażeniem tego jak pracuje doktor Rosadziński, nie ma tutaj przypadku w jego terapii, jest planowa, przemyślana, każda wizyta ma określony sens i cel, to jest miła odmiana po prawie roku leczenia w innym gabinecie, gdzie miałem poczucie, że fizjo do końca nie wie co robi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, no niestety ale jeśli chodzi bole kręgosłupa to system leczenia w PL jest mocno upośledzony. Można się wykończyć nim człowiek się na NFZ doczeka na jakąś rehabilitację. Ja się zdecydowałem na prywatne leczenie u Rosadzińskiego na Kartuskiej i sobie chwalę. Postawił mnie na nogi, bez przepisywania kilogramów lekarstw jak to wcześniej mój lekarz ogólny czy ortopeda mieli w zwyczaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banira

A może ktoś z Was polecić model materaca do sypialni dla osoby z bólami kręgosłupa? Słyszałam, że warto pomyśleć o twardym. Dodatkowo fajnie, jakby miał też owczą wełnę, bo ma sporo pozytywnych właściwości, ale nie jest to warunek konieczny. Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Wiesz co, materace z owczą wełną to raczej rzadkość, wiem, że firma Sheepo ma takie w ofercie (jak sama nazwa wskazuje);). Mają bardzo dobre opinie, Co do modelu dla osoby, która ma problemy z kręgosłupem, to raczej postawiłabym na twardszy, ale to zajrzyj sobie na ich stronę sheepo.pl i porównaj kilka modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penti

Jeśli jesteś z okolic Krakowa, to możesz spróbować udać się ze swoim problemem do https://www.rehabilitacje.org/ mają świetnych fizjoterapeutów i lekarzy. Ja byłam pod ich opieką przy okazji zerwania ACL w prawej nodze i muszę przyznać, że byłam pod ogromnym wrażeniem. Wróciłam dzięki nim do pełnej sprawności. Co prawda kolano to nie kręgosłup, ale wiem, że takimi tematami też się zajmują. Zrobią Ci pełną diagnostykę i dobiorą odpowiednio zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×