Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galuszkkha

odebranie praw.. czy mam szanse

Polecane posty

Gość galuszkkha

witam! czy bicie matki na oczach dziecka przez kilka lat , łamanie jej kości, niepozwalanie jej i dziecku spac, znecanie psychiczne, plucie na matkę i demoralizujący tryb zycia ojca oraz to ze ojciec dziecka ma mase wyroków w zawieszeniu i sprawe w toku o handel ludzmi jest wystarczajac eby odebrac mu prawa rodzicielskie i zakazac zblizania sie do dziecka? wyrok za bicie i znecanie psychiczne juz ma ..w zawieszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouo[p[
ty na powaznie czy zarty sobie robisz? szkoda ze tylko tyle.... skoro wczesniej tego nie zrobilas czekasz az ci wiecej napieprzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
W zasadzie .....dopóki nie krzywdzi dziecka to nie. Chociaż krzywda nie musi być fizyczna.... a psychiczna. Nie rozumie jednak jak Ty mogłaś związać się z takim bandytą.Może to tobie należy ograniczyć lub nawet pozbawić praw rodzicielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galuszkkha
juz dawno odeszłam ale dalej mnie neka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywanie nie prywanie
oczywiście ze wystarczy. Zacznij poważnie działać i nie bój się. Sąd, prokuratura muszą Ci pomóc. Znaczenie ma również to czy angażuje się w wychowanie i opiekę nad dzieckiem, łoży na jego utrzymanie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaihshqhdwud
Pewnie, że wystarczy! Działaj jak najszybciej i odizoluj dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×