Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość muffii
ale możemy napisać na forum nautilusa, tylko, że oni uznają to za głupotę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
ja pierdziu, nie wchodziłam tu od wczoraj a tu nagle 20 stron więcej natrzaskane i jeszcze jeden plik z dźwiękami! Już go ściągam i będę analizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zmarły niemiec z karabinem i ze zmarlym kotem jest trochę straszny. a to dlaczego? Moglabyś rozwinąć tę myśl? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
21 WIEK A NIE 12 HHAHAHHAAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrriaaam
Hmmm, w XII nie było kamer 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
XII? O kurde to wtedy były kamery?! I przeniosłam się w czasie? I jest internet?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_hueehuee
ja pierdole, śledziłam ten temat i wysłuchałam wszystkich nagrań i ten głos niemiecki, ja pierdole :classic_cool: wierze że to nie prowo, bo sama mieszkam w domu w którym wiele widziałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_Jevel
**Mysia, myślę, że samo to, że on nie żyje a mimo to chodzi po kuchni i gada coś do dyktafonu jest straszne. Tak to już jest, że to co nieznane budzi lęk i zaciekawienie. No i zawsze mama mówiła, że duchów nie ma, a tu nagle coś takiego. Dosyć niepokojące zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_Jevel
Kurde jestem ciekawa co ten duch robiłby na 3 nagraniu. Bo o nagraniu video już nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, zostaw dyktafon na trzecią noc, co Ci szkodzi. A nóż Pan Niemiec powie coś więcej. Chociaż ja to bym mąkę rozsypał, żeby zobaczyć czy będą ślady stóp. Najlepszym pomysłem było by zostawić kamerkę internetową z transmisją na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
szkoda ze nie mieszkamy wszyscy w Katowicach, bysmy poszli tam dzis w nocy heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już jest koniec
matylda_hueehuee- co widzialas, napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie bylo Cię tam, nie wiesz czy to w ogóle ''duch'' co więcej z tego co piszesz wnioskuję, że nigdy nie mialaś do czynienia z prawdziwym duchem niemca z kotem, prawda? :P Nie nakręcaj(cie) się, poważnie. Nic się nie dzieje a Wy przeżywacie. Oczywiście bez obrazy ;) nikomu nie zarzucam, że to prowo czy coś ale nie bylo nas tam i nie widzieliśmy/slyszeliśmy tego. Ja sama w swoim życiu przeżylam takie rzeczy, że w sumie nie napiszę, że nie wierze w takie rzeczy ale nie dajmy się zwariować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_Jevel
Jarecky ten pomysł z kamerką coś swietnego. Oglądałabym zaciekawiona i oczywiscie z popcornem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_Jevel
**Mysia zgadłaś nie miałam do czynienia z Niemcem i jego kotem. Mnie takie historie zawsze jarały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamera internetowa może nic nie uchwycić albo uchwycić coś co spowoduje że zawału dostaniemy, ja dalej radzę zdjęcia w podczerwieni lub ultrafiolecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach skoro o kotach mowa. Idę swojego nakarmić. I nie, nie mam na nazwisko Kaczyński :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingusia chcesz to Ci zalatwię takie foty na których będzie taki duch jakiego sobie wymarzysz z wąsem, bez wąsa :classic_cool: kiedyś znajomy tak przerabial foty, wrzucil ''ducha'' takiego z prześcieradla i straszyl naiwne koleżanki które mu wierzyly i więcej do niego już nie przychodzily :D także nie warto wierzyć we wszystko co się widzi w szczególności na zdjęciach oraz filmach. Co do nagrań to wiadomo - też mogę wrzucić coś postukać i wkręcać, że to duch. Oczywiście to jest racjonalne, logiczne myślenie. Jeśli takie coś dzialoby się naprawdę to serdecznie wspólczuję, bo wiem, że to nic fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Kamerka, a na nią noktowizor nałożyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×