Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

No wlaśnie, wcale nie musial być żolnierzem :o Kaśka w sumie to też bardzo prawdopodobne. No i w horrorach też bylo, że duchy sobie nie zdają sprawy z tego, że nie żyją :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa weźcie skończcie tworzyć
bo drugie to jest na pewno: Ich bin die Nacht Ja jestem nocą. Wczoraj pisałem że to nie duch, dziś to tylko potwierdzasz. TO JEST DEMON! Kot, język niemiecki, noc! D E M O N! Wypierdalaj z tego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_Jevel
Według mnie to w drugim jest Ich bin dir nah, ew. ich bin die nah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia330
no ale to wcale nie musialbyc czlowiek.... zreszta co oznacza zdanie "nie jestem martwy"? w sumie skoro mowi, to zyje :) w innym sensie, ale zyje, wiec ma racje :) moze to naprawde jakis demon... a ten z czlowiekiem ma niewiele wspolnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytam sobie powoli co pisaliście jak mnie nie było. To raczej niemożliwe żeby zginął od granatu :D Jakby tam wybuch granat to by to raczej wyburzyli całe a nie odnawiali. Zwłaszcza że jak granat wybuchnie na 3 piętrze to już raczej po budynku, nie? Patrzcie na WTC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Autorko skoro nie idziesz zostawić dyktafonu to może przejdziesz się zobaczyć czy w kuchni pali się światło, bo sama mówiłaś, że ostatnim razem nie sprawdziłaś czy się pali. Już się ściemnia więc będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to wlasciciel mieszkania? zamontowal kamere w kuchni i widzial, ze autorka pajacuje i przyszedl, powiedzial do dyktafonu co mial powiedziec i wypiertolił. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruch
ale dziwne ze autorka nic wczesniej nie slyszala, zadnego stukania, pukania w nocy, zadnych dziwnych odglosow. Teraz nagle wpadla na pomysl zeby nagrywac i odrazu cos jest...dziwne, moze rzeczywiscie nagranie sciagniete z netu. Ja bym byla zaskoczona,nawet bardzo, a ona moze i pisze ze sie boi, ale jakos to malo wiarygodnie to brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia330
Kingusia, przestan... ja tez sie "takimi sprawami" interesuje :) nie ma czego sie obawiac, to moze byc jakas manifestacja ze swiata duchow, ale zupelnie niegrozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia330
Ludzie- znajomy znalazl wytlumaczenie! Ten ktos z nagrania tlumaczy, ze nie jest martwy i ze jest obok (lub tutaj). On po prostu chce odzyskac mieszkanie z powrotem. Znaczy sie ten Niemiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
myślę że kasia 330 ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia330
a glos tez ma spokojny, po prostu probuje to grzecznie wyjasnic autorce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
jesteś chora lecz się, ludzie tu na głowie stawali by ci doradzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyzyk na droge
uwazam, ze autorka jesli naprawde by sie bala to by nie walila co chwile usmieszkow i nie zartowala sobie, ze nie bedzie miala gdzie coli trzymac :o jesli u mnie w mieszkaniu dzialy by sie takie akcje i nie mialambym pewnosci czy to do mnie sie przypaletalo czy do mieszkania to bym spokojna i wesola nie byla. Autorka nawet strachu nie umie udawac. I boi ise, ze ja ktos wysmieje. To boisz sie czy nie? ja jakbym sie bala to bym mowila mma przeciez dowody. A ty bzdety gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia330
no to gratuluje pomyslu, szkoda tylko, ze niektorych niezle wystraszylas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Forum - strona główna Profil Użytkownik: brak pomysłu na nick heIp (ilość tematów: 0, ilość postów: 1) Tlen.pl: nie podał/a Kilka słów o sobie: Aktualna stopka: Uwaga powyżej to podszyw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
w nicku w wyrazie help ma wielka literę " i ". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia330
wydaje mi sie, ze autorka zbyt dlugo w tym mieszkaniu i tak nie pomieszka.... :) takie zarciki wracaja do wlasciciela.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
oby ci się kiedyś przytrafiło naprawdę i by nikt ci nie uwierzył. jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyzyk na droge
Autorka to idiotka! za kare teraz spotka Cie zasluzona kara i naprawde cie ktos nawiedzi zryty berecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×