Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość rrrrrrrr
Co za gosc, najpierw kota meczyl, aterazpo szafkach szpera, autorka musi isc tam jutro wieczorem, sprawdzic czy nic nie zginelo i zostawic jeszcze raz dyktafon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szmerów - o jakie szmery chodzi? o "szafki" - czy o jednostajny szum pomiędzy nimi? jeśli chodzi o jednostajny szum, to jest na całym nagraniu i powstał raczej w wyniku mojego wzmocnienia "szafek". problem jest w tym, że ten dyktafon, żeby skompresować maksymalnie nagranie stosuje różne sztuczki (np. bezpośrednia kompresja do mp3, wycinanie szumów, bardzo niska częstotliwość próbkowania), które powodują znaczną utratę jakości. I bardzo możliwe że te "sztuczki" powodują że coś nam umyka. ALE co sprawia jednocześnie, że coś jeszcze może się w tych plikach (ostatnim i aktualnym) chować, ale trzeba je przerobić. dajcie mi dzień, dwa, poszukam. bo na nowe nagranie nie ma szans. osobiście wolę nie mieć nagrania z duchem, niż Kaśkę na sumieniu (przez to relanium).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrr
ja tez juz spadam, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavi010101
Też tam słysze szepty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to sie wydaje
jedna wielka ściema!! autorka niby na początku wielce przerażona, potrzebująca pomocy a teraz guuu..ją wszystko obchodzi a najbardziej to sie udziela niby ktos inny-jarecky..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
o nie jarecky ja cie prosze wrzuc cale nagranie, mozesz jutro, bez zadnego wzmacniania i ulepszania, bo zauwazylam ze to bardzo znieksztalca wszystkie dzwieki. Chcialabym posluchac orginalna wersje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavi010101
No przez to słychać szepty czy coś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrrrrrrrr - wrzucę. wytnę tylko Kasię na początku, bo obiecałem, a ja zwykle dotrzymuję obietnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrr
dzieki, to ja wytnij, ale napisz o czym rozmawiali hehe ok, teraz juz na serio spadam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex2222222
ja mam bardziej przejebane...nie wiem co robic.. zaczelo sie od tego, ze poszlam z kolezanka do pizzerii. placi sie odrazu wiec to zrobilysmy i czekalysmy na pizze przy stoliku. minelo pol godziny jak podeszlam sie zapytac co z nasza pizza i czemu tak dlugo to trwa babka zrobila dziwna mine i powiedziala ze przeciez juz zjadlysmy i ze sprzatnela talerze. probowalam wytlumaczyc ze nic takiego nie mialo miejsca ale reszta osob siedzacych w tej pizzerii potwierdzila ze zjadlysmy. pomyslalabym ze zwariowalam gdyby nie to ze bylam z kolezanka i ona tez nie miala pojecia co sie dzieje. w ten sam dzien wieczorem zadzwonil do mnie telefon, jako numer pokazal mi sie moj wlasny! wystraszylam sie i nie odebralam, dzwonilo jeszcze kilka razy wiec w koncu dalam siostrze. ona z przerazeniem na twarzy powiedziala ze slyszy moj glos mowiacy 'ona nie jest twoja siostra' nie musicie wierzyc jesli nie chcecie ale ja juz zaczynam wariowac od tego nie ma minuty zebym sie nie bala tym bardziej ze to nie jedyne dziwne rzeczy ktore sie mi przytrafiaja ale opisalam je bo sa najmocniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
alex, to jest straszne co mowisz!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyEmd
CarrieBradshaw.Nie strasz dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyEmd
Jarecky ale pewnie to dawno było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ich bin ich biiiiiiiin
Gegret seist du, Maria, voll der Gnade, der Herr ist mit dir, Du bist gebenedeit unter den Frauen, und gebenedeit ist die Frucht deines Leibes, Jesus. Heilige Maria, Mutter Gottes, bitte fr uns Snder jetzt und in der Stunde unseres Todes. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecky, a jak ten horror sie skonczyl? Bo ja skonczylam ogladanie na scenie gdzie dwie panny siedzialy razem w pokoju, wylaczyly telefony i do jednej przyszedl sms, a do drugiej mms. Co bylo dalej?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowedzieckojohna
pozniej wyjebalo wszystkich w pizdu, wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CarrieBradshaw - nie wiem, nie oglądałem go, widziałem go jedynie "w przelocie" jak moja współlokatorka śledziła go z szałem w oczach na swoim telewizorze wielkości boiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja oglądałem wczoraj całkiem c
iekawy film, horror "naznaczony", naprawdę polecam, można się całkiem nieźle wystraszyć, ma swój klimacik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wlasnie on byl czerstwy, dlatego zaniechałam oglądania. :classic_cool: Chociaz, ja ogolnie nie jaram sie horrorami, na paranormal activity prawie zasnelam, jak juz to wole bardziej realistyczne. Jedyny, ktory mi sie podobal naprawde to chyba Nieznajomi, ale to w glownej mierze ze wzgledu na glownych aktorów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama32mamam32mamama32mam
jak mam teraz do chuja spac dalny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja oglądałem wczoraj całkiem c
Horrory się ogląda nieźle, ale jeśli by mnie coś w życiu paranormalnego spotkało to pewnie bym oszalał ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannanikt21elb
mam troche glupie pytanie ... czy duch (badz paraliz senny) moze zgwalcic? bo ja to przezylam z tym, ze nie pasuje mi tu paraliz senny gdyz moglam sie ruszac ale nie dalam rady uciec a nikogo tam nie bylo tylko to czulam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wg Malleus Maleficarum ("Młot na czarownice") miały zdolność zapładniania kobiet nasieniem, które sukkuby zbierały od skuszonych przez siebie mężczyzn. Dzieci spłodzone w ten sposób miały być szczególnie podatne na wpływ Szatana." Panna nikt, ja bym sie na Twoim miejscu bała. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×