Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

niestety nie obraźcie się ale te całe obrazki mi się trochę znudziły ;) ja będę mykać. ale wpadnę czasem Was poczytać. ;) no i jeszcze raz pozdro dla Jareckiego. 3majcie się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p i z d a juz mi sie nie chce w to bawic :) wczoraj mialam smiechowo dzis kogo innego powkurzam :) tzn jakas pomaranczke :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ukradla nicka mufi :)
masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ;) kiedy i o której ;) Mogę jeszcze przywieść kota do towarzystwa dla kota-hitlera. powiedzcie tylko jakiej maści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj paczka do mnie przyszla, z/w nie wiem czemu mnie loguje pod twoim nickiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaika88
to przez dwa tygodnie mozna badac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie stad w cholere
oj znowu produkujecie strony bezsensowna paplanina, podajcie sobie num na gg i tam gadajcie do woli, ani to smieszne ani madre:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dzióbki pamiętajcie - ten temat nigdy nie umrze! no chyba, że umrze kot-hitler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra18988
przeczytalam z początku 10 stron tematu, odsłuchałam nagranie i muszę stwierdzić ze jestem racjonalistką i takie rzeczy się nie zdarzają. Duchy nie istnieją a wszystko co temu towarzyszy to wymysł waszej wyobraźni ! Odgłosy, stękania, no luuuudzie prosze was zastanówcie się , rozumiem ze lato, ciepło, wakacje i pogoda w ostatnich dniach nie wygania ludzi na plaże - ale - nie róbcie tanich prowokacji i nie twórzcie historii wyssanych z palca, kazda sytuacja ma swoje racjonalne wytłumaczenie tylko trzeba chciec wytlumaczyc to w inny sposob a nie odrazu zakladac ze jak się zapala swiatlo to u was w domu jest duch, albo cos stuknęlo to ktos chodzi po mieszkaniu i to napewno jest duch ! :)Ludzie są w stanie wmówić wiele rzeczy - począwszy od choroby az do tego ze wlasnie widzieli zjawę chasającą po korytarzu w mieszkaniu. Autorko tematu - mam do Ciebie sceptyczne nastawienie gdyz niemalże opisujesz swoją kamienice tym samym pozbywasz się anonimowości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie stad w cholere
sandra takie bla bla tez sobie daruj, nie wiesz o co kaman to wypad:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×