Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

katharssis jeśli jesteś medium - to osoba która przyciąga duchy nie pozbędziesz się tego albo nauczysz się z tym żyć abo będziesz miała problemy emocjonalne. Moja rada poszukaj sobie ducha opiekuńczego który będzie cię chronił to może być osoba która zmarła a była ci bliska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest koniec Też na to liczyłam, wyprowadziła by się z mieszkania ale kontynuowali byśmy sprawe. czytam od początku prawdziwa ja mam godzine i 18 minut samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynkiewiczowna
Czytalam od wczoraj z ciekawosci, poniewaz zaciekawila mnie okolica zdarzenia. Moj znajomy jest prawnikiem, ma Kancelarie Prawna w okolicach Dworca Glownego w Katowicach i mowil mi okolo 2 miesiecy temu, ze dzieja sie dziwne rzeczy u nich w kancelarii - on czesto zostaje po godzinach czytac akta, on, albo jego asystent - mowil, ze w okolicach 23-24 slyszy szuranie, pobrzekiwanie jakby kredens ze szklanymi naczyniami tam stal, a ich kuchnia stoi praktycznie pusta ; lodowka , stol, i wielki ekspres do robienia kawy. Dlaczego od razu mi sie wszystko skojarzylo? Bo mowil, ze odkad otworzyli tam sklep z drogimi ciuchami - maja mniej klientow i on nie wie dlaczego, bo teoretycznie nie powinno miec to zadnego wplywu. No i jak autorka watku opisala ta swoja kamienice,to jestem prawie pewna, ze to to samo miejsce. Tyle tylko, ze teraz to juz malo pewnie istotne. Wierze, czy nie wierze, po przeczytaniu tego watku obejrzalam sobie takze egzorcyzmu A. Michel i nie dosc, ze niemiecki jest okropny, to jeszcze wypowiadany przez taki glos sprawia, ze z pewnoscia zdania nie zmienie i nie zaczne go lubic. Nigdy nie wiedzialam czemu go nie lubie. Zdarzenia z paralizem podczas snu mialam bardzo czesto, ale odkad siedze w Anglii tego nie mam - ktos mi wyjasni dlaczego to sie pojawia i jaki to ma zwiazek z tym, ze jesli sie o tym mysli - to to przychodzi? Mialam tez raz cos takiego, ze fruwalam sobie pod sufitem i widzialam siebie spiaca na lozku. Mialam kilkanascie operacji pod narkoza w moim zyciu i pamietam swiatelko w tunelu - cos mnie tam ciagnelo, ale krzyczalam , ze to jeszcze nie moj czas i ze nie ide. Lekarze mowili, ze strasznie duzo krwi stracilam podczas operacji, spadla saturacja i musieli mi przetaczac krew. Moze ma to zwiazek? Wiem jedno : ja wierze, ze umysl ludzki ma jeszcze wiele niewykorzystanych poziomow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam od początku prawdziwa Haha chętnie, tylko ja nie mam ani samochodu ani prawa jazdy jak coś :D A w którą strone od Witkowic mieszkasz tzn północ, południe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynkiewiczowna
Nie wiem czy to prowokacja, czy nie, bo duzo bylo podejrzen o to, ale wydaje mi sie, ze jesli tak, to autorka moze nawet nie byc w Katowicach, bo rabnela sie raz z czasem i byla 23, a ona napisala, ze jest juz 22. Zwrocilam na to uwage, bo wlasnie taka godzina byla w Anglii. No, ale moze to glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londynkiewiczowna lokacja się zgadza doskkonale al odgłosy ponagrywały się po północy, powiedz na jakiej ulicy jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj koleżanko z Londynu :) Co do paraliżu to oczywiście już odpowiadam - wywołuje go stres i zmęczenie. Dlaczego pojawia się jak się o nim myśli? Dobre pytanie... Myślę, że to takie jakby samonakręcanie. Jeśli byłaś pod sufitem to gratuluję - przezyłaś OOBE! Ludzie uczą się tego czasami bardzo długo :) A czy będzie to nadużycie jeśli zdradzisz na jakiej ulicy znajduje się ta kancelaria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynkiewiczowna
Cholera nie wiem czy moge podawac adres, bo to jedyna Kancelaria na tej ulicy i kazdy sie kapnie o jaka chodzi. A nie chce mu robic problemow. W kazdym razie prawdopodobnie to jest to samo miejsce. Czy ktos wie dokladnie jaki to byl sklep? Gdzies czytalam , ze Versace, ale w kamienicy mojego znajomego nie ma Versace, jest sklep z drogimi ciuchami - nawet bardzo drogimi. Taki butik dla bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Versace jest w Monopolu chyba. I tak dużo osób kojarzy tą okolice a autorka raczej tam nie będzie mieszkać (o ile wgl mieszkała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolenie o szopenie si
kancelaria to jak sklep zrobisz im reklame i tyle gadaj jaka ulica tu nie wiele osob z katowic wiec nie chrzan, albo nie wymyslaj glupot, bo jak nie powiesz to znaczy ze piedolisz byle podrkecic temat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynkiewiczowna
Ja sie tego nie uczylam, po prostu raz tak mialam. To bylo ladnych parenascie lat temu. Zycze sobie by juz nigdy nie przezywac takich rzeczy - ja dosc strachliwa jestem - i mimo, ze czytalam na ten temat wydaje mi sie, ze to nie dla mnie. Mam te intuicje silnie rozwinieta i zawsze widze jak ktos klamie - kilka razy zdarzylo mi sie w zyciu, ze sama siebie oszukiwalam : hej to mrugniecie okiem czy specyficzne wpatrywanie sie w moje oczy abym uwierzyla ze ktos mowi prawde bylo tylko zludzeniem, ta osoba jest dobra i mowila prawde. Po czym okazywalo sie, ze albo zostalam okradziona, oklamana, zdradzona, albo inne rzeczy. Po prostu mam wech jak pies policyjny ( w oczach:D) Czy jak ja napisze nazwe ulicy, czy to cos zmieni... tak sie zastanawiam. Przeciez i tak nikt nie ma dostepu do tego mieszkania. Dopytam jeszcze znajomego od kogo wynajmuje biuro. Moze wlasciciel zgodzilby sie aby ktos tam poweszyl, bo widze, ze macie zapedy :) Ja bym w zyciu nie poszla. P.S rowniez witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londynkiewiczowna - też zwróciłam na ten post uwagę, tylko że mi od razu dodało się dwa do dwóch. Ten post wskoczył jakoś na początku 23 więc autorka pisząc go prawdopodobnie patrzyła na zegarek i była 22 ileśtam, w każdym razie mi często się zdarza, że jak patrzę na zegarek i widzę kątem oka np. 22.56 to kojarzę sobie i tak, że jest 22 a nie 23. Trudne to do ogarnięcia nie jest. Do tego na klawiaturze trójka jest zaraz po dwójce (jakbyś nie zauważyła) więc autorce równie dobrze mógł się palec "omsknąć". Tak więc nie czepiaj się takich drobnych szczegółów bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynkiewiczowna
Sprawdzilam w googlach - na szczescie nie jest tam tylko jedna Kancelaria, moze sie cos nowego otworzylo odkad tam ostatnio bylam * 5 lat temu) To jest ul, Opolska. A co do szopena - nie wiem czy pisanie w watku o duchu i podawanie adresu kancelarii jest reklama - szczegolnie, ze napisalam, ze znajomy jest wlascicielem i mowil, ze czegos takiego tez doswiadcza. Nikt normalny nie bedzie traktowal go serio. Na szczescie nie jest to jednak jedyna Kancelaria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londynkiewiczowna dzięki za tą ulice. Ja spróbuje tak z ciekawości popytać się rodziny z Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×