Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

jakiś matołek z wyższego piętra w moim bloku wyrzucił przez okno jakąś konserwę, nie dość, że się wystraszyłam to jeszcze mam cały parapet uwalany jakąś rybą (stawiam na paprykarz);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprykarz szczeciński to też sprawa paranormalna - nie ma papryki i nie jest ze Szczecina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam sie biorac pod uwage szopki jakie sie dzieja z nickami Mojej psychiki juz sie chyba nie da wzmocnic pod tym wzgledem. Moja intuicja mnie wykancza. Ktos mi cos mowi i np gdyba co sie wydarzy, a ja juz wiem co sie wydarzy. I w 80% zazwyczaj sie zdarza z mniejszym lub wiekszym poslizgiem, lekka zmiana, ale zawsze to co ja przewidze. Teraz zdalam sobie sprawe, ze po tonie glosu tez potrafie rozpoznac klamstwo - mialam wiele takich sytuacji telefonicznych. Nie wiem czy odwazylabym sie w to wszystko zaglebic. Dla uciechy ogolu zadzwonie w piatek wieczorem do Katowic do tego mojego znajomego i popytam co i jak - gdyby ktos tam chcial cos filmowac nagrywac to ja mysle, ze on by sie zgodzil - to w porzo facet, ale jednak wole sie upewnic, ze to nie byly szczury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londynkiewiczowna - jak to się uda, o czym mówisz, to masz u mnie paletę paprykarzu szczecińskiego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bede wygladac jak ten jasnowidz z Czluchowa palacy papierocha za papierochem? Nie, dziekuje. Jarecky - zobacze , moze sie uspokoilo. P.S Mam wlaczony program muzyczny VHR, na wyciszonym glosie. Spiewa Prince, jakis stary kawalek - na wyciszonym brzmi dokladnie jak glosy dracego sie kota. moze tego uzyla autorka do nagrania odglosu kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty promyk
To kto ma kamerę? :) ile osób zgłasza się na ochotnika by iść do tego lasu? ja oglądnę sobie film o ile odnajdziemy kamerę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S a czy ktos w ogole zwrocil uwage na post , w ktorym ktos powiedzial, ze drugie nagranie wlaczyl przez program windows jakis tam ( odtwarzacz) i wyskoczyla mu nazwa nagrania - Silence + jakas nazwa autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Weźmy jeszcze Carrie ze sobą - najpierw będzie na ducha krzyczeć "prowo! prowo!" a potem jak się woda zagotuje to puści klocka i będzie wesoło" Ok, jade z Wami, ale nie mam problemu z trzymaniem kału. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwróciłam, znalazłam, puściłam na youtubie i cisza tam była...cisza przez całe 1.04minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, tak sie przejelam ta Wasza akcja paprykarz, ze sprobuje do znajomego zadzwonic teraz. Mam nadzieje, ze mnie nie ochrzani za pozna pore. Chwilunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż w latach '70 ubiegłego wieku zaczęto produkować paprykarz z ryby zwanej błękitkiem. I ta ryba była bardzo zarobaczona. Więc wymyślono że zacznie się dodawać ryż, żeby nie można było odróżnić larw od ryżu. I tak już zostało do dziś (ryż, nie robaki ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i d... komorka wylaczona. A co do tego nagrania silence, moze ktos zmontowal nagranie nr 2 z wlasnie tego nagrania oraz nagrania jakiegos niemieckiego filmu i stukow? Gdyby ktos posiadal jeszcze oryginal nagrania nr 2 to moze idzie sprawdzic w pliku - zrodle? Musi tam byc jakas informacja zapisana, skoro komus w odtwarzaczu wyswietlila sie nazwa. Albo ten ktos sciemnil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×