Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

kto zajmuje się spirytyzmem lub poszedł do jasnowidza czy astrologa, zadzierzgnął w ten sposb więzy. Nie będzie to jeszcze przypadek opętania, lecz osoba ta będzie związana przez złe duchy. Będzie miała stany lękowe, ktre mogą doprowadzić aż do samobjczych myśli. Wszystkie praktyki okultystyczne owocują duchową destrukcją - czy to wtedy, gdy jesteśmy „zżerani od środka", czy też gdy „gnijemy od zewnątrz", czyli jesteśmy dręczeni przez niemoralne myśli lub praktyki albo owładnięci niszczącą pychą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oglądaliście o duszach czyśćcowych czyli o duchach http://pl.gloria.tv/?media=135049 ora et labora -módl się i pracuj "w dzień i w nocy bóg mi sprzyja" twoje myśli, lęki , przekonania i przyzwyczajenia kształtują twoje życie kto się modli ten ma lżej w życiu Orędzia do Kapłanów http://www.taw1.republika.pl/michelini.html [URL=http://chomikuj.pl/?page=307465] mój chomik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem szalona
to chyba prowo tak mi sie wydaje chociaz autorka byla cierpliwa pzy tym nagraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininin
se wlaczyla i poszla ale mi cierpliwa a za dwie godziny miau i nara xd prowo tu smierdzi na kilometr albo i dalej jak sie nie myle xd zal mi tylko Kingi. tyle xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktamjaktamjaktam
no i co tam?? kot juz skacze i miauczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111234
Mam nadzieję że autorka się niedługo odezwie. Wciągnął mnie ten topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozalkurwa
kurwa kot zamiauczał żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możęee e
autorka wpadła w sidła ducha :( Dlaczego jeszcze nic nie napisała? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałtorka topika
autorka topika wraz z nadejściem wieczoru przemienia się w kota i sama te odgłosy wydaje http://pu.i.wp.pl/k,MzUxNTIxNzQsNzE1NjY2,f,534801-2016-it2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede tego sluchac, rezygnuje, po co mi to? ja wierze w duchy i bez tegofilmu, spalam raz na pielgrzymce w jednym domu i ludzie bali sie go:( w nocy cos chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szzzka
niemoge spac teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkkaaaaaaa
dlaczego autorka jeszcze nie odpisała? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. No więc to jest tak... nic się nie rowinęło tylko się wkurzyłam. Przyszedł ten durny elektryk (powtórzę jeszcze raz że to znajomy kolegi), opisałam mu sytuację, tzn nie powiedziałam że mam ducha ;) tylko że mi się światło zaświeca, a on mi że on myślał że jest wzywany w poważnej sprawie, że jest sobota i to jest dzień wolny i nalezy go wzywać w sytuacjach awaryjnych i tu najlepsze "może gdzieś tam na drugim końcu miasta ktoś naprawdę potrzebuje pomocy bo w ogóle nie ma światła", z wielkim fochem sprawdził co tam w tych kablach i stwiedził że wszystko oki. Ale jakoś mi się w to wierzyć nie chce żeby w ogóle się tym przejął, głupota to była żeby tak po znajomości kogoś szukac, w poniedziałek zawołam jeszcze raz kogoś z ogłoszenia. No mniejsza z tym. Tylko się wkurzyłam. Potem umówiłam się ze znajomymi poszłam przed kinem wpadliśmy tam zostawiłam ten dyktafon, tym razem nabiłam baterię na full, więc pewnie się tam jeszcze nagrywa. Włączyłam go około 21.30. Zobaczymy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno, zastanawiam się czy zamiast brać jakiegoś elektryka z wyborczej, nie zawołać sobie jakiegoś życzliwego kolegi z wydziału elektrycznego z polibudy, może tak byłoby lepiej bo wówczas ten może zajmie się sprawą na poważnie i rzeczywiście będzie chciał coś tam znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz tak do kolegi
Cześć mateusz kestem Kasia i mam w domu ducha który mnie rucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Wam co robił mój sąsiad ,otóż parę lat temu umarł mój sąsiad ,mieszkanie stało puste rodzina zaczęła wynajmować i tak po znajomości wynajęli mojemu drugiemu sąsiadowi który miesza obok mnie z rodzicami ,trochę pomieszkał ale stracił robotę i wrócił z powrotem do rodziców ale komplet kluczy miał ,do tego mieszkania wprowadzili się młodzi ludzi ,a ten kretyn buszował im po kuchni jak spali albo jak ich nie było ,bo piwo i jedzenie podkradał im z lodówki Dziewczyna kiedyś mnie zaczepiła i zaczęła opowiadać że chyba wariuje bo coś jej się nie zgadza ,lodówka w nocy otwarta ,drzwi wejściowe otwarte, słyszała kroki i miała stracha a narzeczony spał obok ona sparaliżowana ze strachu nawet ruszyć się nie mogła ,po tym jak się wyprowadzili to właśnie ten mój sąsiad mi zaczął opowiadać jak to w nocy piwka u nich w lodówce szukał ,może po mieszkaniu autorki też grasuje jakiś były najemca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkr@
moja sasiadka była w Niemczech jako opiekunka akurat była sama w tym domu spała przy zapalonej lampce o godzinie 3 w nocy obudziło ja uczucie zimnego wiatru i zsuwania kołdry obudziła sie i zobaczyła nad sobą pochylona postać nad łóżkiem i wyciągnięte ku niej ręce z długimi pazurami miała długie siwe włosy twarzy nie widziała bo były zakryte przez te włosy kture sie ruszały w kierunku okien od tej postaci było czuc chłód, ze strachu to chwyciła różaniec i zaczęła sie modlić do rana sie modliła bo sie bała ruszyć jak sie zaczeła sie modlic to ta postać sie oddaliła do kuchni i usłyszała jak lecą talerze i garnki rano dopiero zabaczyła ze to były naczynia było w kuchni i komurce wszystko porozwalane rano terz poleciała do pielęgniarki i powiedziała ze nie będzie tam nocować ona ta pielegniarka wzieła wode swiencona i pokropiła całe mieszkanie dała figurkę matki bożej i dalej nocowała i to sie więcej nie powtórzyło a ja kazałem jej żeby mi pokazała mi ten różaniec okazało ze to był różaniec z medalikiem św Benedykta medalik św Benedykta to jest egzorcyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancia ancia
duchami są ludzie którzy popełnili samobójstwo lub nie chce odejść bo jest do kogoś bardzo przywiązany może nie wiedzieć że jest duchem tam nie ma czasu tak jak w naszym 3 wymiarowym świecie bardzo znana jest historia jak ponad 100 lat temu synek pewnej kobiety poszedł pobawić sie do lasu i nastała ogromna burza i ona szła po lesie i wołała dziecko , drzewo sie złamało i ją przygniotło, zabiło a ona dalej chodzi i woła niektórzy szczególnie podczas burzy, deszczu ją widzą on po prostu woła dziecko i jako duch nie wie że minęło 100 lat dla niej to było półgodziny temu to znana prawdziwa historia niektórzy mówią nawet że słychać iak woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takie
a skad ty wiesz co ona mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncknclkn
byla taka fajna ksiazka nie oamietam tytulu ani autorki, ale bylo w niej wyujasnione bardzo szczegolowo jak wyglada smierc, przejscie na tamta strone, np jak czlwoiek umiera to jako dusza jeszce przez jakis czas nie wie ze umarl, nadal czuje bol, zimno itd. czytalam tylko fragment tej ksiazki i zaluje ze jej nie kupilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancia ancia
ale do kogo pytanie do mnie ? ducha w lesie widać i słychać , skoro wiadomo że ta matka zginęła tam a woła imie syna, zapomniałam juz jakie to wiadomo znam też historię prawdziwą nawiedzonego domu , to było chyba z 20 lat temu, znam człowieka który zajął sie ratowaniem tej rodziny i porozumiał sie z duchem który nawiedzał dom duch był księdzem pochowany na terenie domu w okresie wojny wiązało sie to z jakąś historią że ów ksiądz zadręczał się , zdradził rodaków podczas wojny tylko już nie pamiętam czy sam sie zabił czy Niemcy go zabili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takie
chodzi mi o to, ze skad wiesz, ze duch mysli, ze minelo pol godziny i nie odczuwa czasu? Moze wlasnie lata jej sie dluza nie wiesz co ona mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncknclkn
nkr -nie wierze w taka wizja zycia po smierci. mam za duzo dowodow na to ze nie do konca tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frank Einstein
Cóż za ciekawa liczba postów. Pokażę to Albercikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×