Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość koljuiukygfvg
napisze ktoś jak to włączyć?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoPYTAMsobie
a gdzie to stukanie wkoncu ktora godzina i minuta?? boje sie jak cholera a dzisiaj znowu na noc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeee
duch nie musial mowic jestem tu... i tak sluchac bylo ze on tam jest. Ciekawe czy ma zle zamiary... bo szczerze mowiac jak duch ot tak sobie przychodzil to slyszalam, ze ruszal czyms, stukal, pukal, chlod,, wiatr, ale pierwszy raz slysze by duch ujawnil sie poprzez mowe. Taki zwykly duch :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavi01010101991228992
Dla mnie to "coś" mówi "ish bin der sein" jeśli to na prawdę "duch" to może mieszkał tam podczas 1/2 wojny światowej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poczatku wierzyłam że to nawiedzenie, miałam nadzieję jednak że da się jakoś to racjonalnie wytłumaczyć, ale te słowa wykraczają poza logikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
ludzie duch się przedstawia z nazwiska swojego ich bin... w pierwszym zdaniu a w drugim mowi jestem tu to najbardziej racjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrr
tak, szpur albo stur w tym pierwszym zdaniu, drugiego nie przesluchalam i zanim to powiedzial to znowu w cos uderzyl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrriaaam
Ja też myślę, że on może mówić : "ich bin...i tutaj pada nazwisko i imię", a póxniej mówi "ich bin da", tylko da jako zdanie kończące jest z tonacją opadającą. To by ię zgadzało, bo z nagrania słychać, że to pierwsze zdanie jest zawieszone, tonacja nie opada, czyli to drugie jest kontynuacją i zakończeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym nie byla z Krakowa to lecialabym do autorki : ( Wiecie jak ona moze sie czuć? Musi byc silna psychicznie przecież to jest jakas masakra okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie pytam: gdzie ona jest? bidulka :( Ale Kingusia DOBRZE ZROBILAS ZE KAZALAS JEJ TO NAGRAC, inaczej NIE BYLABY SWIADOMA i mogloby sie stac cos GORSZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer Bonnell
Gdyby moja opcja była prawdziwa, to bałabym się, gdyby duch zmaterializował się pod słowami "Jestem uparty, jestem tu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
wydaje mi sie ze duch nie ma zlych zamiarow. ton jego glosu jest dosc przyjazny, tak mi sie wydaje. mysle ze powinnismy wszyscy sie dzis wieczorem za niego pomodlic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
autorka poszla do koscioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrriaaam
Magic_Jevel, myślimy tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie głupia autorka
nie jest glupia aktorka dobry pomysl z nagraniem dzwieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już jest koniec
Pierwsze to faktycznie może być "Ich bin der stadt" - NIE, to nie pasuje, wystarczy posluchac. No wlasnie, jesli Der to trzeba wykluczyc niewlasciwe formy A mzoe cos w stylu- jestem tu panem, tylko jakie slowka po niemeicku by pasowaly:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
Duchy nie mają takiego głosu... Duchy mają taki cichszy i ledwie słyszalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena1980
Ludzie wysłuchajcie to bardzo głośno. Ja tam ciągle w pierwszym zdaniu słyszę "der stein".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie zesram to sie pomodle. Albo bede cala noc siedziala z wami na kafe, bedziemy sie pocieszac jakimis filmikami ze smiesznymi kotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffii
A ja mam tego dość, bo ten pierdolony program się ścina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takiej sytuacji podtrzymuje moje stanowisko ze zdjęciami w podczerwieni jeśli na nich coś wyjdzie to koniec nie ma racjonalnego wyjaśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasrane w bani?
to na bank ktos drze ryja z dworu a wy sie podniecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
a gdzie jest autorka tematu? co o tym myslisz? Nie boj sie jestesmy z Toba, wspieramy Cie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic_Jevel
Wątpie aby to był telewizor. Głos ducha utożsamiałam z takim szumem i jakby podmuchem wiatru np. Ichhhh binnn daaa, takim miło powiedziane. A głos nagrany jest straszny i taki ostry. Akcent ma twardy, w stylu niemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavi01010101991228992
Sprzedaj to mieszkanie i nie wracaj tam nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×