Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość rrrrrrrrr
no dziwne, jakby ktos okno otworzyl na chwile i akurat pociag przejezdzal...nie wiem, a wy co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
dyktafon nie działal po 24 szkoda nic strasznego nie ma odgłos pociagu autorka mieszka niedaleko dworca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bójcie się nic strasznego tylko takie dziwne mi to przypomina dźwięk zagłuszania czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dwa odgłosy trochę się od siebie różnią. ja stawiam że jest to otwieranie/zamykanie mebli kuchennych myślę, że gdybyśmy mieli tam wczoraj kamerę, to niezłe "Paranormal Activity" by wyszło. jeśli Kasia zostawiła dyktafon o 19, to odgłosy te są około 22. A sam dyktafon przestał nagrywać, niestety, krótko przed północą. Zauważcie na wykresie, że te odgłosy są o wiele cichsze niż zamykanie drzwi (pik na początku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyEmd
To słychac jakby pociąg jechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavi010101
Ja tam słysze w tym szumie szepty Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriaaaaaaaam
No i już się boję, bo przesłuchałam :O Jakby ktoś czymś trzaskał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrr
to ten pociag widmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sralam sie, ale nie takie straszne hehe jakby ktos lazil:) o ktorej autorka wyszla z mieszkania? gdzie ona w ogole jest? trzeba ja nakrecic zeby zostawila kamere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
szkoda że żadnych odgłosów po północy i żadnych szans na nagranie nowe zaniesiony dyktafon o 21, po prostu szkodA Jarecky dziękuję za spełnienie prośby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to i szafki,dobry pomysl!!! Czegos szukal w szafkach! Jarecky- nie moglbys wrocic do 1 nagrania i zbadac jeszcze raz ten odglos kota, moze to wcale nie byl kot...:O Autorka jest?? Pojdziesz tam jeszcze nagrywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam szeptow nie slysze mozliwe ze dyktafon wylapal sasiada jak lazil po swoim mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriaaaaaaaam
Mi się też wydaje, że to jakby trzaśnięcie szafek w kuchni. Tak jakby otworzył ktoś i później zamknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavi010101
Albo moja wyobrażnia daje się we znaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenciarka
slyszeliscie o tym pociagu widmo z niemieckimi zolnierzami? w 1941 zostal wysadzony jakis most, na ktory ten pociag wlasnie wjezdzal, nikt nie przezyl . i teraz w tym miejscu miedzy 22 a 23 'przejezdza' wlasnie ten pociag. to sie dzieje w pazdzierniku/listopadzie, no ale... tak mi sie jakos skojarzylo z tym pociagiem. ten temat byl na forum na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
muszę iść spac juz dziękuję wszystkim i Tobie Jarecky dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriaaaaaaaam
Mi się też wydaje, że tam słyszę szepty :O Ale w sumie na poprzednim też słyszałam. Na każdym słyszę, więc może mi się zdawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to sie wydaje
włączcie dyktafon w tel pzykryjcie ręką mikrofon potrzymajcie trochę mocno przyciskając potem weźcie rękę..te same dzwięki..dziś tylko nie chciało się komuś teo nagrywać zbyt dłygo..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy kolega
zostawta tam kamere w tej chałupie będziemy mieć ''blair witch 3'' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×