Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość klk
a może zaczniemy testowac wlasne mieszkania jezeli ktos mieszka w starym domu kamienicy i sprawdzimy czy też się cos ukrywa na dyktafonach? szkoda by temat umarł śmiercia naturalna, zwłaszcza że się ze sobą zżyliśmy, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może jaaaa
klk kochana🖐️ Gdzieś byla jak Cie nie bylo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
w pracy byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
ale może ktoś mieszka w strej kamienicy albo wiekowym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
u mnie nic ciekawego się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest koniec - jeśli autorka nie będzie chciała przyjść to nawet Jarecky jej do tego nie namówi. Coś czuję, że autorka wysiadła psychicznie o ile to nie jest prowokacja oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
myślę że już się nie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
bo duchy ma w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ukradla nicka mufi :)
kocha mnie ktooooo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, że coś ma w mieszkaniu to wiem, ale, w jaki sposób wie na 100%, że to duchy? Nie może poprostu się stamtąd wynieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam nadzieje na jakieś śledztwo w starej kamienicy i rozwiązywanie zagadki, oczywiście z towarzystwem z tego topiku. A tak to kapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może jaaaa
germancat:D Wazne,ze Ciebie mamy kocie niemiecki:D:P Bumbumshoko Wlasnie nie wmieszka tam już. My podejrzewamy,ze to duch po 3 nagraniach. Autorka milczy, sprawa stoi w miejscu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiiiii
ta, Aktorka dobrze zrobiła ze się wypieła,ale miała też wsparcie, gadaliście głupot i rysowaliście durne obrazki,to ona chodziła podkładać ten dyktafon i łykała relanium, a Wy czerpaliście radoche z analizy tych nagrań,autorko nie wracaj do tej bandy debili i nie daj się podpuszczac,daj sobie spokój i spierdalaj z tego mieszkania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiiiii lepsze takie wszparcie niż żadne poza tym rozśmieszali ją wszyscy czyli poprawili jej humor. A autorka już się dawno z tamtąd wyprowadziła. To może jaaaa Ja temu kociaczkowi i Niemcowi z nagrania zawdzięczam nicka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiiiii ja się nawet pomodliłam, a już dawno tego nie robiłam. Tak wiem, wielkie poświęcenie -.- Klk pisałaś o tym aby każdy u siebie zostawił dyktafon. Też o tym myślałam, ale u mnie nie dzieje się nic ciekawego. Jedyna osoba jaka tam zmarła, to mój kuzyn. Nie brał leków i jeszcze wziął jakiś narkotyk i wykitował nam na podłodze, jak nas w domu nie było. Nie straszy nas jednak. No chyba, że ja tego nie słyszę, a wolałabym jednak nie odkryć jakiś dźwięków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiiiii
wsparcie, szczególnie dialogami nie na temat jak wyżej. jeszcze jakby to było śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×