Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

No w sumie to ta Opolska tak średnio pasuje. Bardziej by pasowała jakaś taka 'uliczka'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynkiewiczowna
Carrie, a niby dlaczego? Bo sie wpisalam do watku, ktory czytalam od wczoraj? Ominelam troche , ale odsluchalam 2 nagranie, reszty nie chcialam , bo czytalam wczoraj w nocy, dzis rano i dzis popoludniem. Moze i to jest prowo, ale ja tylko odnosze sie do adresu - bo to mi sie od razu pokojarzylo. Zreszta, to malo wazne, wazne, ze nawet jesli ktos to wszystko wymyslil, moj znajomy jest racjonalnym czlowiekiem - prawnikiem - w zadne glupoty nie wierzy i trudno mu nawet bylo o tym mowic. Oni juz po nocach w biurze nie siedza, biora papiery do domu. Teraz sie smieja, ze pewnie szczury grasowaly, czy cos, ale nikt w nocy po godz, nie zostaje. Napisalam, bo sie zainteresowalam lokalizacja, ale jak komus to znow sie wydaje podejrzane, to moge sie wyniesc i czytac sobie dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londynkiewiczowna- calkiem powazny dorobek zyciowy zwiazany z licznymi doswiadczeniami natury metafizycznej:) Ciekawe przezycia. Moze teraz u twojego znajomego podlozymy dyktafon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty promyk
Ja mam blisko do Witkowic :D co tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kurva, autorka zniknela i pojawila sie inna osoba, ktora mowi o tym samym miejscu i o doswiadczeniu z duchami. Nie rob juz z siebie posmiewiska. Provo fajne bylo, ale nie przeciagaj juz. :O:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londynkiewiczowna zostań zostań może się czegoś dowiemy. To jak ludzie szykujemy wyprawe i włamujemy się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynkiewiczowna
czytam od poczatku prawdziwa takie umiejetnosci to jest mordega. To nic dobrego. Ja sie czuje jak sledczy na posterunku, ciagle kogos o cos podejrzewam - najczesciej mam racje. Moja Babcia ma podobny @dar@, ale ona cale zycie pracowala w policji. Z tego co pamietam, to ta kamienica na Opolskiej jest ogromna, jak ja tam bylam to tego sklepu jeszcze tam nie bylo - zreszta ja nawet nie bylam w srodku, lecialam na Zwirki i Wigury, tylko przelotem usciskalam znajomego na ulicy wlasnie pod ta Kancelaria i poszlam. Nie pamietam na ile blisko to jest do Dworca i czy ona teraz jest odnowiona - bo nie bylam, ale przedtem wygladala calkiem niezle. W piatek lece do Bydgoszczy, to jak dolece pewnie zadzwonie do znajomego i zapytam co slychac w sprawie kredensu , ktorego nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty promyk
Nie ma mowy, do lasu nie pójde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ominelam jakies 15 stron co sie dzieje z autorka po 3 nagraniu? jakies newsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty promyk no co ty z dośiwiadzczonymi pogromcami duchów się boisz iść :D szkoda że nie ma Kingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynkiewiczowna
ja nie wiem czy ja mam jakikolwiek dorobek, bo mnie sie to wydawalo straszne swego czasu. Nie robilam nic by poglebic wiedze na ten temat, po prostu kiedys bylam dawno temu na jakims forum i ktos o tym pisal i wtedy dopiero uswiadomilam sobie, ze to nie duchy do mnie w nocy przychodza, tylko moj umysl pracuje a cialo spi - bo to chyba o to w skrocie chodzi. Nie mam prawie zadnej wiedzy na te tematy. Nawet horrorow nie ogladam po obejrzeniu Koszmaru z ul Wiazow jeszcze w podstawowce. I nie chce niczego doswiadczac, aczkolwiek lubie sledztwo - bardziej policyjne, niz to paranormalne. Szkoda, ze w okolicach Dworca w Katowicach jest tyle Kancelarii, byloby latwiej sie dowiedziec gdzie zdarzyla sie rzecz - o ile sie zdarzyla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźmy jeszcze Carrie ze sobą - najpierw będzie na ducha krzyczeć "prowo! prowo!" a potem jak się woda zagotuje to puści klocka i będzie wesoło :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy jak to odeszla?? w ogole juz sie nie pokazuje? moze stalo sie cos zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynkiewiczowna
czytam od poczatku prawdziwa - w jaki sposob moge to wykorzystac bez szwanku dla mojej psychiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londynkiewiczowna Może warto pogłębić wiedzę, żeby opanować strach i rozwijać swoje umiejętności? :) Racja. Jest mnóstwo kancelarii niedaleko dworca. Myślę, że można przypuszczać, iż w wielu z tych kamienic coś dziwnego może się dziać, biorąc pod uwagę ich wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×