Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna gwiazda

znajomosc a samotnosc w sieci

Polecane posty

Gość kotka z kocurowego kompa
vera 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotełka !! 👄 Napisałam Ci maila ultrakrótkiego,czasu nie miałam ostatnio i nie wpełzałam na skrzynkię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka z kocurowego kompa
ja tez jeszcze nie wpelzlam ale to z innego powodu : :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna gwiazda - już na wstępie widać, ze jesteś w chooy nudna i nie masz nic do zaoferowania dlatego szukasz miałkich znajomosci sieciowych. Gówno o mnie wiesz ergo odbij proszę. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera autorka tematu wydaje sie fajna, ale Jarek nie umawia się na sex. I stara sie nie robic założeń co do przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja nic ( jak wolisz slowo gowno ) o Tobie nie wiem, ale dlaczego wchodzisz w temat i to jeszcze z tekstem na poziomie gimnazjalistow ktorym hormony buzuja i mysla jedynie odstajaca czescia ciala, i nie jestem nudna chcialabys miec choc jeden procem z "mojej nudnosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czrna gwiazda jest jak kobieta w oularach słonecznych. Nie zobaczysz jej twrzy póki ich nie ściągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak zacytuję tytuł nr 1 z płyty jazzowej wszechczasów autorstwa Milesa Davisa.... So what...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ja mógłbym wtrącić swoją opinię, za pozwoleniem szanownych Pań, to chciałbym wspomnieć, że najbardziej nudne wydaje mi się wypominanie innym, że są nudni. Taka refleksja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEmoralnaaaaa1333
ale dlaczego dajesz to na erotycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie? :)
przeciez na kilometr widac ze ta cała vera to kłebowisko kompleksów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy tu gośćmi u czarnej gwiazdy więc uszanujmy to, a jeśli nam się nie podoba możemy założyć swoje tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesteśmy tu gośćmi u czarnej gwiazdy więc uszanujmy to, a jeśli nam się nie podoba możemy założyć swoje tematy" To jest kafeteria. :classic_cool: W goście to ja chodzę do rodziny albo do znajomych. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka z kocurowego kompa
perw 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie J dziekuje i jest mi milo, zalozylam temat chcac sie dowiedziec czy poznanie kogo w necie jest mozliwe i czy taka znajomosc ma szanse a przertwanie, nie jest wstyd nie wiedziec, tylko nie chciec sie d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argumenty, argumenty. :) Kompleksy kompleksami (mam, to takie ludzkie...) Ale co ty mozesz wiedzieć o mnie i o moich kompleksach. Może i Satyr ma rację. Idąc za ciosem - wytykanie innym niedostatków jest oznaką tkwienia w wielkim kompleksiarskim szambie. :) Tyle z mojej strony. Idę, bo mnie głowa boli. :) Und na dobranoc: http://www.youtube.com/watch?v=TIEma4NAc9w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro tak, to wspomnę tylko, że ja szczerze mówiąc lubię nudę. Widocznie dlatego, że miałem już w życiu wrażeń dość. I dalej mam, dlatego swoją nudność noszę jak płaszcz przeciwdeszczowy oraz kurtkę na mrozy. Takie odzienie ma bardzo dużo zalet a bardzo mało wad. Jeśli ktoś mi wygarnie, że jestem nudny - no cóż, wszak to widać od razu. A przecież nikt mi nie wykrzyczy, że jestem interesujący... A teraz pozostawiam was, bo sam siebie zanudziłem. Odsnuwam się jak dym z papierosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem staroświecki, ale skoro cos mi się nie podoba to nie oglądam, nie czytam itd a robic cos po to żeby udowodnić komuś jaki jestem bystry w dogryzaniu to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie mnie nauczylo zeby walczyc "bronia" ktora daje wrog, odbijanie pileczki nie jest pozowaniem na kims kim sie nie jest, to tylko pozycja inna nizta na przyjecie ciosow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×